721

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Bardzo fajny ciągnik polecam , za 15 powinien go oddać bo kupił case

mdw

722 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-06-11 22:44:38)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Napisałem Ci wiadomość prywatną tu na forum , co na tą chwile jest do zrobienia w tym forszaju ?
A i wyczyść skrzynke bo kolejnych wiadomości nie mogę wysłać smile

723

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Dzisiaj z nim gadałem mówił że nic nie trzeba grzebać przy nim

mdw

724

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Chłopaki jutro chciałbym jechać oglądnąć tego forsza,

http://tablica.pl/oferta/ciagnik-fortsc … 7e2c786a4b



Kto chętny i kumaty w 323 jechać ze mną ? smile

725

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

I jak oglądałeś?

mdw

726 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-06-13 22:09:35)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Yoko jutro chce jechać oglądać smile Wiesz może jakie sprzęty on tym Forszem ciągał ?

727

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Tadek najważniejsza skrzynia jak cicho chodzi to  będzie ok ....  gorzej jak zaczyna chałasować ...  ale masz forsza to wiesz gdzie szukać

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

728 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-06-13 22:22:58)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

W skrzyni z tego co pamiętam to wymienial jakieś lożysko , więc jest ok. Pług obracany 4 skibowy a co po za tym tona miejscu. A tak po za tym to yoka smile

mdw

729

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Wiadomo na miejscu się wszystko okaże, Yoka a podnośnik nie wykończony tą obrotówką nie wiesz może ?:)  A Ty Wojtek zajęty pod wieczór bardzo jutro ?

730

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Tadek ...   ostatnio nie wiem w co ręce włożyć ....   niestety ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

731

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Najwygodniej w kieszenie wink

732

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

albo w gacie smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

733

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

On na 30 paru hektarach robił

mdw

734

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Czyli szczególnie sie nie przemęczał

735

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

I jak maszyna oglądnięta?

mdw

736 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-06-15 15:09:59)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Tak byłem dziś rano z kobitą. z mankamentów to cieknący wom i jest tylko jedna prędkość wałka, gdzieś jest nieszczelność przy załączaniu przedniego napędu bo psika ale ma to być usunięte, olej w skrzyni był na połowie tej rurki przezroczystej to także właściciel powiedział że uzupełni, wajchy od biegów żyją już własnym życiem latają poprostu ale biegi wchodzą bez jakiś tam wiekszych zgrzytów, sprzęgło trzeba by podregulować lub to kwestia tego że nie mam jeszcze wprawy, cieknie też troche z okolic rozdzielacza. Maska do poprawek i ogólnie cały do kosmetyki . I ma jeszcze w pewnym zakresie obrotów wibracje u mnie jest w 303 to samo , nie wiem czy ten typ tak ma poprostu. Zapomniałem sprawdzić świateł jakikolwiek big_smile Hamulce też mogły by być lepsze.
  Teraz plusy , kierownice kreciłem jednym paluszkiem płynnie przyznam szczerze że miło byłem zaskoczony, skrzynia nie wydaje jakichś niepokojących dzwięków, biegi wchodzą nie kleszczą się, podwójne wysprzęglenie i nie ma zgrzytu przy zmianie. napędy blokady działają, uls dziala za każdym razem niezły bajer, silniczek ładnie gra , dwie chłodnice oleju i zwykła chłodnica od bizona, fotel pneumatyczny opony z tyłu też polatają jeszcze , radyjko gra, olej na chłodnym jest na 5 atmosfer na ciepłym troche mniej. A o wiecej pytajcie jeżeli kogoś cuś interesuje, zaliczka wpłacona smile

737

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Myjąc ciągnik uszkodziłem uszczelniacz przy wałku więc ustałem przodem z górki, wyjąłem końcówke, skróciłem (żeby miec 1000 obr tak przy okazji), nowy uszczelniacz i po robocie tongue
Brzmi nie najgorzej, więc szerokości przyczepności wink

738

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

To kupiona maszyna?

mdw

739 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-06-15 15:35:38)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Zaliczka wpłacona, reszta pieniążków po rzepakach i wtedy będzie umowa i sprowadzenie do domu około 140km. Właściciel jak to mówią swój chłop smile potłumaczył , bajek nie pisał nic nie picował.

740

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Tomek jest wporządku, to za ile sie umówiliście

mdw