21

Odp: 303 - Podnośnik

ok,ale to w ostateczności.. tylko co ja mam powedzieć temu facetowi? że jak ma ustawić? tylko, koledzy, tak łopatologicznie proszę...

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

22

Odp: 303 - Podnośnik

mała wajche od siebie czteropak do budy i na pole:D

23

Odp: 303 - Podnośnik

ok, dziękiuję bardzo! przekażę zainteresowanemu:)

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

24

Odp: 303 - Podnośnik

czy w 303 jest ustawianie pozycyjne maszyny zawieszanej (tak jak w c360)? przeczytałem całe forum i jakoś nic nie znalazłem

25

Odp: 303 - Podnośnik

jest pozycyjne w 303 a w c360 nie ma pozycyjnego jest silowe i plywajace

26

Odp: 303 - Podnośnik

czy ktos moze mi wyjaśnic do czego słuzy i jak działa takie pokrętło na prawym błotniku w środku w kabinie za rozdzieleczem, ze skala chyba do 10. chodzi o 303-D

27

Odp: 303 - Podnośnik

proponuję mtego nie ruszać

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

28

Odp: 303 - Podnośnik

dlaczego tego nie ruszac ? co to jest ?

29

Odp: 303 - Podnośnik

Jak znasz niemiecki to czytaj   http://www.ddr-landmaschinen.de/sonders … raulik.htm

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30

Odp: 303 - Podnośnik

w tym problem ze nie znam niemieckiego, a z obrazków za wiele sie nie dowiem smile

31

Odp: 303 - Podnośnik

chociaz tak w skrócie powiedz o co chodzi. a tak przy okazji ta dzwigienka z rowkami to tez dla mnie czarna magia ma kilka ustawień ? do czego jest potrzebna?

32

Odp: 303 - Podnośnik

jakaś regulacja przepływu

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

33

Odp: 303 - Podnośnik

aha, ok masz racje lepiej nie ruszac, chyba ze naprawde bedzie potrzeba to poczaruje z tłumaczem moze mi te stronke przerobi na polski smile jak uda mi sie wytłumaczyc u kogos tak super to sie pochwale moze sie przyda komus jeszcze, dzieki za info.

34

Odp: 303 - Podnośnik

ta dzwigienka sluzy do zadawania okreslonej glebokosci pracy maszyny podczepionej cos jak EHR tyle ze mechanicznie no i trzeba miec wszystko podlaczone od tylu <lineczka  kułeczka i cos tam jeszcze>ale chyba za dobrze to nie chodzilo bo zaden forszaj  nie ma juz tego na stanie

35

Odp: 303 - Podnośnik

ta dzwigienka sluzy do zadawania okreslonej glebokosci pracy maszyny

chodzi o ppokrętło

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

36

Odp: 303 - Podnośnik

ups :)no tak no to mam 2 pokretła jedno z tymi rowkami do ustawiania zachowania ramion i drugie do ustalenia szybkosci przeplywu oleju ale to widac dokladnie jak steruje sie silownikiem o małej srednicy np w rozsiewaczu ustala sie szybkosc reakcji bo inaczej ledwie dotknac dzwigni a tlok skacze jak głupi          wiecej pokreteł nie mam

37

Odp: 303 - Podnośnik

panowie czu u was jest tak że podczas opuszczania ramion (bez obciążenia) olej buczy w układzie?? Jedynie nei buczy na środkowym ustawieniu pokrętła. Czy to normalne??

38

Odp: 303 - Podnośnik

hmm umnie czy opuszcza czy podnosi to rozdzielacz buczy neutral i tez niewiem czy to dobrze czy zle tongue a o jakim pokretle mówisz bo ja mam 2 i nie wiem które do czego big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

39

Odp: 303 - Podnośnik

U mnie nic nie buczy :hmmm:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

40

Odp: 303 - Podnośnik

podnoszenie u mnie jest ok. tylko jak opuszczam to coś buczy a to jest conajmniej nieporządane!!
na rozdzielaczu masz dwa pokrętła jedno od niewiem czego (u mnie go brak) drugie od rodzaju pracy podnośnika. Po niedzieli pobawie sie konkretniej bo juz powoli pora w pole a jutro jade do kielc na wystawe oj i tak to jest jak sie ciągnie dwie sroki za ogon