41

Odp: Zużycie paliwa

ja mam III i IV i to także nie sa piachy

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

42 Ostatnio edytowany przez Maryush (2007-09-05 22:49:29)

Odp: Zużycie paliwa

kobi napisał/a:

Zetor 7211 ma chyba 64km to jest 47 kW

Zgadza się. Mój błąd. Już poprawiłem:)

Mój może tez by czwórkę pociągnął, ale na zwięzłej ziemi a nie na piaskach. Bo tak to mu się piasek pod kołami mymle i to nie robota:/

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

43

Odp: Zużycie paliwa

ile fortschritt by nie spalil to i tak robote zrobi szybciej a zalaszcza przy orce gdy najwiecej czasu zchodzi

44

Odp: Zużycie paliwa

Pamiętam artykuł z głębokiej komuny. Lata siedemdziesiąte. Samolot z Warszawy do Nowego Jorku, spala za dużo paliwa. Coś około jednej tony na pasażera. Maluchem wyszłoby taniej. To informacja dla odważnych.

45

Odp: Zużycie paliwa

mi sieczkarnia spali 18l na godzine jak jest dobra kukurydza to ma co robic

46

Odp: Zużycie paliwa

Panowie moj forszaj spala w orce 4x35 15l czyli normalnie a ziemie mam bardzo ciezkie jazda 1 i czasami trzeba załanczac ULS Powiem tak 1224 bez przedniego na glinie nie daje rady a forszaj smiga hihi

47

Odp: Zużycie paliwa

Mój pali 10-11l/ha. w orce 5x40. Zajmuje to godzinę, 2-4 klasa.

48 Ostatnio edytowany przez marcin (2008-05-29 23:22:21)

Odp: Zużycie paliwa

a mi wyszło 10 l  na motogodzinę w 323 w talerzówce 3,2 m o takiej jak  zdjęciu  http://images34.fotosik.pl/269/df7d1303cdc311b4.jpg
myślę ze w normie

49

Odp: Zużycie paliwa

hehe skąd znam ten sprzęt:)

50

Odp: Zużycie paliwa

mój jest dość zachłanny w orce z pługiem 4x45 pije ok 17 litrów na hektar ale musze zaznaczyć że miałem dotychczas słabą pompe podnośnika i na kazdym podnoszeniu prawie cały gaz musiałem dawać

51

Odp: Zużycie paliwa

mój lubi bardzo paliwko w orce myśle że główną przyczyną jest pług produlcji rosyjskiej jest on następny na liście wymienianych maszyn może jak sie uda to już nie będe go uzywał

52

Odp: Zużycie paliwa

na wiosnę pod kultywatorem 5m + brony na 9 godzin spalił ok.55. ojciec pracował i nei wiem dokładnie ile przerobił pola i na jaką głębokość i na jakich biegach jeżdził

Odp: Zużycie paliwa

Pawlon, to wychodzi 6l na godzinę. Z takim sprzętem, bez obrazy, ale trochę nie do wiary. W takiej robocie nawet godzina zegarowa prawie równa się 1 mth. Silnik 100km (albo 125 jak przestawione na pompie) musi swoje wpierdzielić nie ma bata.

54

Odp: Zużycie paliwa

Ja w sumie jeszcze nie wiem ile mój forszaj pali. Na jesień miał tak ok 20-25cm wysokości paliwa w baku. Uprawiałem 8ha <4ha z kultywatorem i 4ha z agregatem> uprawiałem tor motocrossowy ok 2,5mtg i jeszcze nie zaglądałem do baku

55

Odp: Zużycie paliwa

to on moze wogule niepali big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

56

Odp: Zużycie paliwa

powiem tyle! im wieksza moc tym miej pali! mam wstawiony silnik hłodzony powietrzem ifa
ta sama pojemnosc tylko inne koncówki wtryskiwaczy i pewnie dawka. bo ma 80 kM
w poruwnaniu do zwyklego 100 konnego silnika ify  hleje niemiłosiernie przy rozrzutniku t-088 bo ma bardzo cieżko. az zal silnika!
PS. mam zt300

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

57 Ostatnio edytowany przez misiek (2008-07-19 23:04:10)

Odp: Zużycie paliwa

misiek napisał/a:

Ja w sumie jeszcze nie wiem ile mój forszaj pali. Na jesień miał tak ok 20-25cm wysokości paliwa w baku. Uprawiałem 8ha <4ha z kultywatorem i 4ha z agregatem> uprawiałem tor motocrossowy ok 2,5mtg i jeszcze nie zaglądałem do baku

wojtas napisał/a:

to on moze wogule niepali big_smile

Nie mam nic przeciwko big_smile

58

Odp: Zużycie paliwa

witam tak jak piszecie ja mam e514 i kosze rozne zboza i pali 10l/godz a bizon pali tak jak mowicie ponad 20 kabajn jest bardzo oszczedny i robi tyle roboty co dwa bizony natomiast mam ciagnik 303 i pracuje on z plugiem atlas 5 skib i musze powiedziec ze ma ciezko a orze rozne ziemie od piaskow az po gline tak twarda ze pluga nie idzie wbic nie wiem ile pali dokladnie ciagnik ale jak wyjade rano w orke to zbiornik do wieczora nie starczy

59

Odp: Zużycie paliwa

Poczekaj, aż złom zdrożeje. Ja też się tego klamota pozbędę. Muszę ino mieć coś rozsądniejszego na oku. Cierpliwości !

60

Odp: Zużycie paliwa

Potwierdza się wszystko, atlas to kompletny złom :nooo:

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg