81

Odp: massey ferguson opinie

Panowie może ktoś z was wie coś na temat MF 2680 głównie chodzi mi o moc i jak z hydrauliką w nich no i ogólne informacje z użytkowania.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

82

Odp: massey ferguson opinie

To jeszcze są twarde maszyny, ciężkie do zajechania. Znajomy ma 2 podobne i gania je po chyba 60 ha. Fajne sprzęty. Czyżbyś chciał nabyć ? wink

83

Odp: massey ferguson opinie

Nabyc może nie od razu ale mam takiego na oku i nie wykluczam takiej możliwości jak bym forsza sprzedał.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

84

Odp: massey ferguson opinie

Chciałbym kupić MF-a 595 lub innego z serii 500 jak ktoś coś wie o tych ciągnikach proszę pisać.

Odp: massey ferguson opinie

To podobne kosntrukcje co nasze licencyjne ursusy. Jak dobry to pochodzi a jak złom to remont kosztowny chyba że będzie składany na polskich częściach z plasteliny. Sam myślałem o takim ale nie oszukujmy się te roczniki najlepsze lata mają za sobą.

86

Odp: massey ferguson opinie

595 ma wieksze tloki od standardowych 4 perkinsa podobno problem z dostepnoscjo ma 2 pompy hydrauliczne 1 do tuza 2 do zewnetrznej ta 1 chyba 3000pln od ursusa nic nie pasuje do skrzyni ani mostu. Podobno 565 575 jest jdentyczny jak 4512 tylko ma dolozony zolw i zajac do skrzyni.

87

Odp: massey ferguson opinie

Witam, kolego mechanizator ja posiadam mf 698 silnik taki sam jak w 595, z dostępem do części silnika czy też skrzyni nie ma problemu. Odnośnie pomp hydraulicznych to zgadza się posiada dwie zębatą i tłoczkową, ta druga pasuje od mf 255, a zębata kosztuje 1.200 zł. Filtry paliwa i hydrauliki też pasują od mf 255, i wiele innych od naszych ursusów serii 45xx i 53xx. Pracuję tym ciągnikiem prawie pięć lat i nie miałem z nim problemów. Więc mogę polecić.

88

Odp: massey ferguson opinie

emil a z ktorego roku masz swojego mf mi sie bardzo podobaja te 698 te nowsze maj chyba z przodu wieksze kola

Fortschritt zt 423 a razy 2

89

Odp: massey ferguson opinie

Kolego michu23 moj jest 84 roku, jak go zakupiłem to już miał z przodu większe koła i obciążniki na przednich felgach.

90

Odp: massey ferguson opinie

Gratuluje malo awaryjnego mf i zycze dalszej malo awaryjnej pracy. Ja przed zakupem traktora biore zawsze naj czarniejszy scenariusz pod uwage .

91

Odp: massey ferguson opinie

Silniki  perkinsa w MF  są dobre w wspólpracy  z tylnym mostem  i skrzynią  w kazdym  typie tego  ciągnika  ja mam dobrą  opinie

92

Odp: massey ferguson opinie

MF 235 , Ursus 2812 ile to pali paliwa

93

Odp: massey ferguson opinie

opinie na temat MF 2680 ?? co to takiego ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

94

Odp: massey ferguson opinie

za ile masz do wzięcia?

Rolnik z powołania:-)

95 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-01-06 20:26:22)

Odp: massey ferguson opinie

Coś od strony technicznej 2680
http://www.konedata.net/Traktorit/MF2620.htm
Mi się one podobają ale się ich boję .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

96

Odp: massey ferguson opinie

stoi za 23 tys na polskich blachcach  w nowych butach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

97

Odp: massey ferguson opinie

Ja swojego czasu miałem brac takiego gość wołał chyba 25 ale byl nie rejestrowany w Polsce. chciał mi go dać na raty, ale jakos tak wyszło ze sie rozmyśliłem.
Ta seria podobno ma jeszcze mocna skrzynie w przeciwieństwie do 3xxx, a co wiecej silnik Perkins jak to w MF. Jak szukałem opinii o nich to ludzie chwalili je

Rolnik z powołania:-)

98

Odp: massey ferguson opinie

Silnik tam jest A354,4, taki miałem w claasie to muszę powiedzieć bardzo oszczędny (bez turbo) i nawet z sieczkarnią po górzystych polach nawet dymka niepuszczał i cicho pracował tyle moge o silniku w nim powiedzieć, aha silniki te ale z turbem były fabrycznie wkładane do E514 !

99

Odp: massey ferguson opinie

Ja przed liazem szukałem MF 3690 ceny tych ciągników były tanie na tamte czasy. Próbowałem 3 sztuki wszystkie sprowadzone z niemiec z pneumatyką. Pierwszy najtańszy 22000zł miał coś ze skrzynią nie tak czwarty najszybszy półbieg się nie załanczał tym przełącznikiem przy kierownicy, drugi droższy 25000 z podnoszeniem tylnego tuz-a był jakiś problem .Trzeci 29000zł wałek się nie kręcił i zniszczony był wyświetlacz od wszyskich pierdół na słupku w kabinie. Ale we wszystkich trzech silniki pięknie chodziły. Czyli z trzech by jeden złożył, ale cena by wtedy wyniosła 70000zł.

100

Odp: massey ferguson opinie

U mnie po sąsiedzku chłopaki kupili MF DYNASHIFT 8160 Niby na chodzie ale uszkodzony. 96 rok za 40 patyków. Coś tam podłubali i na jesień poorali, a teraz jest w naprawie. Pompa hydrauliki wypluła spore kawałki elementów konstrukcyjnych i pojechała do naprawy, sprzęgło do totalnej regeneracji, no i kilka elemontów skrzyni, ale szczegółów nie znam. Fachowiec co zajął się naprawą zapewnia, że jak z powrotem poskłada ten traktor to (kolejne) 10 000 godzin bez żadnych napraw spokojnie wytrzyma.
Ps Silnik nie dotykany Perkins 6T

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia