Temat: opłaty na allegro

panowie czy ich porąbało dzisiaj patrzę a za maszynę rolniczą chcą za wystawienie 25zł??? a było 2,5-3zł jak poprzednio ogłaszałem

2

Odp: opłaty na allegro

Wszystko zależy od wartości maszyny

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: opłaty na allegro

gdzie opłata jest stała, dopłata za zdjęcia, czas aukcji itd jak było tylko wystawienie podnieśli 10 krotnie

4

Odp: opłaty na allegro

http://allegro.pl/country_pages/1/0/new … php#price2


To jest link do aktualnych opłat na allegro

5

Odp: opłaty na allegro

ich tam już naprawdę *** , własnie stracili potencjalnych klientów -rolników ,  do  9.02.2011 wystawiwenie kosztowało 2 -3 zł a teraz 25zł podstawa + inne pierdoły =jakies 27 -28 zł na 14 dni. FAJNIE !!!!!!!!!!!!!!!

6

Odp: opłaty na allegro

można to ominąć wystawiając Przemysł- Rolnictwo są tam normalne opłaty, tylko jak ktoś przegląda tylko Motoryzacja- Maszyny rolnicze to nie trafi na te ogłoszenia sad

7

Odp: opłaty na allegro

wiem o tym kolego  bo dzis tam przyczepe umiescilem . ale jak sie skapną to nas pousuwaja

8

Odp: opłaty na allegro

Ja się załapałem na stare ceny to za 3 ogłoszenia 8 zł mam naliczone , a jak tak ceny podnieśli to z rolników mało kto będzie wystawiał tam.

9

Odp: opłaty na allegro

Pracuję nad serwisem poświęconym sprzedaży i wymiany maszyn rolniczych trwają rozmowy jeśli koszta nie będą zbyt wysokie jeszcze w tym roku mam nadzieję uruchomić

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

10

Odp: opłaty na allegro

ooo  Piotrze   ty jesteś cholnie dobrze przedsiębiorczy big_smile    jeszcze zrobisz  konkurencje allegro big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: opłaty na allegro

polecam emoto.com.pl  za śmieszne pieniądze 730 dni ważności

12 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2011-02-11 22:04:08)

Odp: opłaty na allegro

Porypały tych gości z allegro,mi wyszło za wystawienie maszyny 25zł. Sprawdziłem to emoto.com.pl  i wszystko jest za darmo tylko mało wystawiających może z czasem będzie lepiej.

13 Ostatnio edytowany przez blazej1694 (2011-02-12 12:57:12)

Odp: opłaty na allegro

Nie chciałem zakładać nowe postu więc napisze tutaj jaki mam problem.
Mam mały problem w otomoto bo nie mogę wystawić ciągnika , wyskakuje mi ten sam błąd może ktoś wie co w trawie piszczy bo ja nie wiem co zrobiłem źle. Dodam że wszystkie pola obowiązkowe wypełniłem . :hmmm:



http://img9.imageshack.us/img9/4136/otomotol.jpg

Uploaded with ImageShack.us

14

Odp: opłaty na allegro

A czasami zdjęcia nie mają za dużego rozmiaru? Do ogłoszeń są przeważnie do 200kb czy jakoś tak smile

15

Odp: opłaty na allegro

Nie oni automatycznie zmniejszają rozdzielczość a ten komunikat dotyczy pojemność/ładowność a jak tam nie ma w cale takiej rubryki.

16

Odp: opłaty na allegro

mi tam alegro zablokowało kont za to ze nie zapłaciłem 2gr

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

17

Odp: opłaty na allegro

Wie ktoś co zrobić bo ten błąd pojemność/ładowność wystepuję cały czas a tak wogóle nie ma takiej rubryki. :uuuu:

18

Odp: opłaty na allegro

próbowałeś z innej przeglądarki?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

19 Ostatnio edytowany przez damian9871 (2011-02-12 18:07:16)

Odp: opłaty na allegro

przed chwilą próbowałem i wchodzi coś źle robisz
otomoto
sprzedaj-maszyna rolnicza
wypełniasz akceptujesz regulamin klikasz dalej
poprawiasz kategorię(ciągnik rolniczy)teraz dopiero widoczna
i masz ogłoszenie

odznacz "zgadzam się na publikację w serwisach zagranicznych" powinno być dobrze

20

Odp: opłaty na allegro

Już wszystko jest dobrze przeglądarka miała winę , masz + :beer: