1

Temat: Czy opłaca się kupić Fortschritta 323 lub 325?

Mam chęć kupna fortschritta.Chodziłby z prasą rolującą,pociągnął kilka przyczep z darami ziemi tz.zboże,drewno,kamienie,trochę by polatał z pługiem w zimie.Odstrasza mnie ten skręt i prześwit.Z prześwitem to zresztą ujdzie ale z tym skrętem to masakra gdzie ja się nakręcę z prasą.Czy na prześwit i na skręt nie da się nic zaradzić.

2

Odp: Czy opłaca się kupić Fortschritta 323 lub 325?

na prześwit to ino wieksze koła a o skręcie jest już dośc sporo napisane jak to przerobic po swojemu smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: Czy opłaca się kupić Fortschritta 323 lub 325?

FNMK napisał/a:

Mam chęć kupna fortschritta.Chodziłby z prasą rolującą,pociągnął kilka przyczep z darami ziemi tz.zboże,drewno,kamienie,trochę by polatał z pługiem w zimie.Odstrasza mnie ten skręt i prześwit.Z prześwitem to zresztą ujdzie ale z tym skrętem to masakra gdzie ja się nakręcę z prasą.Czy na prześwit i na skręt nie da się nic zaradzić.

Ja mam 303 i z rolującą nie ma żadnego problemu na uwrociach,zresztą jeśli chodzi o zmniejszenie promienia skrętu to na forum jest o tym mowa .

4

Odp: Czy opłaca się kupić Fortschritta 323 lub 325?

przedłużyć wąs, siłownik do skrętu włożyć i o wink

5

Odp: Czy opłaca się kupić Fortschritta 323 lub 325?

co do skrętu to latam z prasą i nie ma specjalnie problemu, prześwit w mojej 385 z wahliwym zaczepem jest 10cm większy.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

6

Odp: Czy opłaca się kupić Fortschritta 323 lub 325?

Koledzy kupie  zt 323  woj lubelskie  prosze o pomoc  jak macie  i wiecie gdzieś  o jakimś

Odp: Czy opłaca się kupić Fortschritta 323 lub 325?

Kolego to nie ten dział, ogłoś się w dziale "kupię" jest on pod koniec strony głównej.