Temat: zakup 323 przez kris

http://allegro.pl/ciagnik-fortschritt-z … 89364.html
co myślicie o tym sprzęcie jest wart tej kasy na oko z góry dzięki

2

Odp: zakup 323 przez kris

Na oko za bardzo *** tekst, do tego od kobiety traktor kupować :hmmm: nie bardzo, no i nie ma kompletu obciążników, remont silnika z jakich części, 40 km/h to jest wykonalne ale jest ale. Chcesz to zrób sobie wycieczkę i sprawdź sam.

3

Odp: zakup 323 przez kris

te 1 zdjecie i 2 drugie trochę się różnią , trochę to dziwne. A tak to sprzęt godny uwagi. big_smile

4

Odp: zakup 323 przez kris

kris chcesz to podjade jutro i to zobacze bo to u wiesia w postolicach stoi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: zakup 323 przez kris

A to Wiesiu jest kobietą, nawet płeć gotowy zmienić żeby tylko sprzedać big_smile

6

Odp: zakup 323 przez kris

hehe wiesz standardowo jak to jest  on sprowadza  a w razie co to co mi zabiora jak on nic nie ma sklep tez na żonę  big_smile tak jak w sejmie on biedny jak mysz koscielna big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: zakup 323 przez kris

kris. 123.pl odradzam zakup tego ciągnika złom.

8

Odp: zakup 323 przez kris

Dzwoniłem dziś do niego i sam powiedizał mi prosto z mostu że oglądaja go i sprzedac go nie może więc daj spokój

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: zakup 323 przez kris

Wychodzi na to, że to co jest na Allegro długo nie jest warte oglądania, dobrze rozumuje czy nie ma na to reguły ?

10

Odp: zakup 323 przez kris

jedno masz racje  ... mój mtz stał  6 godzin i poszedł  dobra cena i rocznik robi swoje  ...
a to co stoi od dłuższego czasu na allegro to samo przez sie widac że ludzie tego nie chcą  bo może oglądali to i nie warte zachodu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: zakup 323 przez kris

ok dzięki wszystkim macie plusa.

12 Ostatnio edytowany przez tomcio83 (2010-12-29 17:29:24)

Odp: zakup 323 przez kris

Kris posłuchaj tomka 1974 bo dzwonił za tym ciągnikiem i koleś ma nie równo pod sufitem odradzam ci tego sprzedawce totalny brak kultury

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

13

Odp: zakup 323 przez kris

http://allegro.pl/fortschritt-zt-323-a- … 98202.html
co myslicie o tym? Nie wygląda źle nawet komplet obciążników ma. Cena troche w dół i heja. Tylko te jedne dzwi troche nie od kompletu

14 Ostatnio edytowany przez polakko (2010-12-30 00:23:58)

Odp: zakup 323 przez kris

tak w temacie to będę  niedługo sprzedawał mojego 323, jak interesuje cie temat to moge co nieco opisać o tym sprzęcie. A jak chcesz cię dowiedzieć na co masz patrzeć przy zakupie takiego sprzętu to też mogę co nieco konkretów opisać a chłopaki mogą zaopiniować.
A od Wiesia to lepiej nic nie kupuj bo to jest stary picer i h...grajca, dlatego co niektórzy koledzy delikatnie cie ostrzegali. Kilku osobom już pomagałem w zakupie i myślę że moge też tobie udzielić pare porad a pan piotrK pomoże i powie swoje cenne słowo. tylko ty jeszcze musisz wiedzieć jakiego sprzętu szukasz i w jakiej kasie.

15 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2010-12-31 13:19:21)

Odp: zakup 323 przez kris

Ja też ostrze sobie zęby na jakiegoś  Forszaja 323  big_smile ! I na razie tylko oglądam i sie ślinie JAK chole..a big_smile ! Aten  za  te 20 tysi tak ładnie wygląda ze aż jes to podejrzane big_smile ! Ale mogę się mylić oczywiście !
  apropos też mam na niego chrapkę big_smile !!! Tylko ta cena :hmmm: !!!! Czy warto tyle dać :hmmm: !!!

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

16 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2010-12-31 14:13:39)

Odp: zakup 323 przez kris

Nie, za 20tyś możesz kupić 2 323 albo 3 303 ,gdybym ja miał wydać 20 tyś na ciągnik to bym poszukał innej marki. Np;  http://moto.allegro.pl/mf-1114-110-km-s … 75217.html

17

Odp: zakup 323 przez kris

ja się przymierzam do zakupu forsza, 80 tke ma niedlugo przyjechać oglądać klient tak więc szykam już ...  http://moto.allegro.pl/ciagnik-fortschr … 89364.html coś takiego na razie jest najbliżej w ładnym stanie i dobrej cenie ....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

18

Odp: zakup 323 przez kris

przeczytaj ten wątek od początku i zmienisz zdanie

19

Odp: zakup 323 przez kris

Andrew89 napisał/a:

ja się przymierzam do zakupu forsza, 80 tke ma niedlugo przyjechać oglądać klient tak więc szykam już ...  http://moto.allegro.pl/ciagnik-fortschr … 89364.html coś takiego na razie jest najbliżej w ładnym stanie i dobrej cenie ....

Ten cały wątek jest o tym forschaju :pa:

20 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2010-12-31 15:15:42)

Odp: zakup 323 przez kris

Ja wole forszaja , angole mnie nie rajcują mam w okolicy parę  to sie napatrzyłem a jak walnie to dopiero pokaże pazurki  no i te śruby z drobnym gwintem  jak pierdyknie to jest problem :nooo: !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "