21

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

fortschritt 323 napisał/a:

kurde mój forszaj ja go miałem kupić ale za daleko był sad ale jak patrze jak wygląda w środki u od tyłu to masakra . powiedz mi coś więcej o nim jak silnik ?

Do wywalenia broku było ok, palił w miarę, a po odpaleniu ładnie, równiutko, bez dymienia...

22

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Mam prośbę ,czy mógłbyś zrobić fotkę tej awarii bo trudno mi ją sobie wyobrazić.

23

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

rozp..i  dojb... prawie jak mój. Ciekawe że mój też był z tamtych okolic....

24

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

przełaczniki i kontrolki oraz kierownica pasują od trabanta i wartburga poszperaj na szrotach

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

25

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Piotrfire napisał/a:

przełaczniki i kontrolki oraz kierownica pasują od trabanta i wartburga poszperaj na szrotach

Dzięki za podpowiedź... kierownicę już jakąś mam, ale deskę, to chyba będę reanimował wycinając wszystko na nowo i zastanawiam się, czy nie wstawić przełączników polskich takich jak w żuku, polonezie, itp.

26

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

A co do kierownicy to jaki zamiennik pasuje? bo w moim popękała.

27

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

nie tylko u Ciebie:)
Szeryf przed chwilą napisał od czego pasuje, ale na dobrą sprawę pewnie od wszystkiego będzie "pasować".

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

28

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Ja mam od wartburga ,frez pasuje ale szprych są szerokie i trochę zasłaniają zegary a i średnica koła jest trochę mniejsza ale to raczej lepiej .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

29

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Myślałem o kierownicy od c-360 jest podobna tylko jaki ma frez.Miesiąc temu sprzedałem 303 a tam miałem kierownice od forda galaxy była dobra tylko że zasłaniała zegary.

30

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Ja mam od maluszka założona z małymi przeróbkami mała fajna nic niezasłania

31 Ostatnio edytowany przez goldenarts (2011-01-15 02:15:17)

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Bardzo proszę wszystkich użytkowników 323A o przesyłanie mi fotek w wysokiej rozdzielczości oryginalnego ułożenia przewodów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych ze szczególnym uwzględnieniem przewodów hamulcowych przód, pneumatyki przedniego mostu, wyjść pneumatycznych i hydraulicznych z tyłu.

Ten pająk co go mam to chyba tylko nadaje się na wyrzucenie i położenie wszystkich instalacji od nowa... sad


Proszę również o zdjęcia elementów blacharskich (szczególnie maska) również z widokiem od góry... i jeśli można prosić o zwymiarowanie tych elementów...

Pozdrawiam i z góry dziękuję
Rafał

32

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

goldenarts napisał/a:

Bardzo proszę wszystkich użytkowników 323A o przesyłanie mi fotek w wysokiej rozdzielczości oryginalnego ułożenia przewodów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych ze szczególnym uwzględnieniem przewodów hamulcowych przód, pneumatyki przedniego mostu, wyjść pneumatycznych i hydraulicznych z tyłu.

Ten pająk co go mam to chyba tylko nadaje się na wyrzucenie i położenie wszystkich instalacji od nowa... sad


Proszę również o zdjęcia elementów blacharskich (szczególnie maska) również z widokiem od góry... i jeśli można prosić o zwymiarowanie tych elementów...

Pozdrawiam i z góry dziękuję
Rafał

W Literatura i Instrukcje jest cały katalog 323 który powinien rozwiązac wszystkie Twoje problemy. Powodzenia!!

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

33

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

ja bym go sprzedał na złom big_smile

34

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

dejman napisał/a:

ja bym go sprzedał na złom big_smile

Kolego tą wypowiedzią nikomu nie pomagasz a na wyrażanie swojego zdania jest taki dział o zacnej nazwie Hyde Park, co do tego złomu to może sam wejdź na wagę i spytaj ile zaproponują...

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

35 Ostatnio edytowany przez goldenarts (2011-04-22 21:33:01)

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

jamir12 napisał/a:

Kolego tą wypowiedzią nikomu nie pomagasz a na wyrażanie swojego zdania jest taki dział o zacnej nazwie Hyde Park, co do tego złomu to może sam wejdź na wagę i spytaj ile zaproponują...

Thx,....

Blach już nie potrzebuję, bo kupiłem okazyjnie wszystko oprócz kabiny i błotników. Niestety dalsze prace będą przeprowadzane dopiero po długim weekendzie...

36

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

może pokaż zdjęcie co ty kupiłeś  ...  bo z tego co gadasz to musi byc jednak kupa złomu neutral

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

37

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Ważne że ma chęci coś z tego zrobic bo raczej żaden z nas nie kupił ideału i musiał więcej albo mniej zrobic i nadal robi żeby był coraz bardziej sprawny więc może trzeba pomóc koledze a nie dociekac co ma choc sam jestem ciekaw ile pracy przed nim żeby maszyna nabrała w miarę normalnego stanu.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

38

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

wbrew pozorom,wcale nie trudno zamordowac dobry sprzet.........

39

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

na szczescie jest juz coraz mniej miejsc w Polsce,gdzie na wiosce tylko jeden ciagnik palil na rozrusznik,a pozniej wszyscy nawzajem na line sie odpalali

40

Odp: Mój pierwszy ciągnik - 323A

Były czasy, że osobówką zaciągałem trzydziestkę, a ta budziła resztę. Ale teraz są dotacje ...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia