361

Odp: GG FORUMOWE

ten patent co marek ci opisał jest stary jak świat smile) sprawdzony przez miliony urzytkowników . nie wiem jak  do waszych skupów jeszcze nie dotarł big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

362

Odp: GG FORUMOWE

Znacie Panowie moje poglądy w temacie krk. Ich akcje pomocowe od razu przywodzą mi na myśl Caritas. Jednak nic nie jest tak do końca czarne i złe, jak zupełnie białe i dobre. Królują szarości.
Na moje oko nie jest dobrze. Z jednej strony żywność jest utylizowana, mimo że ludzie wyjadają odpadki ze śmietników - z drugiej, jedna piąta ludzi notorycznie głoduje. O ile w Polsce głodny może w śmietnik zanurkować i coś do zjedzenia znaleźć, w krajach "po przejściach" na to liczyć nie może. Adopcja serca http://www.missegzotica.pl/doc/ulotka_z_dozywianiem.pdf  od paru lat nie daje mi spokoju. Jestem człowiekiem i ten fakt zmusza do myślenia. Przepalam ok. 600 zł miesięcznie, przepijam ze 300 - razem 900 zł. Te używki nie są mi niezbędne do życia, za to dziesięć śmiertelnie głodnych dzieci ma szansę przeżycia. Wygląda na to, że jestem egoistą. Chyba dam szansę czarnym, sobie i dzieciom. Nie stać mnie na zwykłą adopcję, własnego pomysłu na pomoc nie mam, mam zamiar się w tą akcję zaangażować. Co Wy na to Panowie ? A może jeszcze ktoś ?

363

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

ten patent co marek ci opisał jest stary jak świat smile) sprawdzony przez miliony urzytkowników . nie wiem jak  do waszych skupów jeszcze nie dotarł big_smile

Nie dotarl bo skupów w okolicy nie ma, a mi bedzie potrzebny na groszek

Rolnik z powołania:-)

364

Odp: GG FORUMOWE

Sławek Ja też mogę  w sumie paczkę dziennie wypalam... bez tego nam zdrowiej będzie żyć a komuś pójdzie na zdrowie smile

365 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-06-21 20:27:17)

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy  to jest pomoc doraźna dobre i to  przynajmniej trochę  się uciszy krzyki swojego  sumienia . Dzieci w afryce głodują przez politykę bogatych krajów oraz koncernów bo ktoś musi być biedny żeby ktoś mógł być bogaty niestety padło na Afrykę  . Tyle już się o tym  gada a jak nie było  poprawy tak nie ma bo nikt z bogactwa dobrowolnie  nie zrezygnuje przynajmniej ja nie znam osobiście   takiej osoby  .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

366

Odp: GG FORUMOWE

jak wiecie żenię się w tą sobotę smile a że tak się stało jak się stało i moja narzeczona nie może mieć dzieci to chociaż jakieś inne wspomożemy co prawda nie wielka to pomoc kropla w morzu można powiedzieć ale zawsze to coś wink

367

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu chyba bardzo kochasz swoją narzeczoną skoro decydujesz się na małżeństwo z góry wiedząc że nie będziecie mieć dzieci gdyż dzieci to jest to co jest najlepsze w małżeństwie .Ale nie załamuj się mam znajomych co po kilku latach bezskutecznych prób adoptowali dziewczynkę i są bardzo szczęśliwi .

368

Odp: GG FORUMOWE

Bardzo ją kocham, nad życie smile a to że nie może mieć dzieci wiedziałem od początku... kilka lat temu przeszła poważną operację no i tak jest jak jest....

369

Odp: GG FORUMOWE

To nic tylko życzyć Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!! smile

370

Odp: GG FORUMOWE

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i bezchmurnego nieba.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

371

Odp: GG FORUMOWE

również sie dołączam do tego i  dużo  szczęścia smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

372

Odp: GG FORUMOWE

dzięki smile

373

Odp: GG FORUMOWE

Zdrowia :beer:

374

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiu  jak chłopaki wyżej , wszystkiego najjjjjjj.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

375

Odp: GG FORUMOWE

krzychu napisał/a:

Bardzo ją kocham, nad życie smile

Tylko pozazdrościć uczucia :love:
Życzę wam przede wszystkim tego żebyś tak samo napisał za 30 lat, a problemami sie nie przejmuj jak będziecie razem je przezwyciężać to wszystko będzie dobrze

Rolnik z powołania:-)

376

Odp: GG FORUMOWE

jeszcze raz dzięki chłopaki big_smile

377

Odp: GG FORUMOWE

Wypij tam za nas kielicha i powodzenia życzę.

378

Odp: GG FORUMOWE

wypiję za całe forum wszystkich użytkowników i nasze forszaje  :beer: smile

379

Odp: GG FORUMOWE

Wszystkiego Najjjjlepszego  życzę !!!! :beer: :angel:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

380

Odp: GG FORUMOWE

Wszystkiego najlepszego i tak jak napisał ojanusz bezchmurnego nieba w tym ważnym dniu.