4,801

Odp: GG FORUMOWE

Włączcie focus tv ciekawy progra o miesie  kurczaka będzie...

4,802

Odp: GG FORUMOWE

dziwne mi forum działa tak jak zawsze nie widze kłopotów

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,803 Ostatnio edytowany przez rudemenes (2016-01-08 01:46:50)

Odp: GG FORUMOWE

Od kilku dni  wątki sie ładują powoli. ...

4,804

Odp: GG FORUMOWE

u mnie tez cos nie gra, watek czy post ładuje sie nawet po 2-4 minuty,a wszystko po za forum chodzi ok.

mdw

4,805

Odp: GG FORUMOWE

Czy ktoś z was spotkał się z podłogą betonową w silosie płaskodennym typu BIN? widziałem na necie że jedna firma proponuje takie rozwiązania w swoich silosach. oprócz płyty fundamentowej w silosie robią izolacje z papy na podłodze i na bokach i około 8-10 cm wylewki dają...
Jak ma ktoś doświadczenie z takiego typu podłogą prosił bym o opinie...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,806 Ostatnio edytowany przez rudemenes (2016-01-09 07:47:27)

Odp: GG FORUMOWE

Kolega ma tak zrobione w silosie z Feerum.  Ma go juz kilka lat i nic zlego sie nie dzieje. Tylko obrzeża jeszcze jakimś "asfaltem" oblewał
W tej środkowej wylewce ma jeszcze rozprowadzone kanały wentylacyjne i wydaje mi się że mówił o 20 cm wylewki

4,807

Odp: GG FORUMOWE

Tak planuję w tym roku u siebie zrobić ......

4,808

Odp: GG FORUMOWE

Mam bina za śmieszną kase upatrzone, tylko podłoga mu zgniła i tak też się zastanawiam..

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,809

Odp: GG FORUMOWE

Mam stalowe pod dachem i podłoga beton zaizolowany , żadnych strat nie ma .........

4,810

Odp: GG FORUMOWE

Witam. Ja wiosną kupiłem używki 2x28 ton.cena niby okazyjna.... ale sam rozkręcałem,i sam składałem, tylko nie były zgnite i nie trzeba było nic sztukować....

4,811

Odp: GG FORUMOWE

Panowie jak przechować drzewo na długie lata na opał? Będzie ok 60m i może jakaś wiate czy zrobić jakiś garaz blaszany... Nie wiem ale trzeba coś zrobić bo szkoda żeby zgnilo a potrzymac pod folia to cholera bierze bo przyjdzie wiatr i poprawiaj x razy do oporu....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,812

Odp: GG FORUMOWE

Karol coś tanim kosztem wystarczy kawałek dachu, no i każda kanka nawet te cienkie, powinny mieć chociaż niewielką drzazgę odciętą żeby nie korkowaciało.

4,813 Ostatnio edytowany przez bamreras (2016-01-09 18:47:52)

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam wiatę około 20 mkw tzn 6 słupów i na nich lekki daszek: skromna konstrukcja z desek na pion + blacha trapezowa. Całość obciągnięta siatką leśną by się nie obsypywało za bardzo i od strony gdzie najwięcej zacina plandeka.
niewiem karol jak u ciebie ale te twoje 60m to mi ledwo na 2 sezony by wystarczyło...

Co do silosów, to na necie oglądałem jakąś firmę Agos. robią 8-10cm wylewkę i do dosuszania idzie zwykła rura drenarska. Widziałem też fotki den, gdzie w dnie robi się kanały (koryta) o odpowiedniej szerokości i do silosu dołączona jest blacha na te koryta. Grubość dna jest w tym przypadku 20cm.
Jeśli chodzi o koszta to na pewno ta pierwsza jest tańsza, ale i więcej roboty przed żniwami, bo rura będzie przeszkadzać w pracach porzątkowych....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,814

Odp: GG FORUMOWE

U mnie FF chodzi bez zacinania.

4,815

Odp: GG FORUMOWE

mi tak samo jak zawsze bez problemu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,816

Odp: GG FORUMOWE

mi czasami zacina czasami hula jak zawsze

Rolnik z powołania:-)

4,817

Odp: GG FORUMOWE

Jak jest możliwość to przenieście to forum na inny serwer bo takie mulenie jak jest obecnie nic dobrego nie wróży , a i nic poczytać nie można bo każda strona się dosłownie minutę otwiera

4,818

Odp: GG FORUMOWE

No nie wiem, u mnie chodzi tak jak przed przeprowadzką.

4,819

Odp: GG FORUMOWE

ja też mam kłopoty z otwieraniem

4,820

Odp: GG FORUMOWE

sie czasem muli u mnie też.

Leszek   dla kolegów'