41

Odp: Odnowienie C 330

Panowie a montował ktoś z Was w ciapku kolumnę kierowniczą od 360? Mam taką nadliczbową w garażu i tak se myślę żeby ją założyć. Ciapek jednak ile jest lżejszy to powinno się lżej kręcić kołami tyle że na kierownicy byłoby więcej obrotów. Wiadomo drążek poprzeczny musiałbym założyć

E 516 na części
Telefon 695 076 269

42

Odp: Odnowienie C 330

ja mam od c 360 w zetorze 25 z silnikiem i przodem c330, kreci się lekko jak ze wspomaganiem, a do 330 załozyc można tak jak do 4011 tylko wąsy trzeba poprzekładać ponieważ c360 ma tylko jeden drążek, drugi poprzek.

43

Odp: Odnowienie C 330

Leszek zadzwoń domnie jak zamontować kolumnę od c-360 do ciapka lub zamontować wspomaganie .Ja zakładam kolumny od c-360 do ciapka lub wspomagania  od 12 lat więc mam praktykę.Zakładam wspomagania do c-360.c-330 .t-25 .mf.zetor.szyje pęknięte bloki ,regeneruje siłowniki  hydrałuliczne ,naprawiam ciągniki krajowe i zagraniczne,Tel.883-883-615 lub 604-597-701.

44

Odp: Odnowienie C 330

Dobra nie wiedziałem gdzie podpiąć bo nie znalazłem odpowiedniego wątku lub na niego nie trafiłem ...
Potrzebuje pilnej odpowiedzi   mianowicie codzi o C360  dokładniej silnik   wymieniam gościowi wał  panewki  pierścienie i głowice  chodzi mi o to  że na korbowodach   między tłokiem   czuć minimalny luz   dodam że tylko na 2   olać to czy  wymieniac od razu wszystkie 4 ? 
silnik chodził  prawie 2 lata na motodoktorze .... w silniku totalna masakra

A te tulejki się rozwierca jakoś czy są gotowe tylko wbić ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

45

Odp: Odnowienie C 330

zawieść do zakładu który to porządnie zregeneruje , razem z blokiem do osiowania oraz sworznie do tłoków

46

Odp: Odnowienie C 330

Tulejki się rozwierca i można to zrobić samemu bez problemu ,a Tato kiedyś podpowiedział mi że sprawdzić spasowanie korbowodu z tuleją można trzymając za sworzeń a korbowód powinien od pozycji poziomej powoli opadać grawitacyjnie .

47

Odp: Odnowienie C 330

A wymienić wszystkie sworznie?

48

Odp: Odnowienie C 330

właśnie myślę  nad tym by gościowi wymienić  korby na  nowe ale to zbędna kasa  .... (chyba )  tulejki sa po 10 zł   wprasować to nie problem  kwestia pasowania ze sworzniem ....  ehh  jutro to chyba spakuje i zawiozę  do  speca .... (pseudo )

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: Odnowienie C 330

spec [pseudo] lub nie powinien ie rozwiercić pod wymiar sworznia i wykontować  po za tym jak montujesz nowy wał to zrób osiowość bloku

50

Odp: Odnowienie C 330

wojtas , ja normalnie Ci sie dziwie nie masz pojecia z tego co piszesz o remoncie silnika a bierzesz sie za jego napprawe, i to w dodatku sasiadowi?????
jeszcze bym zrozumial gdybys to robil sobie ,, bo co sknocisz to sobie ale sasiadowi ???????????????????????????????????????

51

Odp: Odnowienie C 330

pojęcie  to spokojnie  bez problemu  nie pierwszy nie ostatni ... ale gość jest  poprostu  dziwny ...  do zakładu nie da bo nie  tu da bo ok widzi co się wkłada .... niech będzie każdą złotówkę wydaną ogląda 3 razy ....  jego kasa jego sprawa ... ja dla siebie na dobrą sprawę olał bym te tulejki zawiózł   do sklepy wymienił na regenerowane i ok  wkładam  będzie ... a on  tak tulejki po 10 zł  a czy samemu się tego nie zrobi itp ... ok  nigdy z tymi tulejkami nie miałem doczynienia więc grzecznie pytam ...  zawsze wymieniałem całe korby  ewentualnie woziłem wał z korbami do szlifierza paproka ... innego w okolicy nie ma ...  niestety
ot moje podejscie ...dla tego pytam
spokojnie to nie pierwszy i nie ostatni silnik ... chodź pierwszy od C360 .... nigdy tego tegoś nie  robiłem .... chodź to się nie różni od innych  a zagadki ma
co ciekawe jest to  złom z 72roku  ktoś tam grzebał nie raz ... rozrząd jest tak poprzestawiany że nie wiadomo  jak go ugryźć smile na znaki jak spasujesz to nie zagada ża żadne skarby ...  ?  pompa  sprzęgiełko ok   nie chce i nie bedzie chodził ... więc znów składam na stare znaki

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

52

Odp: Odnowienie C 330

Jako że zabrałem się za ulepszenie swojej 30 to doszedłem do wygłuszenia kabiny, i tu moje pytanie czy ma ktoś jakieś zdjęcia wygłuszonej kabiny od c-330 (głównie chodzi o dach). Jeśli ktoś sam to robił to jak zamocował materiał wygłuszający do kabiny. Ja mam kilka swoich pomysłów ale może ktoś już to robił i może się podzielić informacjami co i jak.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

53

Odp: Odnowienie C 330

Sufit podwieszany?

54

Odp: Odnowienie C 330

myślę że jedyne wygłuszenie które sprawdzi się w ciapku to zatyczki do uszu wink

55

Odp: Odnowienie C 330

krzychu napisał/a:

myślę że jedyne wygłuszenie które sprawdzi się w ciapku to zatyczki do uszu wink

To na pewno by się sprawdziło, ale ja myślę z samochodu przymocować wygłuszenie tylko szukam dobrego patentu, myślałem nad taką płytą jak jest w bizonie.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

56

Odp: Odnowienie C 330

http://allegro.pl/pianka-akustyczna-mat … 27421.html
Ja myślałem, żeby kupić coś takiego, ale kiedy nie jestem w mieście to zapominam....

57

Odp: Odnowienie C 330

Ogólnie jest w czym wybierać tylko pytanie czy to zda egzamin.
http://tablica.pl/oferta/maty-wygluszaj … c5f5682c83
Ja sie zastanawiam na tą, sprzedawca pisze że posiada samoprzylepne.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

58

Odp: Odnowienie C 330

Też myślę o czymś takim do wygłuszenia kabiny w E514 bo to co tam jest oryginalne to już nieco jest braków

E 516 na części
Telefon 695 076 269

59 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2014-02-18 01:28:57)

Odp: Odnowienie C 330

Grzegorz89, ta pianka co podałeś to nadaje się np. do wygłuszania studia nagrań, żeby dźwięk od ścian za bardzo się nie odbijał, ale do wygłuszenia kabiny to raczej kiepski pomysł. Lepiej nią kabinę ocieplisz na zimę niż wygłuszysz wink

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

60

Odp: Odnowienie C 330

Zawsze można do uszu napchać jak kabiny nie wygłuszy smile