161

Odp: massey ferguson opinie

Co do mechaników to w mojej okolicy nie ma co narzekać, sąsiad i jego brat mają dość do tego łeb. Na nacięższe przypadki to jest taki gościu co pracuje w agrifarmie jako mechanik. ość jest niesamowity. Ci wszyscy z agrolandu, z Rojęczyna to mogą się tylko uczyć. Na prawdę trafiają się takie szpece

E 516 na części
Telefon 695 076 269

162

Odp: massey ferguson opinie

Mam bystrego mechanika z serwisu NEW Hollanda w zeszłym roku się zwolnił i przeszedł na swoja działalność mobilny i naprawie wszelkie sprzęty trzeba przyznać że chłopak się zna.

163

Odp: massey ferguson opinie

Pietia napisał/a:

Mam bystrego mechanika z serwisu NEW Hollanda w zeszłym roku się zwolnił i przeszedł na swoja działalność mobilny i naprawie wszelkie sprzęty trzeba przyznać że chłopak się zna.

A nie ma przypadkiem na imię Mariusz ?

164

Odp: massey ferguson opinie

mw_marcin napisał/a:
Pietia napisał/a:

Mam bystrego mechanika z serwisu NEW Hollanda w zeszłym roku się zwolnił i przeszedł na swoja działalność mobilny i naprawie wszelkie sprzęty trzeba przyznać że chłopak się zna.

A nie ma przypadkiem na imię Mariusz ?

Grzegorz

165

Odp: massey ferguson opinie

jedno jest pewne że nie znasz dnia ani godziny  kiedy coś się maszynie odwidzi i zrobi strajk smile
u mnie po zimie  case  jedynie robił zasiewy i nic się nie działo  a ostatnio jak pojechałem z drzewem do kolegi wywalił połowę płynu i co mam mu zrobić ?  nic nie wskazywał  że jakaś uszczelka zdechnie  ale ma prawo i tyle  trzeba się wziąć i zrobić smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

166

Odp: massey ferguson opinie

Sarast jak byś mógł to napisz później ile wyniósł Cię taki przegląd polegający na zmianie oliwy w silniku, skrzyni i po tego wszystkie filtry. No i jakiej firmy oleje i filtry zastosowałeś i ile litrów ich wchodzi

E 516 na części
Telefon 695 076 269

167

Odp: massey ferguson opinie

dam ci znać ale jeszcze 230 godzin mam do zrobienia na olejach bo się poprzedni  zagraniczny użytkownik wykosztował . na razie śmiga  .

Leszek   dla kolegów'

168 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-04-26 20:25:03)

Odp: massey ferguson opinie

się pochwalę . wczoraj 20 ha posiałem kukurydzy 20 km przejazdów na pole i z powrotem z siewnikiem accord optima 8 rzędów , MF 3125.- Spalił 78 litrów .  myslę że dobry wynik. srednia z komputera siewnika  2,5ha na godz.

Leszek   dla kolegów'

169

Odp: massey ferguson opinie

Cos na temat ursusa 4514 jak widzicie jak sadzicie o nim ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

170

Odp: massey ferguson opinie

fajny śilnik perkins  oszczędny taki spryciarek jak na nie duże areały to  do opryskiwacza praski  rozsiewacza i tańszy od zetora 7245 choć ten ostatni ma lepszą kabinę .

Leszek   dla kolegów'

171 Ostatnio edytowany przez mazi (2015-10-14 16:56:31)

Odp: massey ferguson opinie

Ursus fajny ale to licencyjny massey bliźniaczy do serii 6xx i 3xx które mają lepsze kabiny i nowsze wersje rewers i skrzynia 12x12. Cenowo zbliżone. Czytałem również ze seria 42xx i 43xx ma podobne podzespoły ale tu już skrzynie tylko 12x12 i klima się znajdzie.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

172

Odp: massey ferguson opinie

Ja wiem ze to MF i te MF sa dobre i ciekawe czy tak samo dobre sa te nasze licencyjne a seria 4xxx fajny ale kasa wieksza wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

173

Odp: massey ferguson opinie

Czeka mnie wymiana mf 255 jest ok ale ojciec nim jeździ brak wspomagania i wyciszenia właśnie w tą stronę się rozglądam osobiście 362 lub 4225 lub 4235. Ale plany na wakacje dopiero.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

174

Odp: massey ferguson opinie

No ja rozumiem o co chodzi wink ja sam chetnie jakiegos sredniego bym bral MF 6120 smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

175

Odp: massey ferguson opinie

Nie daleko mnie stoi MF 2720 coś podobnego co ma kolega Jamir tylko że model wyższy i większej trochę mocy.. W stanie dobrym i niby do remontu bo nie działa hydraulika że trzeba pompę zmienić. Się pytam bo znajomy chętny ponieważ cena zachęca do kupna wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

176 Ostatnio edytowany przez Fujitsu97 (2016-02-12 20:29:29)

Odp: massey ferguson opinie

Witam kolegów Jest proźba do osób mieszkających w okolicach Wałbrzycha,  czy któryś z kolegów mógł by obejżeć i przetestować konkretnie tą maszynę co ona jest warta na chwilę obecną ? Mam trochę kilometrów i szkoda by było na miejscu bardzo się rozczarować

link do niego http://olx.pl/oferta/ferguson-2680-CID7 … e6ef6abc4b


Za wszelakie informację dziękuje i na pewno sie jakoś rozliczymy :beer:

177

Odp: massey ferguson opinie

Jak chcesz coś podobnego to przecież Jarmir ma takiego na sprzedaż tylko musiałbyś dychę dołożyć wink A będzie pewniejszy sprzęt..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

178

Odp: massey ferguson opinie

Ogłoszenie z Wałbrzycha a tablice rejestracyjne Nowy Tomyśl WLKP

179

Odp: massey ferguson opinie

Nie ma nikogo w pobliżu żeby go w wolnej chwili przetestować. ?

180

Odp: massey ferguson opinie

Yoko powiedz jak twój MF śmiga ? Fajny ciągniczek znajomy ma na sprzedanie bo ściągnięty. Skrzynia 4 Dyna Wszystko piknie ładnie chodzi tylko co raz umyli go dokładnie a na drugi dzień pojechał do Wujaszka orać i coś wyszkoczyło jakaś kontrolka ale to było pewnie przez wodę bo nic się nie działo potem. Przechodził cały sezon kukurydziany bo dużo kosili QQ i mówi że spalanie bardzo fajne w nim a w zbierajce mengele garant przy zbieraniu trawy z transportem wychodziło 8l... Żebym miał kasiorki pewnie bym kupił wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)