921

Odp: Jaka jutro pogoda?

Niezła amplituda temperatury. Godzina 22 na zewnątrz 2 stopnie, godzina 6 rano 18 stopni, godzina 7 i już 19 stopni.

gg 5118068

922

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pogoda jak kobieta jest ......... zmienna .

923

Odp: Jaka jutro pogoda?

zorak napisał/a:

Niezła amplituda temperatury. Godzina 22 na zewnątrz 2 stopnie, godzina 6 rano 18 stopni, godzina 7 i już 19 stopni.

Podobnie wczoraj po 20 6stopni  dziś rano o 5:30 18 stopni i wieje bardzo ciepły wiatr.

smile:):)

924

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wczoraj ogrzewanie na max dziś klima , szaleństwo a teraz pada i wieje,

Leszek   dla kolegów'

925 Ostatnio edytowany przez androl (2018-10-31 21:34:28)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Idealnie na "pryszczenie" Wykorzystałem tą pogodę, jako że tylko 14 ha ozimin opryskane.

926

Odp: Jaka jutro pogoda?

w końcu zima zawitała, pada pył i każda dziura nabija śniegu. zabezpieczy może trochę oziminy.

927

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie też się zabieliło i 3 stopnie na minusie

928

Odp: Jaka jutro pogoda?

Święta i jak mają byś na plusie 😉

Kompletny noob w temacie Fortschitt

929

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pół centymetra i minus 1 tongue zima pełną gębą

Siły na zamiary zmierz....

930

Odp: Jaka jutro pogoda?

i jak obyło się u was bez szkód, wiatr duży był, bo u mnie to wiało mocno a deszczu to jak na lekarstwo spadło smile

931

Odp: Jaka jutro pogoda?

troche sie nachodziłem za workami po moczniku smile

mdw

932

Odp: Jaka jutro pogoda?

Nie było chętnych by je pozbierać? Mi jak ostatnio ucieka folia z pryzmy kiszonki to odnalazłem ją u sąsiada 200 m dalej (zdążył już nakryć nią drewno).

933

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie o dziwo nic nie nabroiło,  poza tym, że był w piątek z wapnem i żeśmy wysypali łódkę zupełnie w innym miejscu niż było planowane. Żeby się łódka nie obaliła. I tak nie chciał wysypywać...
I niestety trzeba było od razu w wichurze szarpać się z plandeką, bo bez rozsiewacza lądowało wapno na polu... szkoda, że polu sąsiada.

Siły na zamiary zmierz....

934

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas na wsi jeden dach zerwany u dalekich sąsiadów  i chwilowy brak prądu.  Tak ładnie go zdjęło że założyliśmy go z powrotem.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

935

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie w rogu na stodole z 30 dachówek poszło

E 516 na części
Telefon 695 076 269

936

Odp: Jaka jutro pogoda?

Rur3k napisał/a:

Nie było chętnych by je pozbierać? Mi jak ostatnio ucieka folia z pryzmy kiszonki to odnalazłem ją u sąsiada 200 m dalej (zdążył już nakryć nią drewno).

hehe dobre pewnie pomyslał że dar niebios smile
u mnie wiatr ucichł ale za to biało się zrobiło

937

Odp: Jaka jutro pogoda?

Laszek napisał/a:

U mnie w rogu na stodole z 30 dachówek poszło

u mnie podobnie plus jeden arkusz blachy nad budynkiem gospodarczym

Rolnik z powołania:-)

938

Odp: Jaka jutro pogoda?

dziś -3
a wczoraj rano wojna na śnieżki z dziećmi.

gg 5118068

939

Odp: Jaka jutro pogoda?

Byłem wczoraj za Krakowem to miejscami w okolicach Tarnowa za tydzień jakby rzepak miał kwitnać. Koło Krakowa później. Ogólnie im bliżej do mnie to bardziej sucho. Pogoda się zrobiła to dziś lecę na rzepaki w końcu, ale w nocy zimno.

940

Odp: Jaka jutro pogoda?

No u nas z wodą to masakra. Wczoraj byłem zobaczyć na polach to pszenica katastrofa, jedynie przy łąkach gdzie jest niżej to jest niczego sobie bo widać że jest tam wilgoć ale reszta pola to aż się patrzeć nie chce. W sobotę jeździłem z talerzówką na poletkach w lesie to tak samo, pustynia...

E 516 na części
Telefon 695 076 269