Temat: szerokość kół przednich a tylnych

chce w nie długim czasie zmienić sobie w zt 303 przednie koła z 12,5/18 są to koła stara z napędem na koła 16/20 i zastanawiam się jaka jest szerokość przodu na takich kołach i oryginalnych felgach :nie_wiem: umnie szerokość przodu wynosi 2,30m a tyłu 2,15m, powiedzcie jak jest u was z szerokością?

2

Odp: szerokość kół przednich a tylnych

o ciekawy temat, jak pryskałem kukurydzę Forszajem ( big_smile do dobrego się człowiek szybko przyzwyczaja) to jechać tak aby nie poturbować młodych roślin to była wielka sztuka mieściłem się na gazetę. z 385 nie było problemu.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: szerokość kół przednich a tylnych

A właśnie.... ja mam podobny problem przy orce...... Przez to że przedni rozstaw kół jest szerszy od tylnego i jak zapiąłem pług grudziądzki 4x35 robił mi się gzymsik....... Ktoś kombinował z węższymi oponami albo próbował jakoś wyrównać ten rozstaw???