21

Odp: Przegub przedniego mostu

ciekawe w którym miejscu w katalogu są podane wymiary tych igiełek, ja tam widzę cały ten krzyżak jako jedną część

22

Odp: Przegub przedniego mostu

Jano chyba jeszcze nie doszedł wink

23

Odp: Przegub przedniego mostu

ktoś coś powie mądrego?

24

Odp: Przegub przedniego mostu

tu nie ma co dumać. w pankowie piotrek ma most albo można oddać do regeneracji tam gdzie naprawiają wały pędne , zostaje jeszcze thu 1600-2700zł , ja też kupiłem złoma a że chciałem go zrobić tak jak trzeba to go rozpierdzielilem w drobny mak i dlatego po remoncie wyszedł mnie ponad 20tyś i co śmieszne nie ? ale prawdziwe.

25

Odp: Przegub przedniego mostu

przecież się nie śmieje, poszukam chyba zakładu coby go zreanimowali w takim razie

26

Odp: Przegub przedniego mostu

Kolejny się obudził. W Starkowie na złomie po 3 zł/kg.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

27

Odp: Przegub przedniego mostu

ja nie mówię że ty się śmiejesz ale ogólnie to jest śmieszne tyle dołożyć ale co zrobić jak się chce

28

Odp: Przegub przedniego mostu

MAREKPE napisał/a:

Kolejny się obudził. W Starkowie na złomie po 3 zł/kg.

mam takiego co ma po 1,50 zł/kg. ha ha pozd ':walka:',

Leszek   dla kolegów'

29

Odp: Przegub przedniego mostu

Panowie rozbierał ktoś przednią zwolnice? Leci mi z niej olej i nie wiem za bardzo jak się za nią zabrać.

30

Odp: Przegub przedniego mostu

Lata temu ale pamiętam że było to proste. Trzeba ją rozpołowić, odkręć śruby dookoła i się rozejdzie.

31

Odp: Przegub przedniego mostu

Tam nie ma nic skomplikowanego odkręcasz śruby i ściągasz delikatnie z zębatki tak jak zwolnice z tylu. Przegub trzyma nakrętka z zawleczką z tego co pamiętam.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

32

Odp: Przegub przedniego mostu

A odkręcałeś tylko te śruby czy coś jeszcze?

33

Odp: Przegub przedniego mostu

Rozpoławiałem żeby naprawić krzyżak.

34

Odp: Przegub przedniego mostu

A drążek kierowniczy musiałeś odkręcić żeby to się rozeszło?

35

Odp: Przegub przedniego mostu

Chyba odkręcałem. Potrafisz ? zdejmować końcówki drążków jednym uderzeniem młotka w obudowę druga osoba napręża go łomem.

36

Odp: Przegub przedniego mostu

Dzięki

37

Odp: Przegub przedniego mostu

ja podstawiam lewarek pod śrubę podnoszę ciągnik czy co tam akurat robię i wtedy w ucho buchnę młotem przez pobijak albo drugi młotek i wyskakuje

Nie ma to jak FORTSCHRITT

38

Odp: Przegub przedniego mostu

Mam do wymiany simering na półosi na przedniej lewej dzielnicy, podpowie ktoś jak to wyciągnąć?

39 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-07-22 07:46:37)

Odp: Przegub przedniego mostu

Mam prośbę, potrzebuję wymiary tulei zawieszenia przedniego mostu 323 i wymiar sworzni zawieszenia. Z góry dziękuje

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

40

Odp: Przegub przedniego mostu

tuleja ma 72x60x60

https://www.thu.pl/pl/p/Tuleja-zawiesze … 0-mm/13804