3,461

Odp: GG FORUMOWE

Tylko bosch s5 innych do ręki nie biorę! Lepiej parę złotych dołożyć i zapomnieć o temacie!

3,462

Odp: GG FORUMOWE

ostatnio wymieniłem akum. jenox po 6 latach nie zawodnej pracy , niema reguły.

Leszek   dla kolegów'

3,463 Ostatnio edytowany przez androl (2015-03-01 08:32:15)

Odp: GG FORUMOWE

W wątku o akumulatorach do c-360 pisałem kiedyś o tym. Teraz mogę ten post zaktualizować tu, otóż dwie szóstki centry najpierw 7 lat w mtz i piąty rok w ostrówku i ani myślą zdychać.

3,464

Odp: GG FORUMOWE

Ja we forszu mam dwa ZIP ZAP 125 ah i przeszło 5 lat jak one tam siedzą i ciagnik zimą pali jak nalezy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,465

Odp: GG FORUMOWE

U mnie we forszu są dwie centry 135 ah, mają jakieś 15 lat! A na początku przez jakieś 7 lat chodziły w bizonie (a jak było po sezonie żniwnym to i tak szły do traktorów)

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,466

Odp: GG FORUMOWE

Stachu napisał/a:

Tylko bosch s5 innych do ręki nie biorę! Lepiej parę złotych dołożyć i zapomnieć o temacie!

Wierzysz czy nie, ale te bosche jak i/większość innych robione są przez te same żółte rączki. Raz z ciekawości skrupulatnie oglądałem aku w agromie i tylko na warcie nie znajazłem "made in p.r.c." znam typa co kupuje tylko aku firmy sakura i/nie narzeka, cena adekwatna do wytrzymałości.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,467

Odp: GG FORUMOWE

Ja w kombajnie też mam centry chyba z 10 lat

3,468

Odp: GG FORUMOWE

Nowe Centry to już nie to samo . Granit polecam .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3,469

Odp: GG FORUMOWE

jedne z lepszych ponoć to varta

mdw

3,470

Odp: GG FORUMOWE

bamreras napisał/a:
Stachu napisał/a:

Tylko bosch s5 innych do ręki nie biorę! Lepiej parę złotych dołożyć i zapomnieć o temacie!

Wierzysz czy nie, ale te bosche jak i/większość innych robione są przez te same żółte rączki. Raz z ciekawości skrupulatnie oglądałem aku w agromie i tylko na warcie nie znajazłem "made in p.r.c." znam typa co kupuje tylko aku firmy sakura i/nie narzeka, cena adekwatna do wytrzymałości.

Tak się składa, że Boschem mój brat handluje od 10 lat i s5 polecam wszystkim. Reszta to shit! Mam na myśli S4 S6 centry i inne! Kiedyś było co innego! 10 lat do tyłu moim zdaniem najlepsze były WARTY.

3,471

Odp: GG FORUMOWE

Panowie potrzebuję orbitrol, najlepiej z zaworem wbudowanym. Jakby ktoś miał, niepotrzebny to chętnie odkupię.

3,472 Ostatnio edytowany przez goldenarts (2015-03-04 18:10:55)

Odp: GG FORUMOWE

W końcu jakiś normalny sędzia... może od razu go nie utrącą...

http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/po … wcy/5p9zfr

Jeszcze do końca życia powinien pracować na utrzymanie tego dziecka...

edit, link poprawiony

3,473

Odp: GG FORUMOWE

Chyba już sprawa zamknięta, bo link nie działa ....

3,474

Odp: GG FORUMOWE

Kto ma brodę? Ja od 6 lutego się nie golę ! Zonie się podoba.  A reakcje innych hmmmm " Jezus Maria!! "

3,475

Odp: GG FORUMOWE

Żony nie drapie? U nas jeden raz się goli raz nie goli po pół roku, to go ahmed nazywają wink Mi broda nie przeszkadza, tylko gorąco.

3,476

Odp: GG FORUMOWE

Po dwóch tygodniach nie golenia wyglądam jak" binladen " dlatego raz na tydzień strzygę owcę co by do ludzi być podobnym wink

3,477

Odp: GG FORUMOWE

raz drapie raz nie. zależy czy ma drapać czy nie..... wink

3,478

Odp: GG FORUMOWE

he he to niedługo powstanie klub zarośniętych forszajowców ja tez mam zarost jak diabeł i to w tydzień a mam 19 lat

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,479

Odp: GG FORUMOWE

a ja tam po 2 m-cach niegolenia nadal mam ok 1,5 cm, ale b. rzadki... big_smile, a w tym roku 40tka stuknie...

3,480

Odp: GG FORUMOWE

ja sie drapie raz na tydzień. Jak dłużej to zaczyna swędzić. Pare ładnych lat temu przez 2m-ce nosiłem wyczesaną bródkę, ale jakoś mi się odwidziała. Kolor jakiś takiś rudy miała, mimo że ogólnie to ciemny (nie tępy) blondyn jestem.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....