181 Ostatnio edytowany przez Fujitsu97 (2016-03-27 11:38:27)

Odp: massey ferguson opinie

Byłem oglądać tego fergusona z linku powyżej, ogólnie wszystko fajnie skrzynia cicha napędy sprawne, wałek chodzi. tylko trochę mnie zastanawia dymienie na biało tak może do połowy obrotów nie zależnie czy był zimny czy go póżniej rozgrzałem na ile to było możliwe, na wyższych obrotach zero dymu, na obroty ładnie się zbiera , co może mu dolegać?

182

Odp: massey ferguson opinie

Karol323 napisał/a:

Yoko powiedz jak twój MF śmiga ? Fajny ciągniczek znajomy ma na sprzedanie bo ściągnięty. Skrzynia 4 Dyna Wszystko piknie ładnie chodzi tylko co raz umyli go dokładnie a na drugi dzień pojechał do Wujaszka orać i coś wyszkoczyło jakaś kontrolka ale to było pewnie przez wodę bo nic się nie działo potem. Przechodził cały sezon kukurydziany bo dużo kosili QQ i mówi że spalanie bardzo fajne w nim a w zbierajce mengele garant przy zbieraniu trawy z transportem wychodziło 8l... Żebym miał kasiorki pewnie bym kupił wink

no ja swoim robie praktycznie wszystko, mam go 8 lat, wymienilem tylko paski, czujnik od sprzegła i jak na razie hula, zrobiłem 3 tys mtg, jeszcze z tys i czekaja mnie koncówki wtrysków.

mdw

183

Odp: massey ferguson opinie

dymi na biało i 5l wody w kabinie pewnie gdzieś woda na tłoki idzie

184

Odp: massey ferguson opinie

Sarast w swoim 3125 masz skrzynie 16 z jednym polbiegiem? Jeśli tak to o ile ten polbieg zwalnia?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

185

Odp: massey ferguson opinie

to pół bieg  znaczna różnica musiał bym spisać ale na najwyższym biegu idzie 39 km a na połówce 31 km .

Leszek   dla kolegów'

186

Odp: massey ferguson opinie

No jak byś mógł yo zerknij jak to jest przy biegach w granicach 8-12 km i ile w ogóle tam jest biegów w tym przedziale

E 516 na części
Telefon 695 076 269

187

Odp: massey ferguson opinie

muszę spisać z szyby .postaram się w tygodniu

Leszek   dla kolegów'

188

Odp: massey ferguson opinie

Laszek planujesz zmianę konia?

189

Odp: massey ferguson opinie

No ceny tych sprzętów są zachęcające, z ewentualną naprawą też nie problem bo miałby kto mi to zrobić i z tego co wiem to cena części też nie powala na kolana

E 516 na części
Telefon 695 076 269

190

Odp: massey ferguson opinie

fajne są ale szukaj młodszych modeli bo do starszych się częsci używane kończą szczególnie w modelach 3000  wiem coś o tym .jest dostepnośc w podróbach ale dam znać co do jakości .

Leszek   dla kolegów'

191

Odp: massey ferguson opinie

Czyli jakiego modelu szukac w przedziale mocy 100-125? Albo jakiego rocznika?

192

Odp: massey ferguson opinie

W serii 61XX jak jest rewers przy kierownicy to jest awaryjny ale były też wersje z rewersem mechanicznym, mniej wygodny ale niezawodny. W serii 62XX rewers jest już w oleju i to już ładnie gra. Ale każda nowsza seria to znowu kilka tys w górę

E 516 na części
Telefon 695 076 269

193 Ostatnio edytowany przez sarast (2017-08-13 18:39:23)

Odp: massey ferguson opinie

cały problem to w latach ciągników i w godzinach .. mój konik ma prawdziwych 8 tys godz z czego ja już 1500 dołożyłem i wszystko z nim ok ale !! poprzedni właściciel zapominał  smarować  przodu i wywaliło mi oś i zerwało wałek ataku  przodu i mam troche problem bo najlepiej by było wymienić całą obudowę osi ale jej typów jest bez liku i żaden nie mój zrezygnowałem dałem do tokarza coś wymyśli i to samo z wałkiem ataku, oryginał z talerzem u korbanków 10 000 zł  po  a podróby 2500 zł  używek  z moim przełożeniem brak .. dziś ogladałem 3120  z 1995 z fajnym ładowaczem czołowym  na super oponach w stanie dobrym za 40000 zł warty grzechu!!! stoji w bolesławcu .  fajne , oszczędne ,zwrotne, ale stare niestety...

Leszek   dla kolegów'

194

Odp: massey ferguson opinie

Kolega ma to samo nie pamiętam modelu ale coś między 120-135 koni z turem padł mu przedni napęd Korbanek wycenił na 25 tys. 20 część 5 za robociznę i lawetę mieli go zabrać do siebie. Znalazł jeszcze innego mechanika mają zobaczyć co się da z tym zrobić twierdzą że jest sporo tego sprzętu na części i po opaleniu.

195

Odp: massey ferguson opinie

Ma ktoś z Was może model 675? Jeśli tak to jak to się sprawuje? Jaka skrzynia i ogólne wrażenia z jazdy. Janusz Twój MF dużo się od niego różni?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

196

Odp: massey ferguson opinie

Rafał ,podobieństwo się kończy na kabinie i silniku.W moim jest ten sam silnik tylko że z turbinom.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

197

Odp: massey ferguson opinie

A w Twoim jaka jest skrzynia? Wajchy masz na środku czy z boku? Ta kabina jest w miarę wygodna?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

198

Odp: massey ferguson opinie

675 sa podobne do usrusow 45/53

199

Odp: massey ferguson opinie

Laszek napisał/a:

A w Twoim jaka jest skrzynia? Wajchy masz na środku czy z boku? Ta kabina jest w miarę wygodna?

Skrzynia 24 do przodu i 12 do tyłu,wajchy z boku. Kabina w miarę ale troszkę przy niska .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

200

Odp: massey ferguson opinie

Mi by to nie przeszkadzało bo przecie jestem niskopienny...

E 516 na części
Telefon 695 076 269