Temat: Remont układu hydraulicznego!

Witam!
Dziś skończyłem remont układu hydraulicznego mojego 323 miał robiona pompe i rozdzielacz. Regeneracje przeprowadził zakład hydrauliki siłowej w Tucholi fachowa robota!!! Regeneracja poprzez nałożenie chromu itd. koszt 1650 dziś to wszystko złożyłem a jutro leje olej o odpalam mam nadzieje że teraz bedzie chodził jak w zegarku wsumie z olejem i innymi drobnymi naprawami remont wyniusł mnie 2500.

2

Odp: Remont układu hydraulicznego!

Ile wzieli za pompę hydrauliczną ?

3

Odp: Remont układu hydraulicznego!

powiem ci , że to nie drogo biorąc pod uwagę fakt że za regenerowaną pompę wołają 1000 zł , a za regenerację rozdzielacza w 80 tce zaplaciłem 500zł

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Remont układu hydraulicznego!

za popme 540 + vat a za rozdzielacz 740 +vat

5

Odp: Remont układu hydraulicznego!

wiec jesli to nie drogo a zrobione dobrze to adres i tel w dziale linki i adresy

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

6

Odp: Remont układu hydraulicznego!

kuba875 napisał/a:

za popme 540 + vat a za rozdzielacz 740 +vat

Wielkie dzięki Kuba smile

7

Odp: Remont układu hydraulicznego!

W Tuchowoli są 4 zakłady robiące pompy napisz Kuba w której Ty robiłeś swoją pompę główną.

8

Odp: Remont układu hydraulicznego!

Jakie byly przyczyny zepsucia pompy??

9

Odp: Remont układu hydraulicznego!

Pompa jak każdy inny mechanizm ulega zużyciu

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty