761 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2013-06-17 22:06:20)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

No to musisz spytać się właściciela ale robiłem jedno sprzęgła rozkręcone i złożone na chybił trafił i jak je wyczyściłem i zmieniłem łożysko to się uspokoiło.Jest możliwość wyważenia od nowa sprzęgła ale trzeba wyciągnąć wałek z wieloklinem żeby można było założyć je do wyważarki.Miałem to robić ale brakło motywacji.Kurcze zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy jak jest zużyte sprzęgło gumowe to też będą wibracje.

762

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

A wypracowane miękkie poduszki pod silnikiem też mogą być przyczyną ?

763

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

na przekładce silnika zawsze jakieś wibracje będą bo nie możliwe jest DOKŁADNE ustawienie silnika

764

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

A dlaczego jest niemożliwe?

http://img99.imageshack.us/img99/609/annimatiebalktx6.gif http://i51.tinypic.com/143g949.gif

"...badz czlowiekiem laskawym tak, i od czasu do czasu wcisnij prawy ALT."

ŁONA -ĄĘ (klik)

765

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Ciekawa opinia smile

mdw

766

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Yoka Pytałeś Tomka dlaczego może się tak dziać ?

767

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

krzychu napisał/a:

na przekładce silnika zawsze jakieś wibracje będą bo nie możliwe jest DOKŁADNE ustawienie silnika

Krzychu a czym różni się przekładka starego silnika, i nowego silnika wmontowanego w nowe ramy? Nie widzę różnicy.  Przy pierwszym montażu nie wibrują silniki.

768

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Tadeuszchelinski na starych(300-303) to różne cuda się działy ale na nowym typie to nie spotkałem się żeby one były przyczyną wibracji.

769 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-06-18 13:37:26)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Tadeuszchelinski napisał/a:

Yoka Pytałeś Tomka dlaczego może się tak dziać ?

Nie widziałem sie jeszcze z nim , jak bede to go sie zapytam.

mdw

770

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Koledzy kupie  zt 323 woj lubelskie   mozliwe okoliczne województwa jak nie bedzie nic  to i  w polske pojade ale chciałbym  cos pewnego  jakby ktos miał cos  na uwadze to z góry dziekuje

771

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Grzegorz89 napisał/a:
krzychu napisał/a:

na przekładce silnika zawsze jakieś wibracje będą bo nie możliwe jest DOKŁADNE ustawienie silnika

Krzychu a czym różni się przekładka starego silnika, i nowego silnika wmontowanego w nowe ramy? Nie widzę różnicy.  Przy pierwszym montażu nie wibrują silniki.

chodziło mi o przekładkę leylanda

772 Ostatnio edytowany przez jamir12 (2013-06-19 22:50:03)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Panowie, wibracje to normalna rzecz, nawet jak wyjmujecie i wkładacie ten sam silnik należało by go wyosiowac wtedy i dłużej pożyje sprzęgło gumowe i będzie lepszy komfort, jak ktoś ma zamiar się śmiac czy myślec że to bzdury to powiem Wam że My każdą maszynę (wiatrak) który zmontujemy to zawsze przed uruchomieniem osiujemy generator z przekładnią i tylko po to żeby właśnie nie było wibracji a obroty są tam mniejsze bo max 1800. Dodam że jest do tego specjalny przyrząd.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

773

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Ja niedawno musiałem osiować przekładnię w rotacyjnej którą nabyłem 2 lata temu, totalny złom. Okazało się że wanna nie jest już oryginalna i podstawy pod łożyska są za wysokie. Wałek krótki-napędzający w stosunku do długiego-napędzanego był przesunięty aż o 5 mm, aż dziw że to wcześniej chodziło :stu: .

774

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Tadeuszchelinski napisał/a:

Yoka Pytałeś Tomka dlaczego może się tak dziać ?

Gadałem dzsiaj z nim  mówił właśnie że to najprawdopodobniej wina sprzęgła,

mdw

775

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Czyli najprawdopodobniej do wyważenia będzie , dzięki Yoka za fatygę.

776

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Witam.
Nie mogę założyć nowego tematu dlatego zadam pytanie tu.
Jest wiele tematów dotyczących cen Fortschritta 323 a ja potrzebuję dowiedzieć się  ile kosztuje remont kapitalny ciągnika, żeby wiedzieć ile mnie wyniesie cały koszt maszyny po kupieniu ciągnika do remontu.

777

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Nie mam też opcji edycji wiec dodam jeszcze że chodzi mi o wykonanie remontu w jakimś zakładzie a nie we własnym zakresie.

778

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Jesli chcesz zakladac watki to musisz napisac do szefa Piotfire zeby Ci odblokowal smile a po drugie to masz na gorze serwis i piszesz do PiotrK i Ci powie ile kosztuje kapitalka smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

779 Ostatnio edytowany przez Laszek (2013-07-10 09:00:13)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

pdk-jedliniec tu masz wszystko o co pytasz
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=434&p=24
post 466

E 516 na części
Telefon 695 076 269

780

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

witam chciałem zapytać czy był by ktoś tak uprzejmy i pomógł mi zweryfikować temat   podczas jazdy prubnej na ile jest to mozliwe przez telefon mianowićie chce kupić 323a i jest tam pare nie dąciągnięć i niktóre tematy wymagają głębszej wiedzy nie spodziewam się że będzie stan igła ale czasami strach ma wielkie oczy a jak się z kims porozmawia to zawsze inaczej a przez forum to troche słabo bo niestety musi się to rozciagnoąć w czasie a może ktoś ma coś dobrego na opchnięciu