1 Ostatnio edytowany przez ldragon (2011-03-28 22:59:55)

Temat: Kontrolki obrotomierza

Jak wciągnąć oprawkę z żaróweczką kontrolki ładowania bo za cholerę nie mogę?

Są na wcisk. Ciasno siedziała ale pomocowałęm się i wyszła

2

Odp: Kontrolki obrotomierza

czy licznik z 303 pasuje do 323 ? zdrowy rozsadek mówi, że nie powinno być różnicy, ale wolę się upewnić ?

Odp: Kontrolki obrotomierza

Oprócz dorysowanej skali obrotów wałka raczej niczym sie nie różni.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4

Odp: Kontrolki obrotomierza

witam,na obrotomierzu ciągnika 323 są jakieś kontrolki jedna mi się czasami za świeci na żółto i nie wiem od czego to jest?z góry dziękuje

5

Odp: Kontrolki obrotomierza

na żółto to albo kontolka ładowania albo od zanieczyszczenia filtra powietrza........... albo kierunkowskazy wink)

6

Odp: Kontrolki obrotomierza

no nie na żółto tylko pomarańczowo czyli ostrzegawczo,wydaje mi się że może coś być z olejem?

7

Odp: Kontrolki obrotomierza

Najlepiej sam sprawdź do jakiego czujnika prowadzi przewód z tej kontrolki. Czasami są instalacje, w których jest tyle zamieszania, że nikt nie wie co, gdzie i kiedy świeci.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

8

Odp: Kontrolki obrotomierza

nie udaje mi się znaleźć obrotomierza od 323, próbował ktoś podmienić na taki od dużych ursusów ? obecnie mam założona linkę i obrotomierz z 60 ale w dziwnym miejscu no i pewnie troszkę oszukuje.Ten od 80 ładnie by wszedł we właściwe miejsce , kwestia przeróbki linki

9 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-03-04 23:17:31)

Odp: Kontrolki obrotomierza

ja gdzieś widziałem aukcje z kompletem wskaźników i licznikiem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

10 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-03-04 23:13:07)

Odp: Kontrolki obrotomierza

http://allegro.pl/zagary-zegar-ifa-licz … 13172.html
o i mam znalazłem to co widziałem
tylko fakt faktem że to są od samochodu
ciekawe czy coś z tego wyjdzie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

11

Odp: Kontrolki obrotomierza

Wolę jak zegary mają cyfry .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

12

Odp: Kontrolki obrotomierza

Ja mam obrotomierz na sprzedaż

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

13

Odp: Kontrolki obrotomierza

Szefie a kierownice od 300 wrazie draki

14

Odp: Kontrolki obrotomierza

ile za to szefie ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

15

Odp: Kontrolki obrotomierza

kierownicę też mam , obrotomierz 50zl

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

16

Odp: Kontrolki obrotomierza

Kiera ila i czy na frezie jest

17

Odp: Kontrolki obrotomierza

Panowie mam pytanie gdzie powinna być podłączona linka od obrotomierza w ZT303?

18

Odp: Kontrolki obrotomierza

koło pompy wtryskowej masz ślimak od napędu linki tam się ją przykręca podobnie jak w c-360

Nie ma to jak FORTSCHRITT

19

Odp: Kontrolki obrotomierza

Mógłbyś jakieś zdj tego ślimaka podesłać bo patrzyłem tam wczoraj i nic nie znalazłem

20 Ostatnio edytowany przez chmielupom (2015-09-29 18:07:24)

Odp: Kontrolki obrotomierza

jesli masz np silnik od bodajze ify w 50 to tam nie bylo obrotomierza od silnika tylko od predkosci jazdy wiec kolo pompy paliwa niema tego slimaka sam ma taki silnik z ify lasnie na czesci i tam go niema. wiec nie podlaczysz obrotomierza.

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg