241

Odp: Zużycie paliwa

Tak to też chyba że poniżej 500 litrów.Dziś przeczytałem artykuł z 18 kwietnia na nawozy.eu i tam piszą że niby od 1 stycznia powinni mieć rolnicy owe zbiornik tylko kto to ma kontrolować.Narazie paliwo rozlewają do wszystkiego co się ma ale wspomiał że jeśli groźba kary będzie to zaprzestanie tak robić.Majątku takie zbiorniki nie kosztują ale sensu kupna nie widzę.

242

Odp: Zużycie paliwa

Na moje to chyba najlepiej trochę przeczekać bo żeby nie było tak jak z płytami gnojowymi, niektórzy co się obawiali to od razu stawiali a jak się okazało nie są konieczne

E 516 na części
Telefon 695 076 269

243

Odp: Zużycie paliwa

popieram.

244

Odp: Zużycie paliwa

A jest sens kupować zbiornik dwupłaszczowy z Niemiec  po Oleju opałowym ? Niby są papiery i numery. Ale czy to spełnia nasze cudowne wymogi  ?

Siły na zamiary zmierz....

245

Odp: Zużycie paliwa

Jeżeli będziesz miał umowę kupna tego zbiornika wraz z numerami, to powinno przejść, chyba.

246

Odp: Zużycie paliwa

https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-dwup … zXTC8.html

Myślę o tym. Pompę mam. Tylko pytanie co przepisy na to. Bo w sumie tylko że względu na to chce coś kupić.

Siły na zamiary zmierz....

247

Odp: Zużycie paliwa

Raczej pod dach te zbiorniki, całe oprzyrządowanie mają na wierzchu.

248

Odp: Zużycie paliwa

Temat do ogarnięcia. Tylko ważne żeby wymogi spełniało. Dlatego pytam bo wydać 1500 A wydać 4 tys to różnica.

Siły na zamiary zmierz....

249

Odp: Zużycie paliwa

Gdzies czytałem, że jednym z wymogów do takich zbiorników na paliwko jest to, że wąż/pistolet do tankowania też musi być schowany do szafki w obrębie zewnętrznego płaszcza...
Też się przymierzalem do tych po opałówie, ale po tej lekturze zwątpiłem 😕

Kompletny noob w temacie Fortschitt

250

Odp: Zużycie paliwa

Muszę spytać w wydziale rolnictwa w starostwie co mają do powiedzenia w tej sprawie

Siły na zamiary zmierz....

251

Odp: Zużycie paliwa

Odpowiedź bierz na piśmie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

252

Odp: Zużycie paliwa

Nie wiem czy to nie ściema z tym dwupłaszcowym. Według mnie to zwykły zbiornik d pałwki taki jak mam w pryskiwaczu ale może się mylę