21

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

A dlaczego tak ostro będą szły w górę? to ja wiosną już nie mam co liczyć że kupię zt323 za 13000zł sad

22

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Może kupisz okazje się trafiają.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

23

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

byłem dziś na  Bolesławcu  w sumie to objeździłem chyba każdego handlarza  i  tak jeśli chodzi o forsza  to jedynie można go kupic w Lubkowie     nigdzie więcej nie widziałem  forsza pod żadną postacią ....   Sa same zagraniczniaki  dosłownie paranoja co kiedyś tych ciągników to było na kilogramy teraz deficyt ...   gadałem z typem i mówił że niemiaszki się  wycfanili i  nie sprzedają   już tak tanio jak kiedyś ...   a mówił że jak ma za forsza dac w  jakieś 14 tyś .  to mu sie to nie opłaca i tego nie sprzeda  w Polsce  tak sprawa wygląda .....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Koledzy  przecież wiadomo że ich już dawno się nie produkuje i kiedyś muszą się skończyć  .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

25

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Jest taka zasada kto pierwszy ten kupuje ale nie zawsze opłaca się kupić za 6tysi nieraz warto kupić drożej. Mój pierwszy 323 kupiłem za 16tyś po całkowitym remoncie wyszedł 40tyś następny 303 kosztował 10tyś naprawa 200zł(farba i 5lat bez awarii) kolejny 303  4,5tyś z naprawą 13tyś a ostatnio kupiłem 323 za 7tyś z naprawą 8tyś (ciągnik ma nowy silnik ,nowe pompy,nowe sprzęgło i nową skrzynie ogólnie jest w stanie idealnym). Także nie ważne za ile kupisz a za ile pojedziesz bez wstydu do sklepu po piwo.

26

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Ja będę mógł wydać max 13000zł ale kupie dopiero na wiosnę bo teraz nawozy opryski paliwo a ceny tego wszystkiego ech... szkoda gadać sad

27

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

I jak postępy z forszem bo miał być za dwa tygodnie gotowy a tu ja swojego kończę a u was cisza  czyżby było coś nie tak z tym forszem

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

28

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

dzisiaj został odpalony silnik po całkowitej kapitalce chodzi jak zegarek.

29

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

a fotki dla wujka?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

30

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

fotki w tygodniu dzisiaj była jazda testowa, jest Oki skrzynia cicha elektryka sprawna napędy załączają się tylko regulacji potrzebna jest dla sprzęgła, poniewaz za mało wysprzegla a jak zajrzałem do sprzęgła to jest duży luz miedzy łożyskiem oporowym a łapkami i druga sprawa jest taka ze sprzęgło długo wraca do góry

31

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Witam wszystkich a szczególnie zioma z Oławy. Ja w zt323 zrobiłem remont silnika w sierpniu. Rozbierałem ciągnik cztery razy w ciągu miesiąca (zaczęło się od silnika, a skończyło na łożyskach za sprzęgłem) ale w końcu się udało.

32

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Silnik już poskładany dziś udało się wyeliminować główną przyczynę braku sprzęgła i braku wspomagania kierownicy winny był zawór ciśnienia oleju który znajduje się z prawej strony pod kabiną. Szczególne podziękowania dla Piotra i Macieja K. za pomoc techniczną i poświęcony czas. Leci +

33

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

czesio + dla Piotra i Macieja K to za mało bo to są prawdziwi fachowcy a mało jest teraz takich ludzi jak oni bo  dobrzy fachowcy trzymają wiedzę dla siebie i chcą kasę od ciebie wyskubać a z tymi Panami tak nie jest bo oni chcą pomóż  Ja też im bardzo dziękuje bo wiele mi pomagają przy remącię mojego forsza

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

34

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Nikt nie pisze że to ten + wystarczy, ale informacja taka na forum jest dla nich najlepszą reklamą.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

35

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Bardzo miło się czyta takie posty. Dzięki.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

36

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Forszaj całkowicie przeglądnięty rozebrany był w drobny mak. Nie taki straszy jak o nim piszą smile.
I teraz pytanie czy ktoś wie gdzie kupić zieloną farbę tą ciemną na silnik i cały korpus kolor jakby khaki ?

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

37

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Najlepiej kolor khaki to kupić od znajomego trepa wojskowego oni tam wszystko mają i na handel

38 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-07-02 13:50:01)

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

Apropo trepów ja chciałem swojego w moro pomalować ale stary mi to wybił z głowy big_smile Auto renolak nobilesa chyba   coś takiego  produkuję,  na zetory  z tej firmy  biorą , to taki zielony że prawie czarny  smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

39

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

witam
mam pytanie czy 323 ma sprzęgło pneumatyczne??
Odpiszcie bo mam zamiar kupić ten ciągnik.

40

Odp: Nasz kolejny Fortschritt 323-A

po pierwsze nie tu !!!


po drugie ma hydrauliczno pneumatyczne ...  czyli pierwszy stopień hydraulika a drugi pneumatyka ...   i wypadało by się przywitac !!!!

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile