61

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Dobry żyd to martwy żyd !  Co prawda adolf zrobił trochę porządku jednak tego narodu nie da się wytępić ani lubić .

62

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Ja obejrzałem pokłosie i mnie zatkało. Siedziałem i nic nie mówiłem do konca napisów... Polecam..

63

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

koseś napisał/a:

Dobry żyd to martwy żyd !  Co prawda adolf zrobił trochę porządku jednak tego narodu nie da się wytępić ani lubić .

w 21 wieku takie słowa... chyba zapomniałeś co to był holokaust.

mdw

64

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

samobiczowanie i krytyka Polaków sięga zenitu .szczególnie w Pokłosiu . bez sensu jest te przepraszanie za Holocaust nikt w europie nie przeprasza tyle co my. Holendrzy  Francuzi  Węgrzy  i inni .o Niemcach nawet nie wspomnę . odławiali  swoich Żydów i oddawali do obozów obłowili się forsą i dobra . a u nas bez końca  trzeba szokować jak nie Żydem to zakonnicą , i strach oglądać wiadomosci bo tą Idą to zamęczą  .

Leszek   dla kolegów'

65 Ostatnio edytowany przez koseś (2015-02-24 22:14:25)

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Yoko  a ty pamiętasz jak po wojnie żydzi siedzieli w bezpiece i "gnębili" AKowców oraz wielu innych Polaków ?  Ponadto holokaustu by nie było jak by żydzi nie panoszyli się po całej europie gnębiąc tubylców nie militarnie tylko gospodarczo!

66

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

przemilcze to, po prostu mam inne zdanie , zyd tez człowiek

mdw

67

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Koseś a czytasz dzieciom "lokomotywę"?

68

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

koseś napisał/a:

Dobry żyd to martwy żyd !  Co prawda adolf zrobił trochę porządku jednak tego narodu nie da się wytępić ani lubić .

Mam w dupie poprawność polityczną i wobec tego przyznaję Ci pełną rację. W imię czego nie możemy nazywać rzeczy po imieniu? Murzyn to murzyn, białas to białas, żółtek to żółtek, gej to gej itd. Poprawność polityczna to idea społeczeństw słabych, miałkich, wyrodzonych, trawionych przez wszelkie wynaturzenia, które w normalnym zdrowym ekosystemie nie mają racji bytu jak "malowany ptak".
A tutaj chwila konstruktywnej krytyki
https://www.youtube.com/watch?v=yKAyJoJfDX8
I jeśli ktoś ma coś do powiedzenia to proszę o merytoryczną dyskusję, bo argumenty w stylu "bo tak" mam na co dzień od swoich dzieciaczków 2i 8 lat, nie wiem który bardziej cwany.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

69 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-02-25 09:25:41)

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

To samo tyczy się ciapatych z turbanami na głowie. Pojedziesz do ich kraju, to musisz się dostosować, a jak oni przyjadą, to szukają praw. Prawują się że ktoś łamie ich tradcje. Są na naszej ziemi niech się dostosują. Za niedługo będziemy żyli według zasad żydów, muzłumanów i innego  ścierwa. Jak murzyn zasztyletował policjanta w biały dzień to jeszcze wywiadu udzielał cały upieprzone we krwi.... Świat się przewraca a my dalej bądźmy tolerancyjnym narodem, bez własnego zdania.

70

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Dlaczego nie lubimy zydów? bo sie dorobili, a dlaczego? bo jest inna mentalność.
Zyd mówi do żyda: ja mam mercedesa, ty masz mercedesa, rróbmy cos zeby i nasz sasiad dorobił sie mercedesa.
Polacy: ja nie mam mercedesa, ty nie masz mercedesa, zróbmy cos żeby i nasz sasiad nie miał mercedesa
a muzułmanów podziwiam, za to ze nie wstydza sie swojej wiary. a dzichadyśi to nie sa prawdziwi muzłumanie tylko to jakas sekta. w koranie jest napisane ze chrzescijanin, zyd i muzłumanin jak dobrze będa zyli, w zgodzi z własnymi religiami to dostana sie do raju, cos w ten deseń. wiec po co dzichad???

Rolnik z powołania:-)

71

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Patrzę na co niektóre wpisy i widzę, że pokłosie to na forum jest! Nie brak FILMU!!!!!!

72

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Pokłosie oglądałem wcześniej i powiem że dobry film. ostatnio oglądałem Jacka Stronga - POLECAM

E 516 na części
Telefon 695 076 269

73

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

https://www.youtube.com/watch?v=Qdl3ta5wLt8 odwaga x szczęscie i taki efekt

Rolnik z powołania:-)

74

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Wiosną miałem okazje zwiedzać gospodarstwo Marka więc robi wrażenie co prawda krówki sprzedał jak opłacalność spadła ale inwestycje nadal w toku właśnie budowali silosy na 20 tyś ton,jak wszyscy wiedzą są dealer McCormic własna piekarnia stacja paliw itd.powiem że wszystkie Marki to spoko chłopaki.

75

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Tego Naszego Marka? To spore silosy.... Ma rozmach nie ma co....

76

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Dzisiaj zaliczyłem gwiezdne wojny w kinie , ale predzej obejrzałem całą sage w domu i powiem wam że sie wkreciłem i przeżywałem bardziej niz mój 7 letni syn, kurcze nie moge doczekać sie następnej częsci, normalnie czuje sie jak dziecko, chociąż łezka zakreciła mi sie jak zginol Han Solo.

mdw

77

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

:stu:

Rolnik z powołania:-)

78

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

To Forda zabili ??? To nie idę na ten film :-)

79

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

JAk by jego rolę grał Stiven Sigal to by inaczej się skończyło.....

80

Odp: Ciekawe filmy, które warto obejrzeć.

Pajej napisał/a:

:stu:

dobry sposób na wywoływanie gwiazd