Temat: mdw 524 pompy hydrauliki

Witam.Która pompa od czego? Czy mała pompa jest od wspomgania a duża od reszty.  Czy niesprawne sterowanie elektrozaworami może mnieć wpływ na prace układu wspomagania?? Problem wygląda tak że jak się kręci kierownicą ( na pstoju) to się przycina i moim zdaniem słabo reaguje, wiem że ze sterowaniem elektrozaworami chyba coś jest nie tak, dlatego pytam czy to może mnieć znaczenie. Jeśli nie to pewnie orbitol do wymiany (olej w zbiorniku uzupełniony)

2

Odp: mdw 524 pompy hydrauliki

kiedyś miałem to samo w 524  wymieniłem uszczelki {są umieszczone w rowku} w dekielku małej pompy i z drugiej strony tam gdzie mała łączy się z dużą.Ale takie same ciężko dobrać w sklepach .Dzwoń do pantery na sklep.

3

Odp: mdw 524 pompy hydrauliki

Dzieki za rade ale najpierw wmienie orbitrol bo strach jechać. Nie mam przeknania do tych po regeneracji i będe próbował dobrać coś od ursusa 385 lub ostrówka ( od mtz nie polecam bo są nieciekawe, w nowym iągniku po przejechaniu kilkunastu km to kierownica ze 3 razy się przekręci)  bo ta sama wydajność a cena nowego tyle co regenerowany oryginał za zwrotem starego

4

Odp: mdw 524 pompy hydrauliki

witam chciałbym się dowiedzieć jaki olej hydrauliczny wlać do 524?? dopiero co go kupiłem i nie wiem jaki wlać do niego żeby sobie kłopotu nie zrobić

5

Odp: mdw 524 pompy hydrauliki

zadzwoń do tego co go  kupiłeś niech ci powie jaki lał a jak nie to cały wlej nowy