1

Temat: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Brata właśnie finalizuje nowy nasz nabytek: http://moto.allegro.pl/fortschritt-zt-3 … 81500.html

Poszedł za 7900 z papierami big_smile jak będzie na warsztacie brat napisze coś więcej o silniku wiem że w pół bloku dziura jest.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

2

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

tomncio miał go na oku smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Wszyscy sie na 323 rzucają!!!

I bardzo dobrze!!!!! big_smile big_smile

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

4

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Fakt ciągniczek potrzebuje pieszczot ale za te cenę warto życzę żeby tylko silnik był do naprawy  !  smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

5

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Mazi twój brat przepłacił już był ugadany za 7,5 tyś ale jeszcze biliśmy na 6,5tyś i pewnie by poszedł.

6

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Normalnie szok licytację chyba kończy się era 303

7

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Żeby 303 byl niski,skrętny i mało palił wziął bym jakiegoś kiedyś do obory i prac pośrednich

8

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Scorpion napisał/a:

Żeby 303 byl niski,skrętny i mało palił wziął bym jakiegoś kiedyś do obory i prac pośrednich

Wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

9

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Miał remont silnika który kosztował właściciela 6,5 tyś. Nowy wał i korbowody także za 6,5 by raczej nie poleciał a wstępnie to tam chyba pod tuleją było za mało podkładek uszczelniających po 50 mtg się stało co się stało. Po rozebraniu więcej się wypowie brat.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

10

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Żebym miał na niego kasę to bym wszystko zrobił wink

11

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Bendek napisał/a:

Wszyscy sie na 323 rzucają!!!

I bardzo dobrze!!!!! big_smile big_smile

nom bo to dobry ciągnik smile  pozdro dla tych co mają 323 smile

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

12

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

To chyba nie znasz moich możliwości perswazji,gdybym miał dzisiaj pieniądze to mogę przyprowadzić 517 za 8-9tyś .Coś ci napisze na PW

13

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Tomek to chyba tylko na przeszczepy za tą kasę bez obrazy kto za tyle sprzedaje chandlarze tyle płaca na części jak biorą.

14

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

prelemorele, to chyba taniej niż cena złomu tongue

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

15

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Oczywiście Fenol masz racje każdy zna wartość tego co sprzedaje

16

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Panowie wypuściliście się z tym forszem bo zbiłem go na 7tyś i za 6500 by był mój tylko z silnikem musiałem dograć sprawę a wy się wpieprzyliście mi w parade przepłaciliście i tyle ja teraz mam załatwionego 323 też z padniętym ślnikiem za 6000 i to o wiele bliżej

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

17 Ostatnio edytowany przez mazi (2011-01-23 17:05:28)

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

O jej on był nagrany już dawno była zapłacona zaliczka. A zresztą ktoś pisał że jedzie po niego?  I nie wpuściliśmy się bo silnik za ok 2 tyg. będzie cykał bo mamy w domu drugi a tak to wszystko ok. Troszkę ogłady języka. Zresztą przepłacić nie przepłaciłem wiem co tam jest więc jest super.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

18

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

jasne że był nagrany bo ja przed tobom tego forsza dogadywałem tylko się spuzniłem z tel że boire bo żeś zaliczke wysyłał  gościu czekał do piątku jak by koleś zaliczki nie dostał to byłby mój i nie oszukuj się przepłaciłeś wszycy ci to piszą

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

19

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Jak by nie pisali to zrozumiał bym. W tej chwili u nas złom po 1zł. więc nie wiem czy przepłaciłem. Zresztą nie będę się kłócił bo nie ma sensu. Jak ja przepłaciłem to co robią ci którzy płacą po 16 tyś. za sprawny mnie wyniesie z remontem i transportem 10tyś. Za 6 tyś jak bym miał sprzedać to oddał bym na złom a dowód sprzedał na allegro i bym zyskał więcej. Zresztą będą szły w górę forsze.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

20

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

wiem że będą szły i to ostro w górę i dlatego kupiłem forsza a zetka sprzedałem

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292