1 Ostatnio edytowany przez Kamil2610 (2011-01-12 19:02:39)

Temat: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

Witam Serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość założenia dodatkowej sekcji w rozdzielaczu w moim przypadku będzie to czwarta sekcja  . Dodatkowa sekcja  potrzebna jest  mi do TUZ-a którego właśnie buduję . Mogę TUZ-a podłączyć pod gniazdo ale chciałbym żeby TUZ był nie zależny od gniazd hydrauliki  .

Gdzie mógłbym dokupić taką sekcje ????

GG 16238418

2

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

ja też chcę tak zrobić tylko że wpiąć 3 sekcyjny rozdzielacz, wpinasz go w zasilanie tego rozdzielacza który już jest  a powrót do zlotu do filtra, tak mi się wydaje ale niech ktoś znający się na rzeczy się wypowie ; )

3 Ostatnio edytowany przez jamir12 (2011-01-12 19:37:04)

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

Masz rozdzielacz w 512 to wyjmij sobie jedną bo są 3 rozdzielacze albo ja też mam.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

4

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

oczywiście że można dołożyć jedną sekcjie, mój kiedyś miał 4, za niemca bo została wycięta dziura w obudowie i długie szpilki a dostac możesz ją, niewiem gdzie, ja pojechałbym do handlarza który sprowadza takie maszyny albo poszedłbym do mojego zt300 i wyciągnoł z niego. Powodzenia

5

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

No i tu zaczynają się schodki pod górę sad że nie mam w okolicy żadnego handlarza co Sprzedaje części od Fortschritt-a .  Pieter a może nie chcesz sprzedać jednej sekcji ?????

GG 16238418

6

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

niestety nie moge ci sprzedać bo trzymam dla siebie, jedną już założyłem do kombajnu a pozostałe chyba będę musiał do 323 założyć bo czasami szwankują

7

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

ja mam komplet od 512 tych rozdzielaczy jak chcesz to pisz na GG albo dzwoń nr. masz na PW.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

8

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

Mam pytanie czy jest możliwość adaptacji  sekcji z rozdzielacza który pochodzi z Sieczkarni lub pokosówki fortschritt ?????

GG 16238418

9

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

Kamil ja posadam cały roździelacz od 303 został mi zapasowy bo wymieniałem mogę sprzedac jedna sekcje

10

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

A ja bym chętnie wziął za rozsądną cenę ten zawór co jest z talarkiem pokręcany, albo nawet samą ośkę na której jest ten talarek.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

11

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

Cześć Pietia napisałem do Ciebie na PW

GG 16238418

12

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

Już ktoś próbował zrobić z dwóch rozdzielaczy na jeden więcej sekcyjny?
Idzie to zrobić?
Chciałbym w przyszłości mieć 3 obiegi w tylu i 2-3 obiegi w przodu.

13

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

Nie ma problemu trzeba tylko dorobić 4 długie szpilki do skręcenia sekcji i dobrać odpowiednie sekcje ale myslę że jeśli masz dwa kompletne to śmiało.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

14

Odp: Dodatkowa sekcja w rozdizelaczu hydraulicznym w zt 323 ??????????

Pójdzie!
Przyjrzyj się, bo korpus od sekcji podnośnika odrobinę się różni kanałami ma jeden więcej.