3,481 Ostatnio edytowany przez androl (2015-03-04 23:13:59)

Odp: GG FORUMOWE

Bin laden, tą ksywkę to chyba wszędzie brodacz łapie smile
No ale to teraz trendy "na drwala"

3,482

Odp: GG FORUMOWE

Jeszcze trochę i 30-ci  będzie a zarost jak u małolata i do tego nie równomierny i jasny rudawy zwłaszcza wąsy   . Nie golę się jednak często bo swędzi  wink .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3,483

Odp: GG FORUMOWE

No ja też zbyt często sę nie gole. Nawet gdzieś tam w wątku o agregatach było zdjęcie ze mną w tle

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,484 Ostatnio edytowany przez goldenarts (2015-03-05 17:21:45)

Odp: GG FORUMOWE

Nóż się w kieszeni otwiera...

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/osie … iekl/ye4cr

Przeczytajcie do końca...
... zabił po raz drugi jadąc samochodem i dostał tylko 8  lat...

... dobrze piszą w komentarzach, że jeśli się chce kogoś pozbyć definitywnie to tylko rozjechać go samochodem... max 15 lat...

3,485

Odp: GG FORUMOWE

Co do golenia to ja raz w tygodniu , ale kawałek "owiewki" zostawiam., bródka musi być.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,486

Odp: GG FORUMOWE

Ja dziś miałem kryzys. wziąłem maszynke machnąłem szyję trochę na policzkach jest lepiej.

3,487 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-03-06 01:19:57)

Odp: GG FORUMOWE

ja sie tez ogoliłem nie dało sie wytrzymać ponad tydzień i już swędzi a teraz jak młody bóg zarost jak u dzika nie dało sie tego nosić

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,488

Odp: GG FORUMOWE

Nie no tylko "przystrzygłem"....

3,489

Odp: GG FORUMOWE

No i stało się
Aminopielik D wycofali,
ale w jego miejsce wstawili Aminopielik D maxx no i cenę też zmaxxowali

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,490

Odp: GG FORUMOWE

ja od 3 lat się nie gole, bródka jest a reszta co 3 dni maszynką do strzyżenia ... nie nawidze sie golić , wszystko swędzi i piecze.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,491

Odp: GG FORUMOWE

Co się dzieje nikogo nie ma na Forum już drugi dzień.. Czyżby każdy dzień kobiet świętował big_smile ?

3,492

Odp: GG FORUMOWE

Ile może kosztować maksymalnie naprawa sprzęgła w 323?

3,493

Odp: GG FORUMOWE

Zależy czy będziesz wymieniał pedał sprzędła czy nie.....

3,494

Odp: GG FORUMOWE

Pytam bo jest w okolicy 323 za 12tyś stan ogólny dobry, silnik po remoncie tylko sprzęgło się kończy-słowa właściciela.

3,495

Odp: GG FORUMOWE

To jak tak powiedział to może trzeba tylko tarczę wymienić koszt ze 3stówki i będzie chodził, jak dociski nie spękane, i można je zatoczyć. A co tam siedzi to pewnie sam właściciel nie wie..

3,496

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Co się dzieje nikogo nie ma na Forum już drugi dzień.. Czyżby każdy dzień kobiet świętował big_smile ?

Siedzę i składam jumza  , wczoraj dzwoniłem do ciebie ale telefon milczał :hmmm: a robiłem wspomaganie na siłownik .Jak skończę to się pochwalę :dance:

3,497

Odp: GG FORUMOWE

Mam taki licznik w ursusie http://olx.pl/oferta/motoryzacja-CID757 … 9ccce5a98c czyli jest tak predkośc km/h tylko jak to czytać ktoś wie http://olx.pl/oferta/zegar-licznik-zeto … d329830b79 z bliska tu sie nic nie zgadza

3,498

Odp: GG FORUMOWE

Zewnętrzna skala prędkość na najwyższym biegu z zającem nieco niżej obroty wewnętrzne skale to obroty wom (gdy na zielonym polu to masz 540/1000 w zależności od tego który wałek masz dla 540 to wcześniejsze zielone pole)

mój ma skale prędkości dla 3 i 4 biegu to jeszcze bardziej skomplikowali go

3,499

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

Co się dzieje nikogo nie ma na Forum już drugi dzień.. Czyżby każdy dzień kobiet świętował big_smile ?

Siedzę i składam jumza  , wczoraj dzwoniłem do ciebie ale telefon milczał :hmmm: a robiłem wspomaganie na siłownik .Jak skończę to się pochwalę :dance:

dopiero zapytałem żonki to powiedziała że zapomniała mi powiedzieć, że dzwoniłeś a co tam chciałeś? Ciąłem w sobotę drzewo a później pojechałem gruber oglądać. Ja swojego jutro może doprowadzę do ładu, bo chciałem nawozy ruszyć. a piła była 3dni i nic nie mogłem podgonić.

3,500

Odp: GG FORUMOWE

panowie ma ktoś z was na zbyciu http://allegro.pl/zawor-magnetyczny-roz … 05045.html bo moja nie działa ;/ prad idzie ale nie otwiera paliwa podczas kręcenia a swieca plomieniowa grzeje myslalem ze mam zle podlaczona bo ma takie strzałki jedna w gore druga na dol nie wiem jak prawidłowo ma być wiec probowalem tak i tak ale paliwa nie puszczala rozebrałem wiec jest cala iglica sprezynka lecz czemu paliwa nie puszcza podczas kręcenia ?