Temat: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Witam,

Kupiony co prawda jeszcze w grudniu, ale dopiero w sylwestra do mnie przyjechał.

Mało dałem, ale jest dużo przy nim do roboty...

Kilka fotek jeszcze od poprzedniego właściciela...

http://www.fotoload.pl/index.php?id=67f … 41da61d817

http://www.fotoload.pl/index.php?id=a17 … e02f0c9613

http://www.fotoload.pl/index.php?id=f03 … 289fcd8663

Niedługo nowe fotki...

2

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

widzę, że z Białego Boru. Za ile wyrwałeś?

3

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Czy on czasem nie był na allegro za 6.000 zł ? i maskę nad silnikiem ma chyba od zt303

4

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Był za 6.500zł a bez opon 5.500zł big_smile
No robotki będzie przy nim przez zimę. Aby Ci się udało go fajnie odpicować smile
Życze powodzienia smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

5

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

to kupiłeś go prawie po cenie złomu big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Ten był ostatnio na allegro za 9000 czy jakoś tak. Długo wisiał na allegro ale w końcu znalazł właściciela. Pamiętam go bo miał boku pompe na pasku i chyba coś z hamulcami.
Napisz coś więcej o sprzęcie.

Życzę powodzenia w przywracaniu go do porządku.

7

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

oj sporo pracy cię czeka

8 Ostatnio edytowany przez goldenarts (2011-01-07 23:24:21)

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Prawie za wystawioną na Allegro.., ale napędy załącza, pali tez ok. Hamulcy i elektryki brak.

Aku też były na pokaz. Tak jak było napisane prawie za cenę złomu...

Aku już są, szukam jednej opony 520/70/34 i przydałaby sie jedna na przód. Wstawiłem tez już tylna szybę, bo mi żal było jak w środku było pół metra śniegu. Mam do niego jeszcze zaczep transportowy. Trzeba też przełożyć biegi z powrotem na bok, bo nie mieszczą mi się nogi przy takim ułożeniu wajh.

Elektrykę powoli kompletuję, muszę zrobić oświetlenie w miarę szybko, bo potrzebuję sprzęta do lasu, a spory kawałem po asfalcie trzeba polecieć.

Będę miał też prośbę o zwymiarowanie tych dwóch poziomych blach (listew), które są pod maską, z lewej i prawej strony silnika, dopiero wtedy będzie można myśleć nad maską - chyba, że ktoś wie, gdzie można kupić oblachowanie do 323A

9

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Goldenarts, masz + za odwagę. Powodzenia !

10

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

w pankowie pewnie   telefon  do nich jest na forum

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

goldenarts oj to sobie na forum pogadamy w tym roku nie chcę cię straszyć ale czeka cie kupa roboty.Jak go doprowadzisz do kultury to zostaniesz złotą rączką w okolicy.

12

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

doprowadzi, wiedział co brał jeszcze z butów wyskoczymy z wrażenia.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

13

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Ja szukam jakiegoś zt323a i znaleźć nie mogę wink mało jest ogłoszeń ale do wiosny zobaczymy może coś znajdę ciekawego

14

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Fenol napisał/a:

doprowadzi, wiedział co brał jeszcze z butów wyskoczymy z wrażenia.

Dzięki za wsparcie...

... przyda się, bo właśnie dziś po odpaleniu sprzęta wydmuchało przerdzewiały brok z głowicy:o

15

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

no to niezły początek smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

oj chłopie sporo roboty Cie czeka, ale wszyscy trzymamy kciuki

17 Ostatnio edytowany przez goldenarts (2011-01-08 17:36:14)

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

wojtas napisał/a:

no to niezły początek smile

Dobrze, że na podwórku, a nie gdzieś np. w lesie przy zrywce...  big_smile

http://www.fotoload.pl/index.php?id=a3e … cac2e44634

Tak wyglądał u poprzedniego właściciela - dobrze, że tylko brok przerdzewiał (na razie to znalazłem... )

18

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

on jest zdewastowany do granic mozliwości chyba big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

19

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

kurde mój forszaj ja go miałem kupić ale za daleko był sad ale jak patrze jak wygląda w środki u od tyłu to masakra . powiedz mi coś więcej o nim jak silnik ?

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

20

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Gratuluję zakupu, ale pracy musisz włożyć żeby przywrócić go do normalności, jak możesz wstaw więcej zdjęć, powodzenia w odbudowie smile