21

Odp: massey ferguson opinie

CASE też mnie kuszą i    jakoś nie widze psujących się ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: massey ferguson opinie

Ja miałem kupować MF 3080 ale coś miał zrąbane w skrzyni bo tylko wolno jeździł nie szło włączyć szybszych przełożeń wink gość chciał za niego 20.000zł a co do ciągników to mam zamiar kupić zetora 8145 przynajmniej w razie czego części blisko tanie i naprawa nie skomplikowana a co kosiarki prasy siewnika przyczepy samozbierającej w sam raz wink

23

Odp: massey ferguson opinie

no case to juz nie mam zielonego pojecia rozchodzi sie o to by czesci byly w miare tanie i dostepne i zeby nie zar paliwa kiedys gadalem z gosciem ktory mial takiego starego deutscha chlodzonego powietrzem mowi ze czesci dostaje w koninie gdzies na zamowienie i 1,2 dni i ma wszystko w miare tanie fajny ciagnik naprawde dojsc prosta konstrukcja i masywny tez dojsc a co do zetorow to nie jestem do nich przekonany bo dojsc duzo palom takie mam opinie w wiosce  a jest ich pare

Fortschritt zt 423 a razy 2

24

Odp: massey ferguson opinie

michu23 napisał/a:

no case to juz nie mam zielonego pojecia rozchodzi sie o to by czesci byly w miare tanie i dostepne i zeby nie zar paliwa kiedys gadalem z gosciem ktory mial takiego starego deutscha chlodzonego powietrzem mowi ze czesci dostaje w koninie gdzies na zamowienie i 1,2 dni i ma wszystko w miare tanie fajny ciagnik naprawde dojsc prosta konstrukcja i masywny tez dojsc a co do zetorow to nie jestem do nich przekonany bo dojsc duzo palom takie mam opinie w wiosce  a jest ich pare

Nie wiesz jaki to model  deutscha ? skrzynia biegów df jest ciężka do naprawy jak się sypnie a  to nie są rzadkie przypadki   . A za zetorem też nie jestem za bardzo   .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

25

Odp: massey ferguson opinie

jeśli chodzi o mf 698 fajna maszynka silnik 4 ten sam co w polskich ursusach skrzynia tez części pasują tu i tu poczytaj o nich na Agro foto tam masz użytkowników tych ciągników

26

Odp: massey ferguson opinie

czesio303 napisał/a:

jeśli chodzi o mf 698 fajna maszynka silnik 4 ten sam co w polskich ursusach skrzynia tez części pasują tu i tu poczytaj o nich na Agro foto tam masz użytkowników tych ciągników

Na obrazku to wygląda jak by wydech miał po innej stronie co 4514 to nie wiem czy i reszta będzie pasować ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

27

Odp: massey ferguson opinie

kurcze nie wiem jaki to byl deutsch jakis stary model dojsc wysoki z przodu kola 24 okragla kabina i maska zaokraglona z przodu naprawde wygladal na pozadnom maszyne

Fortschritt zt 423 a razy 2

28

Odp: massey ferguson opinie

michu23 napisał/a:

kurcze nie wiem jaki to byl deutsch jakis stary model dojsc wysoki z przodu kola 24 okragla kabina i maska zaokraglona z przodu naprawde wygladal na pozadnom maszyne

Coś takiego ?
http://moto.allegro.pl/deutz-6806-z-tur … 76421.html

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

29

Odp: massey ferguson opinie

Okrągłe kabiny z otwieraną przednią szybą(razem z połową kabiny) były w tych starych ale mniejszych Deutzach niż ten.

30

Odp: massey ferguson opinie

no coś takiego tylko kabina bardziej zaokrąglona a reszta ta sama chyba przedni most i maska na pewno też takie duże koła z przodu

Fortschritt zt 423 a razy 2

31

Odp: massey ferguson opinie

a co powiecie o tym masejku http://moto.allegro.pl/massey-ferguson- … 82847.html

Fortschritt zt 423 a razy 2

32

Odp: massey ferguson opinie

malowany i cofany licznik

33

Odp: massey ferguson opinie

michu23 jeśli wolno spytać na co ci aż 6 ciągników? ile ty masz hektarów ?

34

Odp: massey ferguson opinie

Wiesz, jak sobie tak myślę to mi na 19 ha swojego przydały by się jeszcze 2 ciągniki. Np taki 80-100 km z turem i jakiś T150 czy K700. Ten drugi gniótł by tylko kiszonkę i wyciągał resztę.Tyle że tym sprzętem równie dobrze obrobił bym 2-3 razy taki areał.

35 Ostatnio edytowany przez michu23 (2011-05-01 21:37:08)

Odp: massey ferguson opinie

krzychu jak byś mieszkał w moim rejonie to byś wiedział na co tyle ciągników potrzebuje ja mam 120h strasznej ziemi mój ojciec już ja trochę doprowadził do porządku wiadomo jak po pegerach no i te kamienie jak przyjdzie sezon sianokosy żniwa czy zasiewy to mi ciągników braknie do pracy bo np dwa do kosiarek jeden do zgrabiary no i do wożenia też z dwa a gdzie prasa i tak się robi z parę dni a nie daj boże awaria to cza kombinować a i jakaś usługa jeszcze się nawinie no i lubię mieć zawsze coś w zapasie wole mieć jeden ciągnik w garażu żeby sobie stal niż jednego za mało żeby robota stała co nie

Fortschritt zt 423 a razy 2

36

Odp: massey ferguson opinie

ja jestem tego samego zdania smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

37

Odp: massey ferguson opinie

no chyba że tak wink ja mam prawie 40 hektarów i też chcę kupić 3 ciągnik jakiegoś zetorka 8145 smile

38

Odp: massey ferguson opinie

no widzisz ty masz te 40h i chcesz mieć 3 traktory to ja powinienem na moje 120h mieć 9 ciągników hehe a tak to chce się pozbyć jednej 360 z turem bo powali wchodzę w większe maszyny i wydajniejsze i nie potrzebne mi będą 3 małe traktory chce kupić większą kosiarkę rozrzutnik 6tonowy scierniskowca takich maszyn 60siatka nie uciągnie

Fortschritt zt 423 a razy 2

39

Odp: massey ferguson opinie

witam panowie a co powiecie o mf 699 czy w tych modelach tez sa slabe skrzynie

Fortschritt zt 423 a razy 2

40

Odp: massey ferguson opinie

Dla mnie w ferdkach to są  słabe silniki tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "