81

Odp: zakup 323 przez kris

ja też często gęsto w nocy działam na polach, wolna głowa opór czasu i zasypianie w ciągniku big_smile ale żeby forsz pokazał mi focha w jakiejś ważnej robocie to nie mogę powiedzieć, w porównaniu do 385 to o nic nie pękam jadę i robię robotę.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

82 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2011-02-16 17:03:53)

Odp: zakup 323 przez kris

323 i co ja mam ci powiedzieć że się zacierał,wiadomo nie czujesz się winny bo nie posiadasz odpowiedniej wiedzy na ten temat.Silnik nie może się zatrzeć bez powodu musiał być błąd może twój może firmy co remontowała według mnie może było kopyto od innego silnika, może miałeś zapchany jeden kanalik olejowy to nie możliwe żeby zatarł się silnik tak sobie.Co do głowic tu też twoja wiedza na ten temat może jest zbyt mała żeby wiedzieć czemu wywala uszczelkę,czy sprawdzałeś ile wystaje tuleja nad półblok ,czy planowałeś głowice przed założeniem ,czy sprawdzałeś czy półbloki są równe ,czy zakładałeś porządne uszczelki bo są różne wynalazki.

83

Odp: zakup 323 przez kris

marekpe czytaj ze zrozumieniem tyle to ja 60 orałem bez awarii ijak miałem tylko ją a ziemia 3 klasa i górki

84

Odp: zakup 323 przez kris

tomek ten silnik to jak był na gwarancji po remoncie i uszczelki wymieniła firma i opowiadała takie same historie jak ty i nadal nie doszła mieżyli sprawdzali i 6.5 tysia za remont wzieli

85

Odp: zakup 323 przez kris

marcinie dziwne to jest zt300 z 96 roku

86

Odp: zakup 323 przez kris

Nie jest z 96 roku tylko od 96 roku jest u niego, tym razem ty czytaj z zrozumieniem

87

Odp: zakup 323 przez kris

jedno jest pewne forsz wygląda na dużego holownika a boi się ciężkiej roboty 10 godzin w agregacie aktywnym w glinie to puchnie

88

Odp: zakup 323 przez kris

323 widać że ta firma znalazła sobie jelenia do oskubania i zawsze będą kity wciskać a jak się nie znasz to uwierzysz.

89

Odp: zakup 323 przez kris

tomku nie chcę nikogo krytykować ale powiem tak jest to bardzo dobra firma w tej branży i tej marce

90

Odp: zakup 323 przez kris

posiadam tej marki jeszcze kilka maszyn kombajn sieczkarnię 2 rozrzutniki t088 i te maszyny jak się poprawi to służą a pojęcie tomku o majsterkowaniu to jako takie mam ale forsz to najwytrawniejszych speców potrafi wyprowadzić z równowagi

91

Odp: zakup 323 przez kris

Dogadałeś się jakoś z tą firmą?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

92

Odp: zakup 323 przez kris

tak po mimo końca gwarancji firma poczuwa się do usuwania usterek

93

Odp: zakup 323 przez kris

No tak jak mówisz ale za 6,5tyś kupisz 3 silniki w niezłym stanie .Więc lepiej sie zastanowić dwa razy zanim remontować silnik za tak wielką kasę.Przecież jak firma remontuje silnik to daje gwarancje i mało powinno cie obchodzić że się zatarł.

94

Odp: zakup 323 przez kris

Tomaszu przestań lepiej chyba zrobić porządny remont i wiesz co masz a tak zawsze możesz kupić jakieś zajechane padło.

95

Odp: zakup 323 przez kris

pietia mam pytanie widzę ze posiadasz mtzta i bielarusa co lepiej ci się sprawuje

96 Ostatnio edytowany przez Pietia (2011-02-17 15:34:00)

Odp: zakup 323 przez kris

323 powiem tak Belarus jest tutem teleskopowym kupilismy go z Anglii  przez dwa lata zrobił jakiś 800 mtg co do awaryjności to były jakieś małe sprawy Belarys jest młodszy i jest to wersja exportowa jest ciszej w kabinie  a 1025 posiadam od wiosny zeszłego roku jak pogonilismy 7211 i powiem szczerze nie wrocilbym do traktora bez 4x4 tak jak pisałem wczesniej kazdy traktor ma przydzielone swoje zadania  a z awaryjnościa to jak mowia jak dbasz tak masz jesen minus to ze 1025 był troche zabiedzony i potrzebował troche wypieszczenia ale uwiesz mi pieknie sie spisuje przy rozsiewaczu nawozów wiosna nie ma kawłka którego by nie kokonał. jedynie topi sie z talerzówka ruska ale to jest wina jej ma za wąskie koła i jak jest troche bardziej mokro wszystko wpada po osie ale już nad pracuję ma dostać wał i szersze koła i powinno być OK


PS
323 jak sam wiesz wszystkie minusy są takie że jak kupujesz sprzęt uzywany należy go doprowadzic do porządku i potem wszysto gra.

97

Odp: zakup 323 przez kris

Pajej napisał/a:

Jak trzeba to i 360 sie robi rolnik nie patrzy na wygode

Nie rozumiem twojego toku myślenia. Jak nie będziesz dbać o zdrowie to w wieku 50lat będziesz wrakiem człowieka i wcale nie wsiądziesz na tą 360.

98

Odp: zakup 323 przez kris

prawdopodobnie chodziło o to że nie każdego stać na tą wygodę i musi robić tym co ma, a z tym wrakiem to też racja.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

99

Odp: zakup 323 przez kris

dzięki pietia za te informacje a pytałem dlatego gdyż planuję w miejsce jumza coś między pronarem 1025 a z rodziny bielarusa oczywiście w gre wchodzi tylko używka a ruski to twardy zawodnik ma  minusy ale ogolnie to dobry sprzęt,mamy jumza tyle lat a ja nie wiem co to silnik czy skrzynia nigdy nas nie zawiodł w przeciwieństwie do forsza

100

Odp: zakup 323 przez kris

maksx napisał/a:
Pajej napisał/a:

Jak trzeba to i 360 sie robi rolnik nie patrzy na wygode

Nie rozumiem twojego toku myślenia. Jak nie będziesz dbać o zdrowie to w wieku 50lat będziesz wrakiem człowieka i wcale nie wsiądziesz na tą 360.

Chodzi mi o to ze ojciec kolegi kupil case z klima i ten juz nie wsiądzie do 360 a jak wiadomo ze np do małego opryskiwacza nie nadaje sie duży ciągnik. Każdy ciągnik ma swoje zadanie a komfort jest po ekonomi przynajmniej u mnie. co do zdrowia to zdaje sobie sprawe ze na starość czeka mnie wózek a czy to będzie w wieku 40 czy 60 lat to nie wiem

Rolnik z powołania:-)