221

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Kup gotowe od jakiegoś aeromata...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

222

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

czy moze ktoś sie podzielićwiedza jak ustawia nodeta 2 do kukurydzy tarczki i skrzynia wysiewowa z góry dziekuje

223

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

joker-konin napisał/a:

czy moze ktoś sie podzielićwiedza jak ustawia nodeta 2 do kukurydzy tarczki i skrzynia wysiewowa z góry dziekuje

Podłączam się do kolegi, też potrzebuje tabel z ustawieniami do nodeta 2 Te tabele są po wewnętrznej stronie osłony kół zębatych, ale w moim siewniku poprzedni właściciel zamalował :crez:

224

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Joker dzwonił dzwoń i Ty , coś poradzimy.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

225

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Panowie ,kupiłem sobie niedawno siewnik do kukurydzy ,pneumatyczny podciśnieniowy marki Unisem Sicam ,to maszyna na licencji hassi. Chciałbym się dowiedzieć co dokładnie reguluje się tymi dźwigienkami które znajdują się przy każdej sekcji.
http://www.bankfotek.pl/thumb/2109282.jpeg
Nie miałem wcześniej bliższego kontaktu z siewnikami punktowymi a w okolicy też nikt czegoś podobnego nie ma żeby zapytać.

226

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

To pewnie będą zgarniacze przy tarczy. Ustawiasz je w zależności od wielkości ziarna

E 516 na części
Telefon 695 076 269

227

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Ok dzięki smile

228

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Ma ktos jakis ladny siewnik z centralnej polski. Przymierzam sie do kupna jakiegos siewnika pneumatycznego najlepiej zeby mial zasobnik do nawozu do 10tys?

229

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Wejdź na olx - maszyny rolnicze i wklep w lokalizację miejscowość Czarnożyły powiat Wieluń. Gość sprowadza maszyny z zachodu , ostatnio widziałem ,że jakiś siewnik do kukurydzy wystawiał.

230

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Swojego beckera jak by co to też bym sprzedał. Jest z nawozem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

231

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

No tylko laszek ty jestes z okolic pily czyli dosc daleko...

232

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

https://www.olx.pl/oferta/siewnik-do-ku … vDW0T.html znalazlem kilka siewnikow. Ktos robil zakupy na tym skladzie?

233

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Beckera, aeromata i konkskilde (wszystkie nadciśnieniowe) to bym omijał z daleka.

234

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Wlasnie tak zaglebilem sie w lektóry i becker mimo popularnosci i dobrej ceny nie ma dobrych opini no i uzytkownicy maja problemy z wysieweem nasion i wlasnie jest kwestia cisnien... podcisnieniowe i nadcisnieniowe... i w klasie cenowej do10tys w miare pozytywna opinie maja monosemy

235

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Sąsiad sieje takim na kiszonki nie ma tragedii ale przepusty też są (mniejsze niż aeromat).
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-bdb- … 3;promoted

236

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Tylko ze ten jest mechaniczny a ja sieje na ziarno. Poprzegladalem te ogloszenia i chyba zwieksze budzet. W monosemach podobaja mi sie plastikowe pojemniki i podcisnieniowe sianie i dawka nawozu nie bezposrednio w rzadek kuku https://www.olx.pl/oferta/siewnik-do-ku … yr6wA.html

237

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Nie wiem czemu ludzie tak narzekają na beckery, Ja swoim sieje już kupę lat i nie jest wcale najgorzej. Nawóz powinien iść 5 cm w bok od nasionka i 5 cm poniżej i ja tak mam.

238

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Ja swoim sieje beckerem od 2012 roku i też nie ma co narzekać na jakość. Jak by udało mi się to sprzedać to pewnie patrzylbym w stronę kverneland optima. Dobry stosunek ceny do jakości i wyposażenia. Jeszcze kleine

E 516 na części
Telefon 695 076 269

239

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Mam kleine  mechanika i to siewnik co najdelikatniej z nasionami się obchodzi..

240

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Ale chyba za szybko nim nie możesz siać co?

E 516 na części
Telefon 695 076 269