Temat: Przedni napęd..

Witam! po załączeniu przedniego napędu nie ciągnie on a gdy załączam blokade to chodzi lewe koło a prawe nie co nalezy zrobić pomóżcie! Chodzi o fortschritta 323

2

Odp: Przedni napęd..

Odkręcić wężyki przy przednim moście i przystawce napędu i zobaczyć czy po załączeniu włącznikami leci z nich powietrze.

3

Odp: Przedni napęd..

leci powietrze

4

Odp: Przedni napęd..

Jak powietrze leci to sprawdź czy siłowniczki pneumatyczne się ruszają i wciskają blokadę.

5

Odp: Przedni napęd..

może byc tak ze przyrdziewiał siłowniczek   tak bywa

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Przedni napęd..

ale czemu jak włącze przedni napęd i blokade to idzie tylko lewe koło?

7

Odp: Przedni napęd..

to znaczy że blokada nie działa bo  powinny oba ciagnąc ...  a jak nie właczysz blokady to tez tylko lewe ciągnie?? a prawe wogule??  może to nie wina blokady tylko masz coś w moście walnięte

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: Przedni napęd..

jak wyłącze to żadne nie ciągnie podejrzewam że pół oś poszła

9

Odp: Przedni napęd..

to  na bank ci cos poszło w moście  rozbieraj zanim większego bigosu nie bedzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

10

Odp: Przedni napęd..

i dlatego pisze bo może to nie pół oś tylko jakaś tańsza rzecz bo pół oś to kosztuje 450 zł

11

Odp: Przedni napęd..

Mi kiedyś ukręciło tą wkładke co się przykręca do koła chyba na 8 śrub ona ma taki frez w środku przyspawany do dekla co jest przykręcany na te 8 śrub i też mi przód nie ciągną, ale jak włączyłem przyciskiem to jedno koło ciągło a to co ten frez się ukręcił to nie ciągło.Wymieniłem ten dekiel z tą wkładką frezowaną i po kłopocie.

12

Odp: Przedni napęd..

Sprawdź czy nie masz uszkodzonej flauszy przenoszoncej napęd z krzyżaka na koło bo ja miałem podobne objawy a późnej po okazało się ze frezy się oberwały

13

Odp: Przedni napęd..

dzięki za info sprawdze to jak sie zdejmnie dekiel na kole to powinno to widać??

14 Ostatnio edytowany przez mpierzak92 (2010-12-17 19:57:04)

Odp: Przedni napęd..

Właśnie o tej flanszy pisałem tylko nie wiedziałem jak to nazwać:P Tak ona powinna wyjść razem z tym deklem bo jest do niego przyspawana.

15

Odp: Przedni napęd..

A czy na włączonej blokadzie prawe krzyżaki też się nie kręcą ?

16

Odp: Przedni napęd..

to musze sprawdzić właśnie

17

Odp: Przedni napęd..

sprawdzałem i flansza poszła nie wiecie jaki będzie koszt tej flanszy? na ośce jest 25 zębów

18

Odp: Przedni napęd..

Co do ceny to za ile wytargujesz za tyle kupisz pewnie. Jak jesteś dobry w targach to może kupisz za flaszkę lub mniej, a jak słaby to koło 1000 zł szykuj sobie.

19 Ostatnio edytowany przez mpierzak92 (2010-12-18 19:26:28)

Odp: Przedni napęd..

Jakoś niedawno była na allegro ta flansza i gość se wołał 250 zł. Patrzyłem i jest jeszcze na allegro.

20

Odp: Przedni napęd..

Ja nie pisałem ile ona konkretnie kosztuje, tylko o zasadzie: "umiesz targować kupisz taniej, nie umiesz, kupisz drożej".
W sklepie thu.pl który tani nie lubi być jest za 210 zł, pewnie jeszcze dojdzie koszt przesyłki i w tych 250zł powinien się zmieścić, ale może też trafić używaną taniej.