1

Temat: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Po świątecznych nudach, mikołajach, elfach i innych Kewinach w telewizji, opisujcie tu filmy, które wywarły na was jakieś szczególne wrażenie i które chętnie polecilibyście innym, a które pozwolą z wypiekami na twarzy "przetrwać" kolejne wolne od zajęć dni...

Dziś w tvn o 21:30 będzie fajny film pt.: "Pan życia i śmierci". Film opowiada o karierze, niedawno aresztowanego pod błahym zarzutem, Jurija Orłowa.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

2

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

"Pan życia i śmierci" świetny film warto zobaczyć, w drugi dzień swiąt był "Świadek koronny". Od bidy może być. W Nowy Rok mają powtarzać.

3

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

I co, nikt nie ma swoich faworytów w tej kategorii? Dragon kiedyś pisał o "Weselu" smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

4

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Efekt motyla polecam

Rolnik z powołania:-)

5

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Fajny film . Pan życia i śmieci . Ale też fajny jest film . Wróg u bram . Jest jeszcze jeden który mi się podoba opowiada o tym gościu który uciekł z sybiru do niemiec . A dziś polecam  . M  jak miłość oj będzie się działo

6

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

oczywiście genialny Forest Gump

7

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Z polskich oczywiście MIŚ big_smile big_smile

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

8

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

będzie w czwartek chyba big_smile musze sobie go przypomieć big_smile

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

akurat nie ma go w tv tera ale ciekawy jest film : Synowie mafii , lub film : 300-stu

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

10 Ostatnio edytowany przez zorak (2011-01-03 20:33:06)

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

bezapelacyjnie wszystkie 3 części "Ojciec chrzestny" (The Godfather) które wg mnie stoją na samym szczycie kina.
Rewelacyjne są polskie:
- jak rozpętałem II wojnę światową (wszystkie części) perfekcyjna rola Mariana Kociniaka
- CK Dezerterzy (wszystkie części)
- rejs i miś (za dialogi)
Z wiekiem zmieniają się upodobania. Za łepka nie spojrzałem nawet na te filmy a teraz oglądam je kilka razy w roku.

gg 5118068

11

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

CK Dezerterzy to chyba Marek Konrad.

12

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

pardą jasne że Marek Konrat a Marian Kociniak to niezapomniany Franek Dolas z "Jak rozpętałem II wojnę światową" już poprawiam

gg 5118068

13

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

MIŚ oczywiscie

Rolnik z powołania:-)

14

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Może mało słyszało o tym filmie ale polecam Ip Man i Ip Man2 . Jest to film to sztukach walki i jego głównym bohaterem jest mistrz który pod koniec swojego życia  uczył Kung Fu Bruce Lee.

15

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Gumisie

16

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Anioł w Krakowie
Zakochany anioł
U Pana Boga za piecem

17 Ostatnio edytowany przez 323piotrek323 (2011-01-03 21:11:47)

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

marcin napisał/a:

. Wróg u bram .

super film i polecam wszystkim do obejrzenia smile


polecam Black Dog,         Konwój

Sprzedam U-4514

18

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

czekając na sport akurat zapowiadali "Jak rozpętałem II wojnę światową". TVP Polonia 12, 19, 26 stycznia smile

gg 5118068

19

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

U Pana Boga w Ogródku wink niedawno chyba był

20

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Pulp Fiction też jest niezły wink