Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

No co racja to racja ale jak do szkoły nie ma czym dojechać to trza myśleć,a co do auta to są na allegro rzekomo odchudzone z papierami tylko czy to nie jakiś przekręt?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

22

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

Masz dylemat dzwoń starostwo powiatu rejestracja pojazdu.

23

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

ile b1 kosztuje ?

24

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

Nie słuchaj oszołomów z odchudzaniem auta !!!
1. żaden diagnosta nie podbije ci przeglądu !
2. przy pierwszej kontroli masz mandat ,zabrane dokumenty auta i sprawę o fałszerstwo !
3. w razie wypadku oc nie pokryje szkody a jeśli będą szkody na ludziach to już nie będą przelewki !
Wiadomo że ostatnia nowelizacja ustawy o ruchu zabiła B1 obniżając i tak już niską masę aut. Możesz zrobić kat T w wieku 16lat  i ciągnąć ciągnikiem skład 40t a nie możesz jechać małym smartem sad

25

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

no to ciągnikiem do szkoły:)

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

No to poco sprzedają auta z dokumentami na b1,skoro to i tak nieprzydatne , w ten sposób wprowadzają ludzi w błąd i pakują w tarapaty!!!:nooo:

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

27

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

forszaj a gdzie ty mieszkasz? a już widze... w "kraju tuska"... mieszkasz w polsce i nie wiesz jeszcze że polak wszystko zrobi by zarobić... Dasz się nabić w butelkę to on z ciebie będzie łacha darł, jak myślisz to możesz mu się w nos śmiać... jak to mawiała pewna Bieńkowska: "sory, sory taki mamy klimat". a co do tych b1 to jak nie wiesz na  co kasę wydać to przepij ją będzie większy z tego pożytek jak z tego niby prawojazdy.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

Łatwo nabić w butelke sie nie dam, bo jak nie wiem to sie.pytam.np na ukochanym forum fortschritta,a nie zaraz pchać sie w nieznane.rozżutny to ja nie jestem i kasy na bzdury nie wywalam poza tym jest dług i trzeba skromniej żyć.Prubuję wyjść z sytuacji i wygląda na to źe musze zmienić szkołę bo zabrali mi ostatni autobus.Tak rozwija sie nasz kraj.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

29

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

Forszaj nie odbieraj czasem mojego wcześniejszego postu jako dokuczliwego bo nie było to moją intencją .Sam chciałem córkę posłać na b1 ale auta do kitu i do tego drogie a i szkół nauki jazdy nie mam ,dlatego temat na razie odpuściłem .

30

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

Ja miałem zrobione B1 i auta nie dało mi sie kupić bo za drogie wink Chociaż u mnie jeździli Tico itp i najwyżej co mandat wlepiali a jak jeździli tym Daihatsu to nic nie robili tylko kontrolowani i trzeba było mieć wszystko na tip top bo mandat był a za samochód że takim jeździli to nie wink Ja też miałem tylko Autobus z rana i popołudniu i 10% lekcji miałem opuszczonych bo autobus szedł 14:40 a lekcje były często do 15:15...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

31

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

może skuterek? jesien wiosna spokojnie dasz rade gorzej zimą

Rolnik z powołania:-)

32

Odp: Prawo Jazdy - Kat B1.

zimą na nartach smile