1 Ostatnio edytowany przez Dario (2010-11-16 18:57:57)

Temat: Luźny wałek w zwolnicy. Zdjęcie

http://img258.imageshack.us/img258/5664/16112010930.th.jpg

Witam wszystkich
Dzisiaj zaczelem robic hamulce i zauwazylem ze walek widziany na zdjeciu ma konkretny luz. na zdj bez zimeringa. i moje pytznie czy powinno byc tam jakies lozysko przed kolem zebatym a za tym zimeringiem??? bo wedlug ksiazki powinno byc a umnie nei ma sladu po nim.

Podpowiedzcie prosze. i moze ktos wie jak sie do neigo dostac najlepiej jezeli tam powinno byc.

pozdr

2

Odp: Luźny wałek w zwolnicy. Zdjęcie

Jedyne co go trzyma w zwolnicy to tulejka z jakiegoś materiału coś w podobie do płytki w komputerze,jeśli chcesz ją wymienić to musisz rozkręcić całą zwolnice to znaczy satelity a one są skręcone na 3 porządne śruby i czasem trudno je odkręcić.Jeśli nic złego sie nie dzieje to nie radze tego ruszać.Ja dla świętego spokoju kładłem 2 symeringi.

3 Ostatnio edytowany przez varek84 (2010-11-16 20:03:00)

Odp: Luźny wałek w zwolnicy. Zdjęcie

Dzieki kolego :] masz +
i jeszcze male pytanko. czy Pompa hamulcowa od 60stki podejdzie jako zamiennik do forszaja? oczywiscie po drobnym przerobieniu.

4

Odp: Luźny wałek w zwolnicy. Zdjęcie

W c-360 są dwie pompy i każda ma tylko jedno koło do obsłużenia. Nie napisałeś jaki masz ciągnik, ale w 323 hamulce są przy wszystkich kołach i ta mikro pompka będzie za mała.

5

Odp: Luźny wałek w zwolnicy. Zdjęcie

Ja zastosowałem pompę z sześćdziesiatki w 303 niestety okazała się za mała . Na pojedyńcze koła hamowała ale na dwa na raz niestety już nie. Ale to nie temat tego wątku więc nie ciągniemy go dalej

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: Luźny wałek w zwolnicy. Zdjęcie

tomek1974 ten materiał podobny do płytki w komputerze to najprawdopodobniej tekstolit smile

7

Odp: Luźny wałek w zwolnicy. Zdjęcie

Dzieki za podpowiedzi co do wałka i co do hamulcow. Dodam tylko ze pompa od 60stki nie zdala egazminu i juz jedzie do mnie ori.

Pozdrawiam :]