41

Odp: Gruber vs talerzówka

ładna okolica tongue chyba kiedyś na kawę wpadnę smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

42

Odp: Gruber vs talerzówka

Zapraszam całodobowo. To jest fragment widoku z przed mojego domu. Z innej perspektywy widać co drugi przejazd agregatem jak jechał w ukos na zasadzie jest, nie ma itd.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

43

Odp: Gruber vs talerzówka

Ponowie mam pytanko, jak szeroką talerzówkę pociągnie poczciwy 323 ?
3 metry, 3,5 metra, 4 metry??? Ziemia raczej ciężka

44

Odp: Gruber vs talerzówka

3.5m  lepiej nadrobic prędkością niż szerokoscią .. do tego   fajnie by było gdyby ta talerzówka posiadała wał dogniatający z tyłu ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

45

Odp: Gruber vs talerzówka

Widziałem jak chodzi z KBT BURY 4 metry ale to jest pokraka, a nie talerzówka i nadaje się co najwyżej do uprawy przedsiewnej w suchym roku jak sobie kultywatory i brony nie radzą, a nie do pożniwnej czy na łąkę. Z porządną cztero-metrową rumuńską, ruską czy Kvernelandem to Liaz ma co robić

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

46

Odp: Gruber vs talerzówka

wał będzie na bank, też o tym myślalem

47

Odp: Gruber vs talerzówka

Ja bym widział w tym układzie Fortschritt B-503 takie jak ja mam - potęga na ciężkie gliniaste grudy.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

48

Odp: Gruber vs talerzówka

szkoda, że wszystkie ciekawe klamoty są w znacznej odległości odemnnie, przeważnie ze  Śląska

49

Odp: Gruber vs talerzówka

Znam to uczucie

50 Ostatnio edytowany przez Bartosz955 (2011-05-25 16:12:02)

Odp: Gruber vs talerzówka

MAREKPE napisał/a:

Ja bym widział w tym układzie Fortschritt B-503 takie jak ja mam - potęga na ciężkie gliniaste grudy.

Marku ile jest w niej talerzy i w jakim są układzie? Ile może ona ważyć, tak mniej więcej?
jakoś nie mogę nigdzie znaleźć zdjęcia tego klamota, jako B-503 wychodzą mi jakieś wały,

51

Odp: Gruber vs talerzówka

To może B 402 ? chyba 3 m w układzie X

52

Odp: Gruber vs talerzówka

A co do układu X to słyszałem że po środku tworzy się kopiec to prawda?

53

Odp: Gruber vs talerzówka

Co prawda sam nie użytkuje ale tak robią tylko źle wyregulowane talerzówki, widziałem pole po takiej hmm

54

Odp: Gruber vs talerzówka

Też myśle, że to wszystko kwestia regulacji

55

Odp: Gruber vs talerzówka

A ja też słyszałem że to jest związane z prędkością roboczą ale w jakim sensie to nie jestem w stanie na to odpowiedzieć.

56

Odp: Gruber vs talerzówka

http://allegro.pl/agregat-scierniskowy- … 51097.html
a coś takiego tylko trochę taniej ? gleby różne, średnio falowane. do Forsza oczywiście

57

Odp: Gruber vs talerzówka

ja pracuje polska talerzówką w X  i jak skręce na maksa kąt to robie sie kopiec

58

Odp: Gruber vs talerzówka

jak sie dobrze ustawi to jest prawie równo w ruskiej często zamiast osi długiej i krótkiej są dwie takie same, wtedy się nie da ustawić..... z długą ma iść krótka, a za krótką długa, krótka obok  długiej ;-]

59

Odp: Gruber vs talerzówka

Scorpion napisał/a:

http://allegro.pl/agregat-scierniskowy- … 51097.html
a coś takiego tylko trochę taniej ? gleby różne, średnio falowane. do Forsza oczywiście

Stara konstrukcja szukaj coś na gęsiej stopie a będziesz zadowolony

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

60

Odp: Gruber vs talerzówka

Zajrzyj sobie tutaj http://www.pomltd.com.pl/index.php?opti … Itemid=170 a potem będziesz zastanawiał się co doczepić do Knura żeby go ostatecznie załatwić (chodzi mi o zestawienie szerokości roboczej z zapotrzebowaniem mocy)

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia