21

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Scorpion mi sąsiad sieje własnie Aeromatem i robi troche przepusty no ale nie jest tak zle,jakim ciągnikiem siejesz i ile rzedów?

22

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

No nie jest aż tak źle, a sieję c330, 4 rzędy.
Buraki sieję 6 rzędów bo mniejszy rozstaw.

23

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Jak c-330 daje rade to jak bedziesz sprzedawał to możemy pochandlowac.

24

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

To jeszcze trochę poczekasz pewnie wink ale będę o tobie pamiętał, bo blisko byś miał nawet wink ja wlokłem go z Ostrowca świętokrzyskiego

25

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Scorpion mi sie nie spieszy,w tym roku kukurydza już rosnie.

26

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

No ale nawet gdybym kupił inny to czymś muszę siać te trochę buraków. W tym roku może nagram siew QQ

27

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Fenol jak się twój siewnik sprawuje ? Byłem u znajomego oglądać Gaspardo 6 rzędów, podsiewacz nawozów, nie jakiś tam złom za 8,5 tyś  ale wczoraj sprzedany sad

28

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Siewnik jest ok nie było z nim jakiś tam problemów, wreszcie nie muszę się prosić aby ktoś mi posiał i jeszcze sąsiadom pomogę tzn oni sobie nim posieją smile
Gaspardo uchodzą za najlepsze zwłaszcza te które mają sekcje napędzane wałeczkami kardana, ponoś niezdzierajka.
Jeżeli mógłbym ci doradzić to mój siewnik ma metalowe zbiorniki na nawóz, nie są na szczęście zgnite ale są  małe, te które  mają plastykowe są pojemniejsze.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

29

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Scorpion,pogonisz dalej ten siewnik który masz?

30 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2011-11-15 21:48:04)

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Narazie buraki zatrzymują go u mnie ale w razie czego pamiętam o Tobie jak bym sprzedawał.

31

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Chłopaki Wy tu sobie tak gadacie a czy Wy wiecie że Hanka Mostowiak nie żyje? big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

32

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Ona i te kartony...
A tamten model miał właśnie wałeczki kardana, no ale szkoda.
A twój nie zostawiał przepust ? jak z wrażliwością na kształt ziarna ? i mój Torpedo poszedł by w 6 rzędach ??

33

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

:wow: hahahaha

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

34

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Na kształt niewrażliwy, siałem opokę i podróbę i siał normalnie. Mój ma 4 rzędy 360 ma co robić nie jest to tak lekka robota jak się wydaje.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

35

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

A na nowy sezon myślę co by nie wpiąć siewnika kukurydzianego w agregat i zrobić zestaw upr-siewny co wy na to ?

36

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Koseś myślę o tym samym ,tylko mam 4 metrowy agregat a siewnik 4 rzędowy , trza by 5 sekcję zamontować a tak się składa że mam jedną w zapasie , więc kto wie cz nie wymodze coś do wiosny.Dałoby się wałek przez agregat , przedłużyłoby się przewody od znaczników i byłoby git(tak myślę).

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

37

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Fenol, ciężko ma podnieść czy ciągnąć też ? no bo mój bez podsiewaczy ciąga i podnosi c330 bez problemu.

38

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

Mam na myśli uprawę kurcze ale ja sieję na ~10 cm więc nie potrzebnie wprowadziłem zamęt.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

39

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

panowie nie wiecie moze jak wyeliminować w gamie problem z nożykiem od wydłubywania ziarna kukurydzy bo mi rozłupuje część a coś tam musi być

40

Odp: siewnik do kukurydzy, wady i zalety

http://allegro.pl/siewnik-do-kukurydzy- … 38167.html
Co powiecie panowie o tym sprzęcie ? marka znana komuś?