61

Odp: glebosz

Ładne zapotrzebowanie ma ten głębosz z linku jak przy większej głębokości nie mógł sobie dać rady.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

62

Odp: glebosz

czymś takim robiłem

http://www.techmasz.pl/?glebosze,28

63

Odp: glebosz

na tym filmiku co podałem to musiał być istny beton bo ogólnie to ten smok w ogóle nie czuje tego drapaka. Koło mnie jak uprawiali właśnie głęboszem tym to podnieśli te wałki z tyłu do góry żeby właśnie przez zimę zmagazynować więcej wody, pole wygląda jakby były tam posadzone pyry sadzarką z talerzami smile jak będę pamiętam i znajdę chwilkę to zrobię foto. A to dwie wioski dalej u jednego gościa
https://www.youtube.com/watch?v=YOYIS44d0mI

E 516 na części
Telefon 695 076 269

64

Odp: glebosz

koledzy zamierzam kupić głębosza co powiecie o tym http://olx.pl/oferta/glebosz-unia-grudz … 84e1fdb9ec

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

65

Odp: glebosz

Nie za duży do Valtry? Fajna maszyna tylko mogłaby być nieco tańsza wink

66 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2015-12-13 23:05:47)

Odp: glebosz

myślę że valtra da se rade smile jak co to odejmie się jakiś ząb  nie wiem czy lepiej na prostych zębach czy na wygiętych

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

67

Odp: glebosz

Ja po tym roku bez pługa powiem że zęby ustawione na im mniejszy kąt tym lżej i to robi ogromną różnicę.  Ogólnie chodzi o przerwanie głębszej warstwy, to myślę że lepszy mniejszy kąt a utrzymać lepszą prędkość.

68

Odp: glebosz

Daj sobie spokój z tym głęboszem. 6 zebów praktycznie w jednej lini. Większy opór wyniknie z wadliwego według mnie ustawienia zębów niz samej pracy.  Ja jak ryje na 35 cm ciągne swoim 5 na pazurów  w duch rzędach na 2,6m  z prędkością  7km/h , Jeden rząd działa jak spych a nie głębosz..... chyba że zamierzasz kruszyć jałowy beton bez resztek pożniwnych..... z prędkością 2 km/h

69

Odp: glebosz

Zależy jakie ziemie masz, u mnie Fendt 824 w takim stawał.

70

Odp: glebosz

Te bardziej wygięte zęby więcej kamieni wycigają

E 516 na części
Telefon 695 076 269

71

Odp: glebosz

mam pytanie,
     Czy zabieg głęboszem pozwoli osuszyć nieco pole?, dodam że bardzo mokre i gliniaste, mam zamiar w tym roku zamówić taką usługę na próbę.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

72

Odp: glebosz

coś tam pomaga,ale to na krótką mete

mdw

73

Odp: glebosz

Pomaga ale zależy jaka głęboka jest warstwa gliny

74

Odp: glebosz

jak wyżej pisałem kupiłem głębosza unię i valtra śmiga bez problemu odiołem jedną sekcję nie to że nie dawała rady tylko ziemia się zapychała było za gęsto tych łap teraz jest super

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

75

Odp: glebosz

Mam pytanie, jest sens teraz głęboszować pole pod buraki? Pole pognojone po żniwach i podorane.

76

Odp: glebosz

Jeżeli nie jest za mokro, to jeszcze warto.

77

Odp: glebosz

No po sąsiedzku właśnie teraz jeździli alpego pod kukurydzę z podniesionymi wałkami więc chyba warto

E 516 na części
Telefon 695 076 269

78

Odp: glebosz

Orać po tym głęboszu czy zostawić do wiosny i potem uprawiać?

79

Odp: glebosz

To już sam musisz wiedzieć bo będziesz widział jak to wygląda. Po sąsiedzku zostawią to do wiosny a wtedy tylko talerzówką i siew qq. Z tym że nie jest to glebowe a w zasadzie pług dłutowy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

80

Odp: glebosz

Co przedplonem. Jeśli problemu z samosiewami i chwastami nie ma to głębosz teraz a na wiosnę uprawa pod siew.
Jeśli trzeba coś zniszczyć to orka wiosną bądź najwcześniej 1 miesiąc po gleboszowaniu.
Dużo zalezny od wilgotności gleby.