81

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki  ile  wart jest agregat forszaja 5.2m podwójne wałki z tyłu  z pręta   siłownik jest brak  tego całego mechanizmu zamykajacego  boczne połówki ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

82

Odp: GG FORUMOWE

Też się rozglądam za czymś takim

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

83

Odp: GG FORUMOWE

no wojtas coś ty zrobił z awatarem wink

84

Odp: GG FORUMOWE

To zależy czy chcesz kupić czy sprzedać jak kupić to po cenie złomu a jak sprzedać to jak najwięcej

85

Odp: GG FORUMOWE

Jak jest kompletny z wałkami ,to coś koło 3000. A jak brakuje tych elementów od otwierania to trzeba odliczyć za czas poświęcony na uzupełnienie tych odciągów i sworzni, za tak zwaną mitręgę.

86 Ostatnio edytowany przez fortschritt 323 (2011-01-06 18:11:21)

Odp: GG FORUMOWE

ooo temat żyje a ja myślałem że martwy jak majkel dzekson smile

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

87

Odp: GG FORUMOWE

mam do kupienia tylko nie przemawiają za mna te wałki  z pręta ....   a sprzedał bym z miłą chęcia swój agregat rau 4.5 m









Pytanie drugie czy ktos posiada wspomaganie w C 330 ??    bo chodzi mi takie po głowie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

88

Odp: GG FORUMOWE

wałki z pręta są do bani od razu dolicz wymianę wałków. za taki jak podajesz z oryginalnym wałkiem z pręta i bez składań więcej jak 1500 bym nie dał o ile jeszcze spawarki gdzieś nie widział

89

Odp: GG FORUMOWE

nie no rama  nie widac żeby była spawana jakies 80 % zębów ma wymienione te końcówki na nowe   koles woła za to 3 tysiaki    max mu mogę dac 2.5 tysiaka

tylko bym jeszcze sprzedał ten swój agregat ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

90

Odp: GG FORUMOWE

http://allegro.pl/agraegat-fortschritt- … 75485.html
Do niego wałki i wio, kiedyś widziałem za ,5 kompletny,
Myślę ze twoja oferta jest dosyć niekorzystna,

91

Odp: GG FORUMOWE

ten  agregat co pokazałeś  Scorpion to u wiesia stoi ...  no tak tylko doliczyc spawanie mocowanie i całe ramy wraz z wałkami do dorobienia to wyjdzie dużo tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

92

Odp: GG FORUMOWE

http://fortschritt-landma.forumieren.de … r-wildbahn

fortschritt 423 chyba się przeprowadzę do niemiec smile

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

93

Odp: GG FORUMOWE

Mam pytanko od czego założyć  stabilizatory cięgien dolnych  tylnego TUZa bo stare mam porwane . Zastanawiam się nad tymi suwanymi na przetyczkę  od zetora ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

94

Odp: GG FORUMOWE

Lepiej weź kup od Jumz/MTZ. Bo te suwane to nie będziesz mógł dobrze ustawić tych cięgien. Ja miałem od od 80tki to porozrywało he a oryginalny jeszcze mam i  trzyma smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

95

Odp: GG FORUMOWE

Ja spawałem już z 20 razy, ale spawam tak żeby się urwało zanim coś ma się zepsuć poważniej. Lepiej spawać niż kupować nowe.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

96

Odp: GG FORUMOWE

od ursusa nie wytrzymują (te suwakowe na profilu)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

97

Odp: GG FORUMOWE

W grene proponowali mi od 4512 no nie wiem,  zobaczę jakie mają te od  mtza smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

98

Odp: GG FORUMOWE

Lepiej weź kup od Jumz/MTZ

Nie polecam ja kupiłem i ciągle spawam oryginały są bardzo wytrzymałe

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

99

Odp: GG FORUMOWE

To już nie wiem  sam  co robić taka pierdółka a problem z zamiennikami , problem coś dostać :nie_wiem: :stu: :uuuu:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

100

Odp: GG FORUMOWE

ja kupiłem nowe 5 lat temu i jest wszystko ok