Temat: Opony rolnicze

Witam!!!
Koledzy stoję przed faktem zakupu opon do mojego MTZ 82 - 15,5 / 38. Sprzedawca oferuje mi opony dwóch producentów VOLTYRE i BELSHINA . Z oponami Voltyre nie mam zbyt dobrych wspomnień ( 5 lat i popękały), a Belshiny nie znam. Może coś wiecie na ich temat. Piszcie.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

2

Odp: Opony rolnicze

Belshina- pamiętam jak tym ścierwem handlowałem. Nikomu nie popękały bo strasznie szybko sie zdzierają, ale Belarusy w oryginale na tym chodzą.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3

Odp: Opony rolnicze

Jak miałem Ursusa 1224 to założyłem mu opony DNIEPROSHINA czy jakoś tak. Były najtańsze na rynku jakie znalazłem. Przez dwa lata nie działo się z nimi nic złego. Jedyne co zauważyłem, to miały mniejszą liczbę "jodełek" niż opony ze stomila

4

Odp: Opony rolnicze

polecam te DNIEPROSHINA oponki całkiem spoko mamy je założone w 385 już ładnych pare lat i jeszcze długo będą służyć no i w zimie sprawują się lepiej niż te ze stomila wiem to z autopsji no i miałem porównanie z kolegą który ma właśnie takie założone

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

5

Odp: Opony rolnicze

Tak jak pisze Andrew też je polecam gdyż miałem je przez sześć lat na 323 i nie było z nimi najmniejszego problemu .

6

Odp: Opony rolnicze

Chociaż guma też dość szybko się ściera, ale są to opony radialne i warte swej ceny.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: Opony rolnicze

Ja mam petlasa oponki na MF-ie i na Małym ruskim smile Bardzo dobre oponki w ruskim są już 5lat i mało co widać że się zużyło smile Tylko na zimę są chrenowe bo się ślizgają mocno, małą przyczepność w zimę mają  tongue

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

8

Odp: Opony rolnicze

Ok koledzy wybór padł na Belshine. Macie po + odemnie.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

9

Odp: Opony rolnicze

Witam.Mam problem z wyborem opon na tył,wszystkie agromy w okolicy proponują opony diagonalne firmy Cultor jakies czeskie cos jak mitas w cenie ok 2200 zł za szt.8 warstwowe i ok 2300 za 10 warstwowe i jedna agroma chce 2700 za radialke tej samej firmy,dodam ze po asfalcie mało jezdze,a inne radialki ponad 3000 koła wic nie wiem co wybrac prosze o jakies sugestie

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

10

Odp: Opony rolnicze

2 lata temu kupiłem opone 18,4/30 Cultora za 1700 do kombajnu i wszystko ok.

11

Odp: Opony rolnicze

Ja polecam Petlasa.Na wiosne kupiłem radialki TA-110 i jestem zadowolony.Wydaje mi sie że jest to dobry kompromis miedzy ceną a jakością -  równiez w ofercie opon diagonalnych Petlasa.

12

Odp: Opony rolnicze

Ja 323 kupiłem na łysawych oponach, przed orką kupiłem jedną nową ruską VOLTYRE 18,4/34 8  płócien radialna, w grudniu dokupiłem drugą. Kolega kupił 5 lat temu zetora od handlarza na takich nowych oponach, przed kupnem obejrzałem je u niego dokładnie i było ok.

13

Odp: Opony rolnicze

Panowie musze kupić opony 18.4 R34   najtańszą diagonalną petlasa zaoferowali mi za 1980zł  sztuka    co byście polecili  taniego i w miare dobrego ...   najlepiej radialna

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: Opony rolnicze

voltyre które kupiłem 2330 zł brutto

15

Odp: Opony rolnicze

no ceny opon to jest masakra, przeglądałem niskoprofilówki do ruska to 520-34 Taurus kosztuje 4,2 tyś. W 303 mam radialki Barum 18.4-30, stan można powiedzieć że nowe i tak się zastanawiam że jak bym chciał sprzedać go na części to ile bym dostał za kompletne koło, liczę że 1500 powinienem dostać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

16

Odp: Opony rolnicze

ta którą pierwszą zmieniłem jak pisałem wyżej prawie łysa szybko się znalazł chętny, puściłem za 4 stówy handlarz za taką w Ciechanowie krzyknął mu 8 stów

17

Odp: Opony rolnicze

Wojtas - rzuć okiem na Dnieprosiny czy jakoś tak. 4 lata temu płaciłem po 1500 zł za radialną

18

Odp: Opony rolnicze

Sąsiad miał nowe voltyre w mf.Może w roli są dobre ,  ale bardzo nie lubią asfaltu( podziały się w oczach).Szybko się skończyły .Ciągnik nigdy nie ciągał ,tylko pracował  z kosiarką i rozdrabniaczem.Taurus odwrotnie wytrzymały bieżnik ale mocno pękają płótna w wielu miejscach (lipa)W johym mam 20 letnie klebergi.Nie wiem jak nowe ale te naprawdę wytrzymałe . Myślę ze obecnie trudno kupić coś dobrego nawet za większą kasę

19

Odp: Opony rolnicze

Ja kupowałem w sierpniu dnieproschima 34/18,4 2450zł z założeniem. Nie polecam petlasa i tym podobnych. Z tego co słyszę to loteria. Jak trafisz to jest ok i nie wiesz o czym mówię ale jak nie trafisz to modlisz się żeby ci reklamacje uznali.
Mitas to chyba optimum cenowo jakościowe.
Kupowanie używki do ciągnika to oszukiwanie siebie samego. chyba żę ma 3,5 cm bieżnika  (nowa 4 )

20

Odp: Opony rolnicze

A jak oponki BKT? Jak dobrze kojarze to Tomala ma chyba coś takiego w swoim 323

E 516 na części
Telefon 695 076 269