21

Odp: Jaka temperatura??

W moim 303 i 323 nigdy wskazówka nie zbliżyła się do czerwonego pola zawsze stoi mniej więcej w połowie.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

22 Ostatnio edytowany przez Pietia (2011-08-29 13:42:13)

Odp: Jaka temperatura??

A może chłodnica zakamieniona uważaj byś nie przegrzał któreś tuleja już raz tak miałem. Jak ma ciężko spróbuj raz w koło 1x3 powinno pomóc jak orałem w piątek to normalnie 1x3 woda na 90 a popołudniu jak dowaliło słońce 2x2, bo inaczej woda 95-100 a około 18 znowu 1x3 i woda na 85 tak, że sam widzisz?
Radek pamiętaj, że to jest tylko 100 może 115 km szybciej nie pojedzie.
Widzę że na ziemię, która posiadamy na zachodzie Forszaj i PHX to trochę mało mimo pompy i wtrysków od PiotraK  (ustawionych na 120 km) kultura pracy jest całkiem inna silnika, ale orka i ustawienie pługa, tak że 5 skiba zabiera koło to 1x3 lub 2x2 o 2x3 można zapomnieć mimo sprawnych blokad i żółwia poprostu szkoda katować traktor lepiej trochę dłużej, ale pewniej.

Tak, że jeszcze się zastanawiam i muszę porozmawiać z Piotrem czy zima nie podesłać mu głowic i zaworów do sprawdzenia może tam traci kilka potrzebnych koników do pracy z pługiem albo po prostu taka ziemia że potrzebuje mocy i jeszcze raz mocy.

Znajomy zamienił 1014 na 1634 a ma tam za miedza 30 h i twierdzi że teraz to jest robota tym sprzętem.



Szeryfie a jakim biegiem poganiasz i z czym bo to też jest ważne. Wstawie wieczorem zdjącia z pracy z PHX jak wiosna jeździłem z głeboszem to 2x2 przy łapy na 40 cm. Na głębszą prace brakowało mocy tak że pole polu nie równe

23 Ostatnio edytowany przez Pietia (2011-08-29 13:42:01)

Odp: Jaka temperatura??

:walka:

24

Odp: Jaka temperatura??

u mnie przy orce ciężkiej ziemi (mocno ubita ziemia klasa 3) to orałem swoim zestawem 323 i B 201/5 na 2 grupie 3 biegu temp kolo 90 jak wyszła wyżej to ściągnąłem boczne osłony silnika i temp nie dochodziła do 90. mam nowy termostat i śrubę w wentylatorze żeby go zablokować  na stałe bo raz mi się bezpiecznik spalił i nie załączył wentylatora i mi sie zagotował....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

25

Odp: Jaka temperatura??

Orka 4 skibowcem 2x4 lub 3x1

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26

Odp: Jaka temperatura??

Tak dla przypomnienia to nie radze długo używać 1 drogowej w 323 A ,bo zębatki w skrzyni są na prostych zębach i lubią się wykruszyć.

27

Odp: Jaka temperatura??

A u mnie zaczęły dziac się takie cuda że temp. na wskaźniku idzie do polowy czerwonego, termostat sprawny bo sprawdzałem, pompa ok, wentylator zablokowany a mierząc temp termometrem zewnętrznym to max pokazuje 80 stopni, dodam że odkąd mam forsza to ta wskazówka ledwo dochodziła do białego pola i też temp. max 80 a teraz takie cuda się dzieją, podejrzewam czujnik bo jadąc drogą na pusto też tak samo pokazuje a mierząc nie ma tej temperatury co daje wskaźnik.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

28

Odp: Jaka temperatura??

mi tylko przy orce lub agregacie 5m grzeje się od połowy skali ale nigdy się nie przegrzał <nawet przy temp pow. w cieniu 35*>. W innych pracach nie wychodzi na białe pole - zepsuty, cały czas otwarty termostat ?

29 Ostatnio edytowany przez Pietia (2011-08-30 13:58:33)

Odp: Jaka temperatura??

Obiecane zdjęcia z wczoraj

http://img696.imageshack.us/img696/3062/20110829209.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/156/20110829210.jpg


http://img217.imageshack.us/img217/8558/20110829211.jpg



Wczorajsze prace z orki i siewu RS.

30 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2011-08-30 14:06:20)

Odp: Jaka temperatura??

Dobra ziemia, orka też dobrze zrobiona.Jaki to Belarus ?

31

Odp: Jaka temperatura??

To jest MTZ 1025 idealny do Amazonki 1,5 h na godzine a spalanie na poziomie 7-8 litrów w siewie przy nawozie i oprysku pali mniej niż Zetor 7211 jego poprzednik

32 Ostatnio edytowany przez Helmut (2012-07-18 19:35:52)

Odp: Jaka temperatura??

Czy ktoś zmieniał uszczelnienia pompy chłodziwa 4VD w forszu? Czy może trzeba zakupić całą pompę za 500zł? Jeśli można to proszę namiar na uszczelniacze, oraz jak to wygląda, bo się pocić zaczyna :hmmm:

33

Odp: Jaka temperatura??

Ja całą wywaliłem bo szrot  był .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

34

Odp: Jaka temperatura??

Ja regenerowałem u PiotraK w Grudziądzu, tata Piotrka wszystko rozebrał co trzeba wymienił i lata jak ta lala.Co do kosztów tej operacji to nie pamiętam.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

35

Odp: Jaka temperatura??

Ja kupowałem pompę wodna ( jeżeli o to chodzi) w Ząbkowicach Śląskich , 2 lata temu, cena - coś koło 280 PLN

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

36

Odp: Jaka temperatura??

Ale za tą pewno bez solenoidu. Bo ta kosztuje teraz 500zł.
Jeśli PiotrK tu zajrzy: można dostać u Ciebie te uszczelniacze?

37

Odp: Jaka temperatura??

Ja kupowałem pompę wodna ( jeżeli o to chodzi) w Ząbkowicach Śląskich

Oni biorą cześci z Pankowa

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

38

Odp: Jaka temperatura??

Helmut napisał/a:

Ale za tą pewno bez solenoidu. Bo ta kosztuje teraz 500zł.
Jeśli PiotrK tu zajrzy: można dostać u Ciebie te uszczelniacze?

Można, tylko najlepiej żebyś miał stare na wzór, bo jest ich kilka. No i pamiętaj żeby pompę rozbierać i składać na prasie, a nie za pomocą młotka i imadła.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

39

Odp: Jaka temperatura??

Więc poczekam do zimy, bo lekko przecieka, a właściwie poci się. Rozbiorę i się zamówi i zmieni. Bo i pompa hamulcowa do remontu big_smile