41

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

A  jaki  kolor miał  samochód   ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

42

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Panowie proszę was nie macie co oglądać

43

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Właśnie nie, ale chyba już znalazłem ten tytuł o ile to ten film bo ciężko jakiś odcinek znaleść.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

44

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

http://www.kws-zboza.pl/23072014-laurea … rettyPhoto

i oto fortschritt jest sławny na całą Polskę smile

45

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Polecam ten nowy film Miasto 44. Byłem w kinie z moją połowicą i bardzo nam się podobał.

46

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Byłem, polecam... ale...

może podchodzę do życia zbyt emocjonalnie, ale ten film jest tak realistycznie zrobiony, że jeszcze pół godziny po projekcji skręcało mnie w brzuchu... niby człowiek wie co się działo, jak to wyglądało, ale wiedzieć, a zobaczyć to duża różnica...

47

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

najlepsze w tym filmie to nagonka do oglądania  dzieci  szkolnych w wieku 12 lat . wpakowanie 25 milionów złotych w nakręcenie największej tragedi  warszawiaków  która w tym filmie efektami przypomina szeregowca Ryan  to moim skromnym zdaniem przegiecie , trzeba o tej HEKATOMBIE ofiar ludnosci cywilnej, pamietać a nie robić show.  a tak ten film odbieram , mamy skłonnosc do swiętowania klęsk .może się mylę.

Leszek   dla kolegów'

48

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

sarast poprę cię ,moim zdaniem to robota ruskich podpuścili żeby powstanie wybuchło a później się przyglądali jak niemcy odwalają za nich brudną robotę bo po wojnie i tak kgb zrobiło by swoje.

49

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

A mi się wydaje że dowódcy na emigracji za powstanie powinni być rozstrzelani!!! A najdzielniej biją króle, a najgęściej giną chłopy i tak też było w tym przypadku że od początku to było skazane na niepowodzenie ,tato mieszkał pod warszawą i na własne oczy widział jak warszawa cała płonęła ,a obok jego domu stacjonowała armia czerwona czekając w gotowości aż wszyscy osłabną . Czy to źle ? z naszego punktu widzenia pewnie tak  ale  patrząc oczami dowódców radzieckich to idealne zagranie . Jednak angole podpuścili polaczków a ci na czołgi z maczetami ,a wystarczyło przeczekać ten okres oszczędzając ludzi i miasto !

50

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Parę ciekawych filmów ma gość
http://www.youtube.com/user/haary33/videos

51

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Po nudnej i monotonnej zimie, postanowiłem coś zmienić w swoim życiu , padło na to że zaproszę  żonkę na film i spędzimy piękny romantyczny wieczór we dwoje , jednak po przeliczeniu mojego budżetu zrezygnowałem z wyjścia do kina i padło na net , żonka z zadowoleniem przyjęła moją propozycję, położyła się wygodnie na łóżku , ja równie wygodnie wyciągnąłem się w fotelu , zaczął się film , jakie było moje zdziwienie gdy na ekranie  ukazało się coś prawie bez głosu i w czarno - białych kolorach , szybko włączyłem coś na YT by sprawdzić  ukazała się piękna reklama w kolorze , aż żal było wyłączyć  https://www.youtube.com/watch?v=wb6I0sUFLYE  .......... włączyłem na powrót film , żonka  z zainteresowaniem oglądała i wsłuchiwała się w słabo słyszalne słowa co ważne nie wtrąciła nawet słówka , akcja filmu  działa się dawno , o marketach nikt w tedy nie słyszał a żarcie było na kartki , pomyślałem że tak cicho mówią w tym filmie z nie dożywienia a że czarno -biały to pewnie cieli po kosztach w końcu to polski  film , w połowie filmu żonka już spała ... przez myśl przeleciał mi że to najlepszy film jaki widziałem od lat , na prawdę się odprężyłem , cisza i spokój , już teraz wiem dla czego  dostał  Oskara - bo w jury siedzieli żonaci faceci .   
  Polecam   https://www.youtube.com/watch?v=-n_yGGrvrnU

52

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

ja jak tylko bede miał lapka, tj moze jutro obowiązkowo musze zobaczyc, tosz to polski oskar

Rolnik z powołania:-)

53

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Ja inaczej ten film odebrałem, dla mnie aż nadto widać w nim drugie dno. Gdyby nie temat i reżyser, kilofa by nie było.

54

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

przewaznie polskie nagradzane filmy sa dobre przykład pierwszy z brzegu "Pokłosie" polecam

Rolnik z powołania:-)

55

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Tylko czemu nie pokazują prawdy-żyd dobry,niemiec dobry,polak gnój.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

56

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

bo to żydostwo daje nagrody.
pokłosie dobre?no weż przestań

57

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Panowie w pokłosiu pokazane było, że nie tylko Niemcy wobec żydów byli źli! Gadałem ze św pamięci wujem to tak było! Polacy nienawidzili żydów za wszystko a głównie za to jak prowadzili działalności w mieście a Polak chciał coś otworzyć to robili zmowę cenową aż go wykończyli. Na wsiach było to samo! FILM był super! Skąd byli volksdutsche i kapusie? Prawda jest czasami okrutna ale film był GIT. Co do Idy to moim zdaniem porażka!

58

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Pokłosie jeden z lepszych. Polecam Różę Smarzowskiego. A teraz Bogowie i Służby specjalne.

59

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Obecnie jak chcielibyście obejrzeć romantyczny film z żoną lub laską to polecam ,, DLA CIEBIE WSZYSTKO'' Kino USA ale naprawdę warto. Twardy jestem zawodnik ale na tym łezka się zakręciła!

60 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2015-02-24 21:52:09)

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Ten film daje do myślenia o tamtej epoce .....o ludziach ich mentalności i życiowych wyborach co ważne stawia też nas przed refleksją nad własnym życiem .
Mój poprzedni post był oczywiście pisany pół żartem byłem ciekaw waszej reakcji i tego czy kogoś tym rozśmieszyłem mam  na myśli  film Ida