Temat: Tylni kuper

Panowie zadrapnąłem obudowe tylniego mosty, podnośnika cięgieł i pod farbą nie oryginalną bo był pomalowany jest kolor siwy - czy ten 323 nie ma przypadkiem całego kupra od 303? Nie ma żadnych cięgieł od tych dwóch wajch do pływającej regulacji podnośnika co wykrywają wychyły ciągnika, jak to powinno tam być podłączone?

http://www.fotoload.pl/123aa20/ba552441d420129989616abe463263cf18664_min.jpg

2 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-04-12 19:33:27)

Odp: Tylni kuper

Tak się podobi że 303 ale z tego zdjęcia ciężko wywnoiskować  a lagi ma na amortyzatorach wygląda że nie ? Jak nie to 303 :hmmm: Ale nie jestem pewny :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3

Odp: Tylni kuper

http://www.fotoload.pl/123aa7/bc6ce322834754b5c32b14edd2d1c8792324_min.jpg

http://www.fotoload.pl/123aa12/fed31a7a17aaa10cfa269ae36a81525c17835_min.jpg

Na tych fotkach może będzie lepiej. Skoro niema tych amortyzatorów to na jakiej zasadzie działa regulacja automatyczna podnośnika?

4 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-04-12 21:34:28)

Odp: Tylni kuper

To już nie do mnie pytanie niestety nie wiem jak jest w 303 :nie_wiem: Ja też od nie dawna mam swojego 323 to nie będę sie tu wymądrzał bo jestem za chudy w uszach tongue Powodzenia !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

5

Odp: Tylni kuper

ja mam tak w 300... jutro mogę zrobić fotę i podesłać jak coś...

6

Odp: Tylni kuper

Na fotkach widać że ostro się za niego zabrałeś, powodzenia!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

7

Odp: Tylni kuper

idragon tyłek masz od303 bo u mnie jest całkiem inne mocowanie ramion od podnośnika i mam amortyzatory  a ty masz wszystko na sztywno zrobione

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

8

Odp: Tylni kuper

w 303 wom jest osadzony na krótszym odlewie tu wydaje się normalnej długości.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: Tylni kuper

ja w 303 mam bodajże takiej samej długości

10

Odp: Tylni kuper

Wom jest taki sam mocowanie jest inne takie ją nam w 303 i takie samo założyłem do 323 jeszcze spotkałem się z innym mocowaniem tylnych ramion być może ktoś to przełożył od 303

11 Ostatnio edytowany przez korner2 (2011-04-16 08:20:25)

Odp: Tylni kuper

Panowie, tak na logikę to tych wszystkich odmian Forszów było od cholery tak więc czy to idzie tak naprawdę określić czy jakaś część jest od 303 czy od 323 w końcu to są bardzo podobne ciągniki (oprócz wiadomych rzeczy związanych ze sprzęgłem i kilka innych elementów).

12 Ostatnio edytowany przez yellow Fortschritt zt 303 (2011-04-16 21:02:46)

Odp: Tylni kuper

Na tej stronie masz pare zdjęć poglądowych jak wygląda mocowanie w 303 i cały osprzęt od tych samo kontroli podnosnika to te kółka w miejscu zaczepu, jak masz google Toolbar to ci przetłumaczy całą strone.
http://www.ddr-landmaschinen.de/sonders … .zt300.htm
jak coś to pisz.

13

Odp: Tylni kuper

Panowie jeśli się nie mylę to tylny most w 300,303 i 323 był taki sam więc wszystko pasuje a i pewnie od 303 się taniej kupi niż od 323 więc nie ma co się dziwic że ktoś zakombinował.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

14

Odp: Tylni kuper

a w czym rzecz to jeden pies?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

15

Odp: Tylni kuper

Chodzi mi o te dżwigienki dwie w rozdzielaczy co w 323 łączą się z tymi cięgnami łączą się z amortyzatorami lag. Jak to działa w 303 też tam są dwie te dźwignie? Gdzieś coś wyczytałem że coś tam gdzieś od tego jest linką połączone

16

Odp: Tylni kuper

a czasami do tego o czym mówisz o czym myślę że mówisz nie potrzeba dodatkowego urządzenia, czegoś w rodzaju wózeczka z kołami które kopiują teren??

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

Odp: Tylni kuper

to o czym mówisz Fenol jest pokazane na taj stronce co dałem link

18

Odp: Tylni kuper

Małe pytanko . W moim 323 mam wyrobione mocowania lag od strony mostu . I tu  zaczyna się moje pytanie a jak by wszystko wywalił i zrobił na sztywno ?  Tzn. wywalił amortyzatory lag  wraz z mocowaniami i całym tym ustrojstwem . A lagi zaczepił o główne uszy te  co są przykręcone  przy moście .   Wiem że będzie troszkę niżej podnosił . Czy mogą być jeszcze jakieś niespodzianki ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

19

Odp: Tylni kuper

takie rzeczy to się regeneruje , i nic nie wywalaj w te traktory trzeba niestety inwestować , wiadomo że tej pulsacji nikt nie używa ale niech już to lepiej zostanie , chyba że będziesz złomował.

20

Odp: Tylni kuper

Sebastian ja nie wiedziałem że mam w 323 takie coś jak amortyzacja lag... nie wiem nawet jak to wygląda może byś fotkę jakąś wstawił?