41

Odp: Przedni napęd..

Ta jest jak masz automat sprawny do napędu. Wyjmij wałki z przystawki to nie bedzie wlókł kołami.

42

Odp: Przedni napęd..

Bzdura, ani automat na wstecznym nie ciągnie, ani na ULSie nie da się hamować silnikiem, bo to jest tzw wolnobieżka, aby napęd działał na wstecznym MUSI być włączony klawiszem. Tzn tak to działa jak jest sprawne.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

43

Odp: Przedni napęd..

u mnie normalnie idzie do przodu jak i do tyłu czy z napędem czy bez i na blokadach mogę ciągnik obrócić tylko wiadomo na blokadach ślad zerwany będzie

a wyciąganie tych wałków to według mnie bzdurą jest

jeszcze jedno pytanie czy czasami szczęki hamulcowe nie próbują się klinować jadąc do tyłu wiadomo do przodu jest inne wytarcie a do tyłu może być zjawisko ze próbują one się zahaczać o bęben i blokować niby głupie ale kto wie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

44

Odp: Przedni napęd..

NIe napisałem, ze napęd do tyłu działa tylko że wlecze kołami. Sam mam wałki i dopiero po założeniu nieco większych kół z przodu nie wlecze się.. Póki wałki i ich gniazda sa nie wytłuczone to fajnie to mieć, później więcej kłopotów niż pożytku.

45 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2020-04-28 05:49:13)

Odp: Przedni napęd..

Grzesiek ma racje , za mała średnica kół z przodu , albo za duża z tyłu.   W takim zestawieniu jak wyżej,  jadąc do przodu przód kręci sie szybciej niż powinien i jest ok, sprzęgło nie napina sie . Natomiast przy cofaniu, są odwrócone obroty i wtedy szybciej obracajace sie koła z przodu pchały by ciągnik ale nie mogą bo przystawka nie pozwala na wiekszą ilosc obrotów niz te z koła tylnego . Co za tym idzie , mając za małe przednie opony czy tez koła mie zgrywa się napęd i wloką sie zostawiając ślad .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

46

Odp: Przedni napęd..

Też tak miałem jak założyłem nowe tylne opony do 323 a z przodu miałem jakieś dziwne stare Goodyeary

47

Odp: Przedni napęd..

Nie bez przyczyny na szybie w reni jest naklejka, przód mini 28 x 16,9, tył maxi 38 x 18,4