21

Odp: opłaty na allegro

I co, trzeba płacić 25 zł za jedną maszyną ??

22

Odp: opłaty na allegro

jak w maszynach rolniczych ogłosisz to tak a jak przemysł-rolnictwo to nie

23

Odp: opłaty na allegro

Tak ale tak jak ja często wchodzę w kategorię maszyny rolnicze i już ogłoszenie jest odrzucone

24

Odp: opłaty na allegro

Pewnie zauważyli, że najwięcej ogłoszeń jest od handlarzy i postanowili zarobić, ich serwis ich prawo.

25

Odp: opłaty na allegro

jaka alternatywa dla allegro?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

26

Odp: opłaty na allegro

www.tablica.pl

27

Odp: opłaty na allegro

Panowie, dość często wystawiam na allegro po kilka maszyn przez modernizacje mojego parku maszynowego, jest to pare sztuk co jakiś czas, płace kosmiczne rachunki z allegro. Myślałem nad utworzeniem własnej strony na otomoto bo koszt to na cały rok 100zł netto i można wystawiać do 30 ofert miesiecznie, jest to opłacalne ale jest jeden mały minus trzeba zarejestrowac się tam jako firma, a ja jestem tylko rolnikiem. Jak myslicie da się z tym coś zrobić?

28

Odp: opłaty na allegro

Tak Allegro jest chore pod tym względem ...  paranoja ... znów przez  otomoto  to jest w sumie 10 zł  za ogłoszenie ...   też się z tym    borykam  ale nie ma innej opcji. ...  jedynie Tablica jeszcze jest  darmowa

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile