41

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

sory ale przyczyn może być kilka przez telefon lepiej wytłumacze

42

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Witam.Nosze się z zamiarem kupna TIH-a aby go używać do załadunku i do kopania.Czy to dobry pomysł czy raczej nie?Fakt,że nie będzie codziennie pracował tylko jak będzie na niego robota.Jest taki w Złotowie za 6900 zł
http://tablica.pl/oferta/ladowarka-samo … 8a97;r:;s:

43

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

a nie lepiej FORTSCHRITTA T174? uważam że lepszy bo w całości się obraca i lepsza widoczność

E 516 na części
Telefon 695 076 269

44

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Miałem Cyklopa, chciałem kupić jakiś samojezdny-Tiha bo mały i zgrabny ale miałem przyjemność popracować godzinę na Unhz 750 to już mi się odechciało Tiha. Jak pisze Laszek najlepiej jak się cały obraca. Kupiłem T174/2 i nie żałuje.

45

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Master bierz ode mnie MF-a bardziej praktyczny bo i wykopie i zasypie i co byś nie chciał. U mnie z racji tego że jestem leniwy to teraz wypycha śnieg z podwórka no i z odpaleniem zero problemów po prostu wsiadam i jadę.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

46

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Jamir napisz mi na pw ile byś chciał za tego mf?

http://iv.pl/images/28787378765493351481.gif

47

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Witam "rozrusnik iweko pasuje jak najbardziei mam taki zalozony"
Zbyszek 402 a możesz jakieś numery z tego rozrusznika spisać ?/?/?

48

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Sprawdzałem numery na rozruszniku od iveco w tihu 12V 000121817400 DRS7490. Taki mam założony u siebie.

49

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Witam
dzisiaj przyjechał do mnie Tihu,może ktoś ma jakąś instrukcje obsługi do niego?chciałbym mu zrobić instalacje elektryczną i potrzebuje schematu albo chociaż opisu bezpieczników, kontrolek, wskaźników.Koło fotela z lewej są 2 wajchy chyba blokada mostu i jakiś zawór hydrauliczny.W którą stronę to ustawić by blokada się nie włączała? A ta druga wajcha gdzie ona kieruje olej?Następne -nie ma 4 biegu-jakieś porady(dzwignia wogóle nie wchodzi w 4- jakby jej nie było).Pewnie będę miał więcej pytań jak się w nią zagłębię
pozdrawiam

50

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Ja mam TIHa ,niestety instrukcji brak.Jak masz pytania to zadzwoń,507 731 03 jeden.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

51

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

potrzebuje informacji na temat tih 445 jak sie wam tym pracuje, jaki udźwig  wysokość podnoszenia ile kuł na napęd, jak z częściami (silnik znam pochodzi z utb lub internacjonal) z góry dzięki za informacje.

52

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Bez łyżki bigbag 1100 kg ziemniaka podnosi bez problemu a wysokość ,na łódkę tira ziemniaki ładuje z czubem.Napęd niestety jest tylko na przednią osi,a z  częściami to nie miałem problemów ,wymieniałem główną pompę to kupiłem w Tucholi ,rozrusznik pasował od Iveco.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

53

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Janusz a ze źle działającą hydrauliką miałeś przygody ?. Kolega ma problem, teść jeszcze mu coś nabałaganił próbując naprawić.

54

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Andrzej ,a co mu tam się dzieje.Przez te parę lat co go mam to w paru miejscach grzebałem np. na siłownikach są zamki i w jedną stronę wysuwał się tak jakby przez siłę ,rozebrałem zamek a tam na sprężynę  nawinęła się podkładka aluminiowa i zamek w jedną stronę nie otwierał się do końca.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

55

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Np. podpora nie chciała mu się podnieść, czy opuścić itp. więc od zamków pewnie musi zacząć ?

56

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Na podporach nie ma zamków,u mnie prawa tak czasami ma .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

57

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

No i obrót ciężko chodził. Teść wymienił mu jedną z pomp, coś namieszał i teraz nic nie działa. Chłopak zalatany, gospodarstwo + warsztat samochodowy, nie ma czasu pogrzebać przy niej. Będziemy do Ciebie dzwonić gdy zacznie przy niej grzebać.

58 Ostatnio edytowany przez pepe75 (2017-05-07 23:21:31)

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

koło siedzenia z lewej są 2 wajchy jedna odpowiada za szybkość obrotu ,jak ją dać do przodu to szybciej działa obrót a jak całkiem do tyłu obrót chodzi bardzo wolno.W podporach u mnie są zamki.Dziś umyłem myjką sprzęta -dach sito,nie wiem co z tym zrobić -może papa termo?jakieś sugestie?Zrobiłem czwarty bieg -ktoś obspawał wybierak i smarki nie pozwalały na wbicie biegu.Wstępnie zrobiłem elektrykę,już mogę go odpalić z kabiny włącznikiem :)i ruszyły wycieraczki .Świeci się kontrolka  z napisem G to chyba alternator? ale ładowanie jest 14,4V  reszta elektryki nie działa muszę kupić nowe gniazda bezpieczników i się pobawić.No i jeszcze hamulce ...w pompce sucho .Pewnie trzeba będzie nową i cylinderki też.Podobno pompka pasuje od warszawy a cylinderki od stara?czym to zalać aby sprawdzić stan hamulców?(dot-4 ,r3)
no to sobie odpowiem -pompka przecieka kupiłem od żuka i pasuje płyn dot-4 i są hamulce.Z elektryki zostały migacze do zrobienia reszta jest  dach zgrzany papą termo 5,2 i już nie leje...

59

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Witam podepnę się pod dość stary temat.
Wie ktoś możne ile biegów ma fortschritt t-159 i jak to wygląda na schemacie?

60

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

ojanusz napisał/a:

Bez łyżki bigbag 1100 kg ziemniaka podnosi bez problemu a wysokość ,na łódkę tira ziemniaki ładuje z czubem.Napęd niestety jest tylko na przednią osi,a z  częściami to nie miałem problemów ,wymieniałem główną pompę to kupiłem w Tucholi ,rozrusznik pasował od Iveco.

a masz może numery pompy z tucholi?????