661

Odp: GG FORUMOWE

Podobno działają tabletki do gazowania zboża.... Tylko o tym słyszałem, nie sprawdzone, ale może warto spróbować

662

Odp: GG FORUMOWE

Zastosuj oprysk na kreta naprawdę pomaga tylko trzeba spryskać cały trawnik na wilgotną glebę.

663

Odp: GG FORUMOWE

scoda jakim opryskiem?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

664

Odp: GG FORUMOWE

Panowie u mnie jest przekopane  wzdłuż i wszerz ... nic im nie pomaga .. kopią w maskach gazowych

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

665

Odp: GG FORUMOWE

Środek do oprysku to KRETOX bariera w opakowaniu 0,5 l a daję się tego 100ml na 5l wody i na 100m kwadratowych trawnika jest to dostępny środek ja go kupiłem w Agromie.

666

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki Scoda o tym preparacie nie słyszałem, WYPRÓBUJEMY !!!!!!!!!!!!

667

Odp: GG FORUMOWE

Widzieliście dzisiejszy pokaz Rolników  w Strzegomiu ???

http://strzegom.naszemiasto.pl/artykul/ … 2aa0,1,3,6

Prawdziwa defilada  i pokaz jacy my bogaci .... paranoja to nic nie da.. puki się nie zablokuje urzędów   bo na drogach to ino innych ludzi się wnierwia

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

668

Odp: GG FORUMOWE

Najlepszy napis na beczce. Polska się budzi a efektem tego jest modulacja wink Pytanie co będzie jak się obudzi  ? smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

669

Odp: GG FORUMOWE

panowie przepraszam ze z innej beczki ale dzis niałem egzamin inżynierski i go zdałem :smiley: jestem inżynierem rolnictwa :walka:

670

Odp: GG FORUMOWE

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

671

Odp: GG FORUMOWE

Gratulacje smile))))))

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

672

Odp: GG FORUMOWE

Gratulacje, no i za 2,5 roku mgr powodzenia wink

673

Odp: GG FORUMOWE

Gratuluję .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

674

Odp: GG FORUMOWE

Gratulacje, a jaka Uczelnia? za 1,5 roku magister nie za 2,5 smile

675

Odp: GG FORUMOWE

ale mnie głowa boli :uuuu: trzyma jak w ruskim termosie :uuuu: a uczelnia to ur kraków

676

Odp: GG FORUMOWE

No i dobrze że porządnie uczciłeś smile
no to ja w marcu przyjeżdzam do was na konferencje:)

677

Odp: GG FORUMOWE

Boberek666 :beer:   :dance: . No to teraz  relaks będzie :beer: he he .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

678

Odp: GG FORUMOWE

Gdzie był  wątek   gdzie były  podane wały  packera  itp  do  agregatu  uprawowo siewnego ??   3m ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

679 Ostatnio edytowany przez vatras240 (2013-02-01 21:07:39)

Odp: GG FORUMOWE

nie wiem czy o to Ci biega  ale na stronie 219 w znalezione na allegro coś jest

680

Odp: GG FORUMOWE

Potrzebuje instrukcję naprawy sw400 (6ct-107/3). Ma może ktoś takie coś??? był bym wdzięczny.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....