1,081

Odp: Jaka jutro pogoda?

- 5 a jak. Tak było

Leszek   dla kolegów'

1,082

Odp: Jaka jutro pogoda?

góry pod śniegiem, śnieżka i całe pasmo bialutkie.

gg 5118068

1,083

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pada ale siewy zakończyłem.

Leszek   dla kolegów'

1,084

Odp: Jaka jutro pogoda?

sarast napisał/a:

Pada ale siewy zakończyłem.

A jak qq rozmawiałem dziś z sąsiadem zaczeli kosić deszcz ich zgonił wilgotność 27-30 % plon na słabszych kawałkach 6-8 ton

1,085

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pietia to wilgotność i plon super, u nas plon co kosili to 6 ton max a wilgotność 37-40%

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,086

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ja mam na przyszłą środę kombajn zamówiony cenę dziś podnieśli na 400

1,087

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie najlepsza cena 360 i trzeba dowieść, a TIRmeni zwariowali z cenami trasa ok 55km a tu cena 800 zł porażka.
Ja nie mam czasu ani czym jechać

Rolnik z powołania:-)

1,088

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas lechpol płaci za 30% 420 netto

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,089

Odp: Jaka jutro pogoda?

tylko koszty transportu zjedza cała róźnice w cenie...

Rolnik z powołania:-)

1,090

Odp: Jaka jutro pogoda?

420 za 30%. Ale 100 ton pcham na Niemcy po 110 euro za tonę. Na ccc. 😄😄😄😜 Sami z pod kombajnu zabierają. Tylko czy 20 ha na te tony wystarczy.???  Bo 5t z ha to u nas sukces😪

Leszek   dla kolegów'

1,091

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ja czekam cena poszła nieco w górę co do transportu to nie mam problemu dwie wanny stoją na podwórku.Pajej co do kosztów transportu każdy liczy teraz postojowe pod kombajnem i na skupie trzeba też liczyć koszt kierowcy i paliwo a kierowcy mają teraz duże wymagania.Piątka z przodu codziennie  w domu weekend wolny i w dupie mają żeby cokolwiek zrobić przy aucie.

1,092

Odp: Jaka jutro pogoda?

tylko droższy jest człowiek co ma swój samochód niż firma co kierowców zatrudnia. tylko firma ma wszystkie auta zajęte

Rolnik z powołania:-)

1,093

Odp: Jaka jutro pogoda?

a dlaczego firma jest tańsza ? bo w firmie auta jeżdżą prawie 24 na dobę i zarabiają na przejechanych kilometrach, tylko kierowcy się zmieniają (napisałeś - wszystkie auta zajęte) a prywaciarz co jeździ sam nie pracuje całą dobę i stawkę ma większą.

gg 5118068

1,094

Odp: Jaka jutro pogoda?

jest jak jest ale za trasę 55km w jedną to 800zł to gruba przesada. niskopodwoziówka mnie taniej wyszła za km

Rolnik z powołania:-)

1,095

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dniówka musi być...

1,096

Odp: Jaka jutro pogoda?

kładę się spać +2,
wstaję o 6 rano +9,
11 godzina +12 w cieniu
w słońcu nie mam termometru ale 20 jest na bank

gg 5118068

1,097

Odp: Jaka jutro pogoda?

Jak myślicie rośliny przejdą proces jarowizacji? Na polu na razie widzę tylko gęstą zieloną łąkę. Trzeba było chyba zasiać max 90kg/ha.

1,098

Odp: Jaka jutro pogoda?

Spokojnie, jeszcze jest styczeń a potem luty.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,099

Odp: Jaka jutro pogoda?

Rur3k napisał/a:

Jak myślicie rośliny przejdą proces jarowizacji? Na polu na razie widzę tylko gęstą zieloną łąkę. Trzeba było chyba zasiać max 90kg/ha.

To miotła i chwastnica

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,100

Odp: Jaka jutro pogoda?

Rur3k napisał/a:

Jak myślicie rośliny przejdą proces jarowizacji? Na polu na razie widzę tylko gęstą zieloną łąkę. Trzeba było chyba zasiać max 90kg/ha.

tez sie nad jaworyzacja zastanawiam. ile musi byc minusu i przez jak długo?

Rolnik z powołania:-)