681 Ostatnio edytowany przez jamir12 (2013-05-19 10:54:06)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

uszek54 napisał/a:

Jamir twój stał chyba pare miechów na sieradzaku big_smile

Stał nie tylko na Sieradzaku ale się sprzedał za tyle za ile chciałem trzeba tylko byc cierpliwym i stac przy swoim a tak na marginesie to wziąłem za niego więcej niż dałem 3 lata temu. Uszek54 skąd Ty jesteś że obserwujesz Sieradzaka bo by się na jakiegoś browca zwąchnąc w końcu bo kilku nas jest z okolic Sieradza.


Forsz jest poczciwą i dobrą maszyną i jak by wszyscy cenili to kupujący nie miał by wyjścia i musiał by dac większe pieniądze.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

682

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

forszaja jest sprzedać ciężko... ludzie się tej marki boją nie wiedzieć czemu...

683

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Nie tyle boja co mają dość

mdw

684 Ostatnio edytowany przez androl (2013-05-19 13:46:31)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Do Sieradzan mam słabość w Sieradzu 19 IX 2011 bawiłem się na weselu chrześniaka siostry syna jak się spikniecie na to piwko to duchowo będę z wami  :beer:

685

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

yokoslaw ja tam moich dość nie mam za to mam chęć na jeszcze jednego forszaja big_smile

686

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

jamir12 napisał/a:
uszek54 napisał/a:

Jamir twój stał chyba pare miechów na sieradzaku big_smile

Stał nie tylko na Sieradzaku ale się sprzedał za tyle za ile chciałem trzeba tylko byc cierpliwym i stac przy swoim a tak na marginesie to wziąłem za niego więcej niż dałem 3 lata temu. Uszek54 skąd Ty jesteś że obserwujesz Sieradzaka bo by się na jakiegoś browca zwąchnąc w końcu bo kilku nas jest z okolic Sieradz.

Mieszkam w okolicach Złoczewa a tak dokładnie to Broszki .A co do piwka to jeszcze 18 niemam sad Ale niema osoby na tym forum chyba co by piwka niepiła big_smile

687

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

uszek54 napisał/a:
jamir12 napisał/a:
uszek54 napisał/a:

Jamir twój stał chyba pare miechów na sieradzaku big_smile

Stał nie tylko na Sieradzaku ale się sprzedał za tyle za ile chciałem trzeba tylko byc cierpliwym i stac przy swoim a tak na marginesie to wziąłem za niego więcej niż dałem 3 lata temu. Uszek54 skąd Ty jesteś że obserwujesz Sieradzaka bo by się na jakiegoś browca zwąchnąc w końcu bo kilku nas jest z okolic Sieradz.

Mieszkam w okolicach Złoczewa a tak dokładnie to Broszki .A co do piwka to jeszcze 18 niemam sad Ale niema osoby na tym forum chyba co by piwka niepiła big_smile

z tego co wiem to koses nie pije alkoholu

Rolnik z powołania:-)

688

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Ja piwa nie piję, bo mi się po nim sz..ć chce. Wolę wódkę.

689

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

paulscritt sorki że nie było zdjęć - dziś wyśle.
Co do ceny - chcę za mojego ok 12,5 tyś w takim stanie jaki jest. Ale mogę też zmienić gumy, poprawić wspomniane wcześniej elektrozawory, rzucić nową farbę i wołać 18. Zostaję przy swoich 12,5. Poza tym nawet ogłoszenia jeszcze nigdzie nie dałem, a i ze snu zimowego muszę go obudzić.

gg 5118068

690 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2013-05-20 09:56:36)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Sory że się wcinam ale też chcę sprzedać 323-90r ,jednego [z dwóch do wyboru] zdjęcia szczegółowe póżniej.Wstępne foto są na wątku Moja pszenica-157 , Hyde Park[Co w glebie piszczy] i awatar.Cena 18 tyś. tel.500 50 40 02.  Kupiłem nowy ciągnik i dlatego jeden może iść do ludzi.

691

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Kolego zorak podeślesz mi te foteczki zielonego ogra? Naprawdę jestem zainteresowany kupnem fortschritta.

692

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Panowie to ile ja bym dostał za swojego zt300? druga rama, skrzynia, most, pezednia oś i jakieś częći do silnika w zapasie, maska, sprzęgło i inne duperele. U mnie od 15 lat smile

693

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Pawel21990 napisał/a:

Panowie to ile ja bym dostał za swojego zt300? druga rama, skrzynia, most, pezednia oś i jakieś częći do silnika w zapasie, maska, sprzęgło i inne duperele. U mnie od 15 lat smile

0,80zł/kg

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

694

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

nie więcej....
Chyba że go odpicujesz i poszukasz wariata/pasjonata w ddr

695

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

jakieś 6 tysięcy byś wziął... ale jak na twoim miejscu bym się go nie pozbywał nowy case ci się spiepszy w najmniej oczekiwanym momencie i co w tedy ? a tak zapinasz forszaja i w pole wink

696

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

A mój zrobił coś czego nigdy się nie spodziewałem. Powiedział bym że wszystko się zajedzie, skoroduje a to będzie trzymać. A tym czasem widzę pęknięcie na ramie yikes

697

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

to ja w swoim na przednim tuzie dźwigam na szpili bele i nic złego się jeszcze nie stało... a już tak ze 3 sezony chodzi...

698

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

i mój 323 ma nowego właściciela.

gg 5118068

699

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

zorak napisał/a:

i mój 323 ma nowego właściciela.

To co teraz na jego miejsce??

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

700

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

od marca pracuje zetor forterra 110 który przejął obowiązki po 323

gg 5118068