681

Odp: GG FORUMOWE

a co mu się stało?

682 Ostatnio edytowany przez bamreras (2013-02-04 14:03:05)

Odp: GG FORUMOWE

przyjechał do mnie ze złomu. Brak rozrusznika i pompy wtryskowej. Wymontowany z "zetki" Stała pare lat w krzaczorach. Powoli rozkręcam i przeglądam. Zawory do spolerowania bo woda na nich stała, 2tuleje cylindrowe są z lekka pordzewiałe i widać że olej już brał, czyli pierścionki, albo i wsie tuleje bo lekki rant już mają. dół drugi szlif lekko wytarty już. Kosztował 1zł/kilo. Jak będzie co wart to albo zostanie na zapas do bizona, albo się ożeni. Myślałem też o uturbieniu i wrazie rezerwy do forsza by był. Tylko nie wiem czy on by się "dogadał" z turbiną.. smile
pomysł z turbiną jednak odpada...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

683

Odp: GG FORUMOWE

Panowie dowiedziałem się o Polu  ładny kawałek  7 km odemnie  w kawałku 32ha  piękny kwadrat ....  no więc dzwonie po ANR itp    szukam na necie  znalazłem   dodzwoniłem się  ola boga  jak mi cene powiedziała to się zaśmiałem  98tys za ha ... i mówię wy chyba na głowy poupadaliście ...  a ona  do mnie no widzą ze jest zainteresowanie  polem ale  to już 2 przetarg był i żadne oferty nie wpłyneły ..   to ja sie pytam  ile była pierwsza cena   była 109tys ha

hahahahah masakra  tam się powinni leczyć

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

684

Odp: GG FORUMOWE

Popieprzeńcy... Kto kupi 98tyś za ha ??? !!! Chyba tylko Rydzyk...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

685

Odp: GG FORUMOWE

Bamreras, jak byś chciał to mam katalog do SW400

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

686

Odp: GG FORUMOWE

katalog mam, ale myślałem o czymś z danymi ustawczymi, momenty dokręceń, luzy itd...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

687

Odp: GG FORUMOWE

Mam gdzieś  taką instrukcję bo dostałem do rekorda jak brałem nowego z Płocka i jak znajdę to udostępnię .

688

Odp: GG FORUMOWE

ok fajnie by było

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

689

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Popieprzeńcy... Kto kupi 98tyś za ha ??? !!! Chyba tylko Rydzyk...

Zachodni rolnicy, spółki. U nas wyprodukują po mniejszych kosztach nakładowych a sprzedadzą u siebie, gdzie będą mieli więcej gotówki do obrotu.

690

Odp: GG FORUMOWE

i dopłaty tam maja do wielkości produkcji a nie do powierzchni wiec jak kupia to dostana 2x dopłate

Rolnik z powołania:-)

691

Odp: GG FORUMOWE

Wróciłem właśnie z konferencji Du Ponta z Olsztyna może któryś z kolegów również. Jeśli chodzi o mnie czuję się odświeżony tylko literki na klawiaturze zaczynają mi się zlewać smile

692

Odp: GG FORUMOWE

Troszku miałeś km że też bliżej nic nie było.

693

Odp: GG FORUMOWE

Jakby nie patrzeć to ja też Polska północno-wschodnia. Kilka ciekawych prelekcji ale może o tym jutro.

694

Odp: GG FORUMOWE

Ja byłem na du Pontcie w Stargardzie szczecinskim, powiem ze nie było żle,

695

Odp: GG FORUMOWE

Panowie ma ktoś zaproszenie na bal karnawałowy z chemirolu , bal jutro w Niwnej.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

696

Odp: GG FORUMOWE

Ile kosztuje utrzymanie samochodziku pokroju ify w50/l60, stara czy liaza... Tzn wszystkie opłaty, ubezpieczenie itp.. Kolosalne czy dla przełknięcia przez gospodarstwo ?

697

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki kupiłem dziś przystawke do kukurydzy z całą adaptacją do bizona i tu mam pytanie , czy klepisko od bizona będzie pasowało do 512.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

698

Odp: GG FORUMOWE

A PRZYSTAWKA JAKIEJ FIRMY? z docinaczem?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

699

Odp: GG FORUMOWE

ile może ważyć polski rozrzutnik dwuosiowy na resorach, z blaszana podłoga i burtami  i jaki oryginalnie powinien mieć rozmiar kół? a może ktoś ma w wersji elektronicznęj instrukcję?

700 Ostatnio edytowany przez pawelg (2013-02-11 22:46:00)

Odp: GG FORUMOWE

Geringhoff pc z docinaczem. No jak pany nikt  nic nie wie o tym klepisku?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."